Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:39:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Seyahat bloğu - gezgininnotu.com  (Read 150 times)
Nomad88 (OP)
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
June 25, 2020, 12:45:22 AM

Uzun süredir vakit ayıramadığım bir hobimi sizlerle paylaşmak istedim. Seyahat bloğum https://www.gezgininnotu.com/ da meraklılarının ilgisini çekebilecek yazılar ve bilgiler paylaşıyorum. Genel bilgilerden ziyade kendi seyahatlerimi ve deneyimlerimi paylaşıyorum. Okumak için fazlaca vaktimiz olduğu bu günlerde ilginizi çekebileceğini düşündüm.

Bu arada görüşlerinize, yorumlarınıza ve tavsiyelerinizi de duymaktan mutlu olurum.

1715125177
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125177
Reply with quote  #2

1715125177
Report to moderator
1715125177
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125177
Reply with quote  #2

1715125177
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
June 25, 2020, 01:30:30 AM

domain güzel, web site tasarımı da sade ve güzel, hayırlı olsun hocam. henüz okuma fırsatı bulmadım ama "güncel pasaport bilgileri, 2020 vizesiz ziyaret edilen ülkeler ve covid-19 sürecinde avrupa'da gezilebilecek yerler" gibi konular potansiyel kullanıcılara hitap eden güncel kaliteli bilgiler içeriyor. tekrar hayırlı olsun.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
June 25, 2020, 04:38:38 AM

Hocam merhabalar okudum birkaç yazınızı siteniz / bloğunuz ilgimi çekti elinize sağlık. Ets ile olan sorununuzu paylaşmanızda bizler için güzel birşey . Dikkat çekici bir detay. Çünkü tatile gittiğimizde stresi atmış olmak İçin gidiyoruz . Böyle yapan firmalar ile insan çileden çıkıyor. O konuda şahsen daha dikkatli olacağım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 26, 2020, 09:09:51 PM

Başlık açmanız iyi olmuş hocam. Böyle bir sitenin adı duyulmalı zaten! Ben de diğer konudaki paylaşımınızdan (Norveç) sonra önerecektim bunu aslında, hızlı davranmışsınız. Oradaki cevap için de ayrıca teşekkürler.
Geziler, tatiller esnasında "bakmak" ile "görmek" arasında çok fark oluyor. Ben kendim için notlar alırdım eskiden. O ortamdayken ne düşündüm, ne hissettim, beni ne eğlendirdi, vs. gibi... Yazıya dökünce, fotoğraflarla birlikte daha bir ölümsüzleşiyor geziler.

İyi yazmalar ve bol kazançlar diliyorum ;)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 26, 2020, 09:54:29 PM

Selam, özgün bir blog sitesi ve Corona’ya rağmen gidilebilecek tatil yerleri güzel bir rehber olmuş. Ayrica, Steemit’te yazdiğin yazilari da takip ediyorum. Bir mesajinda ya da bir yazinda Norveç’in ikinci vatanin olduğundan bahsetmiştin. Bu nasil oldu ve dil öğrenirken B+ seviyesinden üste nasil çikabildin? Burada dil konusunda tavsiye edebileceklerin ya da yurt disinda yasamak/çalişmak isteyen kişiler için önerebileceğin şeyler var midir?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: