Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:55:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Şant Manukyan | Geleneksel Finanstan Merkeziyetsiz Finansa Yolculuk  (Read 159 times)
ismend (OP)
Member
**

Activity: 243
Merit: 34

View Profile
August 05, 2020, 04:14:23 PM

Selamlar herkese, BiLira olarak ekosisteme katkıda bulunmak için iki haftada bir "Geleneksel AMA" etkinlikleri düzenliyoruz. 13 Ağustos Perşembe günü İş Yatırım Global Yatırım Müdürü Şant Manukyan'ı ağırlayacağız, konumuz "Geleneksel Finanstan Merkeziyetsiz Finansa Yolculuk" olacak. Konu başlığı hakkında dilediğiniz soruları kendisine canlı yayında ileteceğiz. Hepinizi bekliyoruz.

Youtube üzerinde kendinize hatırlatma oluşturmak isterseniz: https://www.youtube.com/watch?v=aiy6tw2flac

Kripto para ve blockchain dünyasının Barış Özcan'ı: https://www.youtube.com/channel/UCAbFAb6v-MtIye52fkAFToA
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 05, 2020, 09:33:54 PM

Şant Manukyan'ı twitter'dan takip ediyorum bir süredir. Piyasaları çok güzel yorumluyor. Sabahları düzenli olarak eklediği videolar da harika. Disiplinli çalışan ve söylediklerinin etkisi olan profesyonellerden bence.
Eğer biraz konu dışı soru da alacaksanız, ben kendisine altcoinler hakkında sormak isterdim. Şu aşağıdakileri hazırladım.

1. BTC ve ETH dışında, orta-uzun vade için yatırım yapmış olduğu kripto paralar var mı?
2. Altcoin boğasının ne zaman geleceğini düşünüyor? Elbette tam bir tarih vermekten bahsetmiyorum; bir zaman aralığı olabilir.
3. Piyasaya yeni giren hangi kripto paraların ileride yüksek fiyatlara ulaşabileceğini düşünüyor?
4. 2018 boğasında ATH yapan ve şimdilerde yerlerde sürünen kripto paralardan hangilerinin tekrar ayağa kalkabileceğini düşünüyor?

İyi yayınlar ve başarılar diliyorum...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: