Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:10:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Justin Sun'dan yeni Defi Coini ( SUN )  (Read 1322 times)
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
September 16, 2020, 04:40:11 PM

Piyasanın bu kötü zamanında Justin Sun yine işini bilenlere biraz da şanslı olanların cebine para bırakmayı başarır diye düşünüyorum zaten adamın bazı kesimlerce sevilmesinin en büyük nedeni bence kötü zamanlarda bile insanlara para kazandırabilmesi.
1714641027
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714641027
Reply with quote  #2

1714641027
Report to moderator
1714641027
Hero Member
*

Ignore
1714641027
Reply with quote  #2

1714641027
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714641027
Hero Member
*

Ignore
1714641027
Reply with quote  #2

1714641027
Report to moderator
1714641027
Hero Member
*

Ignore
1714641027
Reply with quote  #2

1714641027
Report to moderator
1714641027
Hero Member
*

Ignore
1714641027
Reply with quote  #2

1714641027
Report to moderator
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
September 16, 2020, 04:44:37 PM

hesaplama için biraz da trx'e nereden girildiği önem kazanıyor hocam. benim kafam biraz karışık ama yamulmuyorsam elimdeki hesaba ve anlık fiyat durumuna göre sun token ile yaklaşık olarak +%17 yazdım. mala da 0.029 usdt civarlarından girdiğim için hala güzel bir yerdeyim diyebiliyorum.

ortalık kan revan olmuşken, eth %30, diğer altlar neredeyse %50 zarar yazmışken ana parayı koruyup çam sakızı çoban armağanı olarak sun aldık Smiley))  stake'e ise piyasanın genel anlamdaki gidişatı ile alakalı endişelerim olduğu için devam etmeme kararı aldım. herkese bol şans.

Ben de aynı fiyattan girmiştim. Dediğiniz gibi bu zorlu süreçte trx in güçlü duruşu takdire şayandı. Genel piyasa belirsizliğine rağmen Justin SUN projelerinin gücüne tekrar güvenmeyi seçtim tekrar katıldım.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1614

View Profile WWW
September 16, 2020, 07:27:54 PM
Last edit: September 16, 2020, 07:56:17 PM by Vispilio
Merited by kriptobaron (5), EFS (2), trendcoin (1), lossnet (1)

SUN projesi Inception gibi oldu,

ilk genesis mining'de kazandığınız SUN'ları, SUN - TRX pool'a liquidity olarak yatırıp, oradan gelen LP tokenları yeniden mining'e koyarak 1438 % APY'lık getiri elde edebilirsiniz (bugünkü fiyatlar baz alındığında).

APY = Annual Percentage Yield = Yüzde olarak yıllık (beklenen) getiri :

fkod
Sr. Member

View Profile
September 16, 2020, 08:18:00 PM

SUN projesi Inception gibi oldu,

ilk genesis mining'de kazandığınız SUN'ları, SUN - TRX pool'a liquidity olarak yatırıp, oradan gelen LP tokenları yeniden mining'e koyarak 1438 % APY'lık getiri elde edebilirsiniz (bugünkü fiyatlar baz alındığında).

APY = Annual Percentage Yield = Yüzde olarak yıllık (beklenen) getiri

Bu bilgi harika oldu. Potansiyel harikaymış ihtimal olsa bile. İnşallah herşey yolunda gider bu potansiyel fazlasıyla gerçekleşir umarız.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 304

kycfree

View Profile
September 16, 2020, 10:54:09 PM

Kafam karman çorman oldu resmen o kadar fazla içerisinde opsiyon var ki hangisini seçeceğimi bulamadım.Keşke bu Justin Sun'a bu sefer hiç bulaşmasaydım.Yukarıda bilgi vermiş bir arkadaş onun sayesinde biraz bilgi sahibi oldum çok teşekkürler.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
fkod
Sr. Member

View Profile
September 17, 2020, 12:04:45 AM
Last edit: September 17, 2020, 12:16:01 AM by fkod

Kafam karman çorman oldu resmen o kadar fazla içerisinde opsiyon var ki hangisini seçeceğimi bulamadım.Keşke bu Justin Sun'a bu sefer hiç bulaşmasaydım.Yukarıda bilgi vermiş bir arkadaş onun sayesinde biraz bilgi sahibi oldum çok teşekkürler.

Bu sistem genel olarak ilgili tüm projelerde aynı. Justin SUN'ın ek getirdiği bir zorluk yok. Yani konu hakkında bir acemiliğiniz var ve bu sistemler konusunda bizim de acemiliğimiz oluyor ancak bunun Justin SUN ile hiçbir ilgisi yok. Elbette bu sistemi kafanız kaldırmıyorsa uzak durursunuz en iyisi. "Justin SUN'a bulaşmasaydım" cümleniz üzerine mecburen açıklama gereği duydum inanılmaz saçma bir cümle olmuş. Problem sadece kendi acemiliğinizle ilgili.

Ama evet berbat bir sistem katılıyorum kesinlikle uzak durmak gerek. Bir önyargı üzerinden yürüyüp ayağına taş dolansa Justin SUN'dan bilen kimselerin bu başarılı proje insanının projelerinden faydalanmasını ve kazanç sağlayabilmesini kendi adıma istemem açıkcası.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
September 17, 2020, 03:24:30 AM
Merited by EFS (2)

Başta biraz karışık gibi gelsede çok kolay aslında. En başından giripte pişman olmadığım projelerden biri diyebilirim. Havuzlara ciddi talep var.
SUN/TRX LP pool  havuzuna giriş arttığı için kazanç oranı %1000 lere düşmüş ama sorun değil. 14 gün boyunca çıkmayı düşünmüyorum.
SUN 25 dolarlarda ama 100 dolarlara yakın değer kazanacağını düşünüyorum yakın zamanda. Ayrıca TRX fiyatını da olumlu etkileyeceğini düşünüyorum. Zaten son zamanlardaki BTC hareketinden çok fazla olumsuz etkilenmeyen coinlerden birtaneside TRX oldu. Tabi giriş yaptığınız fiyat ta önemli burada.
Neredeyse ana paramı çıkardım diyebilirim.

Özetle pool da hem SUN ve TRX artıyor. Hem de SUN değerinin daha da artacağını düşündüğüm için hedeflediğim fiyat gelene kadar SUN tutmaya devam edeceğim.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 304

kycfree

View Profile
September 17, 2020, 04:08:57 AM

Bu sistem genel olarak ilgili tüm projelerde aynı. Justin SUN'ın ek getirdiği bir zorluk yok. Yani konu hakkında bir acemiliğiniz var ve bu sistemler konusunda bizim de acemiliğimiz oluyor ancak bunun Justin SUN ile hiçbir ilgisi yok. Elbette bu sistemi kafanız kaldırmıyorsa uzak durursunuz en iyisi. "Justin SUN'a bulaşmasaydım" cümleniz üzerine mecburen açıklama gereği duydum inanılmaz saçma bir cümle olmuş. Problem sadece kendi acemiliğinizle ilgili.

Ama evet berbat bir sistem katılıyorum kesinlikle uzak durmak gerek. Bir önyargı üzerinden yürüyüp ayağına taş dolansa Justin SUN'dan bilen kimselerin bu başarılı proje insanının projelerinden faydalanmasını ve kazanç sağlayabilmesini kendi adıma istemem açıkcası.

Kurduğum mesajda kendimi anlatamadım aslında bu sistemi kullandığı için bu sefer bulaşmasaydım demek istedim ama yanlış anlaşıldıysam özür dilerim sizin de söylediğiniz gibi bu sistemi kafam kaldırmıyor şuan öğrenmeye çalışıyorum.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Vispilio
Legendary
*

View Profile WWW
September 17, 2020, 11:11:04 AM

Aşağıdaki soru ilk bu konuda sorulduğu için, SUN havuzlarından örnekle verdiğim yanıtı buraya da ekliyorum:

Anlamadığım nokta,

S-SUN-TRX, S-JST-TRX, S-USDT-TRX likidte ederek sanırım birtakım kur sabitlemesi söz konusu galiba? Yani SUN, JST, TRX yükselişlerinden mi mahrum kalıyoruz? Neyin riskini almış oluyoruz. bunun hesabı, anlamı nedir acaba?

Bu havuzlara liquidity sağlayarak 2 şekilde kazanıyorsunuz:

1) Havuzda yapılan her işlemden komisyon alarak (genellikle havuzdaki payınız * 0.2-0.3 % gibi oranlarda)

2) Havuzdaki mining ödüllerinden pay alarak (bahsi geçen havuzlardaki ödül örneğin SUN token).

Havuzdaki varlığınız oransal olarak aynı kalacağı için, JST'ın TRX'e karşı değer kazanması ya da kaybetmesi çok aşırı yüzdesel bir hareket olmadıkça sizi etkilemeyecektir,

fakat örneğin TRX'in USDT karşısında kısa zamanda 10x yapacağı görüşündeyseniz, o zaman direkt TRX almayı TRX - USDT havuzuna eşit miktarda liquidity sağlamaktan daha karlı bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz...

fkod
Sr. Member

View Profile
September 17, 2020, 07:13:42 PM
Merited by Vispilio (1)

Geçen seneden beri Uniswap'a likidite ekleyen birisi olarak likidite mevzusunun uzun vadeli yatırımcılar için faydalı olduğuna inanıyorum. Ama herkese göre değil kesinlikle. Ne yaptığı bilmeyen insanların bulaşmaması lazım.

Diyelim elinizde bir miktar LINK ve ETH var ve bunları bir kaç sene boyunca satmayı düşünmüyorsunuz. Her iki projenin uzun vadede değerleneceğini düşünüyorsunuz ama hangisinin ne kadar değerleneceğinden emin değilsiniz. Bu durumda LINK-ETH havuzuna likidite sağlamak çok mantıklı. Çünkü elinizdeki assetleri çalıştırmış oluyorsunuz. Ayrıca havuzdan gelecek fee getirisi meydana gelebilecek değer kayıplarına karşı sizi bir nebze korumuş oluyor.

Fakat kısa vadeli yatırımcıysanız size göre değil. Ya da LINK'in ETH'ye göre çok daha fazla değerleneceğini düşünüyorsanız, havuza likidite eklemek yine sizin için mantıklı değil.

Tam aradığım cevapla ilgili bir konuya değinmişsiniz hiburak. Şu konumdaki soruma bakmanızı rica ederim cevabını biliyorsanız Smiley

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5272669.msg55206978#msg55206978

sorduğunuz soruya trendcoin cevap vermiş. bende alacağınız risk konusuna açıklık getireyim.

örneğin SUN-TRX havuzuna likidite eklediğinizi varsayalım. eğer SUN %90 değer kaybederse, havuzdan size gelecek ödüller bile sizi kurtaramaz, zarar edersiniz.

diyelim USDT-TRX havuzuna likidite eklediniz ve TRX 10x yaptı. böyle bir durumda havuza para atmak yerine sadece TRX'te kalsaydınız daha çok kazanacaktınız. Çünkü TRX'in fiyatı arttıkça insanlar havuza USDT gönderip karşılığında TRX alacaklar ve havuzdaki TRX azalacak. Havuzdan paranızı geri çekmeye çalıştığınızda havuz size daha az TRX daha çok USDT verecek.

çok fazla fiyat dalgalanması yoksa ve havuz getirileri yüksekse bu tip riskler göz ardı edilebilir.

Anlamadığım nokta,

S-SUN-TRX, S-JST-TRX, S-USDT-TRX likidte ederek sanırım birtakım kur sabitlemesi söz konusu galiba? Yani SUN, JST, TRX yükselişlerinden mi mahrum kalıyoruz? Neyin riskini almış oluyoruz. bunun hesabı, anlamı nedir acaba?

1) Havuzda yapılan her işlemden komisyon alarak (genellikle havuzdaki payınız * 0.2-0.3 % gibi oranlarda)

2) Havuzdaki mining ödüllerinden pay alarak (bahsi geçen havuzlardaki ödül örneğin SUN token).

Havuzdaki varlığınız oransal olarak aynı kalacağı için, JST'ın TRX'e karşı değer kazanması ya da kaybetmesi çok aşırı yüzdesel bir hareket olmadıkça sizi etkilemeyecektir,

fakat örneğin TRX'in USDT karşısında kısa zamanda 10x yapacağı görüşündeyseniz, o zaman direkt TRX almayı TRX - USDT havuzuna eşit miktarda liquidity sağlamaktan daha karlı bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz...

İki cevapta çok pekiştirici oldu. Emeklerinize sağlık sayın hiburak ve Vispilio..

Kurduğum mesajda kendimi anlatamadım aslında bu sistemi kullandığı için bu sefer bulaşmasaydım demek istedim ama yanlış anlaşıldıysam özür dilerim sizin de söylediğiniz gibi bu sistemi kafam kaldırmıyor şuan öğrenmeye çalışıyorum.

Değerli arkadaşım ben yazında anlatmak istediğini anlayamamışım asıl ben özür dilerim.

Yukarıda alıntıladığım cevaplar gibi ve bu konuda günden güne oluşan bir çok bilgiyle inşallah hep beraber öğrenip anlamaya başlıyoruz. Tron mininge girmekle de çok iyi etmişsiniz. İyi ki girmişsiniz. İşin içine girerek böyle böyle öğreneceğiz yani illa biryerden başlamak gerekiyor. Bu projelerden edindiğimiz bilgi ve tecrübeler, gelecekteki projeleri anlamamızda da bize temel olacak o sebeple yaşadığımız bu zorlu deneyimler bu açıdan önemli konuya öyle de bakmak gerek. Öğrendiğimizde de rahat ederiz. Eğer kripto para piyasasında hava kötüye dönmez ise şu an bu işlerde para var o sebeple bu fırsatları değerlendirmek gerek. Tam odaklanınca oluyor anlaşılıyor ha gayret diyip kendimizi motive edeceğiz  Smiley

Mesajları alıntıladığım konu:
Merkeziyetsiz borsalarda havuza likidite eklemek
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5276022.0
Çok bilgilendirici güzel bir bilgi zenginliğinin oluştuğu bir konu oldu.
Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
September 18, 2020, 11:48:48 AM
Last edit: September 18, 2020, 12:02:23 PM by Hedaelus

APY her geçen gün düşüyor. 16'sında %1400 olan APY bugün %760 civarı. Nerelere kadar düşer acaba?
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 18, 2020, 02:11:03 PM

Aşağıdaki soru ilk bu konuda sorulduğu için, SUN havuzlarından örnekle verdiğim yanıtı buraya da ekliyorum:

Anlamadığım nokta,

sun.market te JST/TRX LP pool da sun kazıyorum. sun geliyor ancak  komisyon geliri görmüyorum. sanırım komisyon geliri almıyoruz yada bu komisyon geliri sonradan mı gelecek?
Vispilio
Legendary
*

View Profile WWW
September 18, 2020, 05:46:46 PM

sun.market te JST/TRX LP pool da sun kazıyorum. sun geliyor ancak  komisyon geliri görmüyorum. sanırım komisyon geliri almıyoruz yada bu komisyon geliri sonradan mı gelecek?

Komisyonlar otomatik olarak havuza gönderiliyor, dolayısıyla havuzdaki LP tokenlar'ın birim değeri her işlemden sonra artmış oluyor, kendi yatırımınızı havuzdan çektiğiniz zaman

komisyonlarla beraber çekmiş oluyorsunuz

CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
September 18, 2020, 07:58:38 PM

Konuyu okudum konudan bağımsız olarak forumda yardımlaşma kültürünün çok üst düzeyde olduğunu gördüm yukarıda geçen konuşmalardan bazıları başka seviyesiz yerlerde geçseydi emin olun hakaretler havada uçuşurdu ama bir arkadaşımız konuyu anlayabilecek kapasitesi olmadığını kabul etmiş(henüz olmadığını diyerek düzelteyim)Diğer arkadaş da bu konuda ona yardımcı olmak için link paylaşmış.  Smiley

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
BlackRed21
Member
**

View Profile WWW
September 21, 2020, 01:57:22 PM

Binance resmi açıklama yaptı ve SUN artık listelenecek.
Son 2 haftadır kötü giden piyasalardan en az etkilenen SUN ve TRX likidite havuzları yine %600 lerin üzerinde.

● ●   CATEX.io   ● ●
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 21, 2020, 09:59:49 PM

Saat 17'den itibaren Binance'de işlemler açılmış. Uzun zamandır bekleniyordu ve ilgi de büyüktü. Sadece şu çöküş ortamına denk gelmesi kötü oldu. Hayırlı uğurlu olsun bakalım... TRX kilitleyenler durumları hakkında bilgi versinler. Ne zaman, ne kadar SUN gelecek?

0.001939 sattan açılmış. Açılışta anlık olarak 0.002435 görülmüş. Şu anda ise 0.001850 seviyesinde. Hacim az görünüyor, şimdilik 150 BTC. CMC grafiğine baktığımızda ise -her kritpoda olduğu gibi- düşüş eğilimi var. %6 ekside şimdilik. BTC'nin toparlanmasını beklemek lazım biraz. Muhtemelen 1 hafta sonra farklı bir tablo görebiliriz.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
September 22, 2020, 03:24:31 AM

adam kingsss, sun'ın total supply'ını kendi doğum tarihi yapmış. tabii tokenin birine adını diğerine de soy adını veren adamın böyle bir şey yapmasını garipsemek abes olur. :))) sadece yapmasını gerekeni, ya da daha doğrusu kendisinden bekleneni yapmış. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
September 22, 2020, 10:21:29 AM
Last edit: September 23, 2020, 08:22:03 PM by Cleverjunta

topluluk projesi için biraz fazla merkezi olmuş bu rakam güncellemesi neyse Smiley huobi token madencilik havuzuna ekleniyor  15 gün kilitli kalması planlıyor ama yine değişebilir bu.i zleme listesi açıkladılar  hiç biri ilgi çekici değil şahsen BNB'nin listede olmasa bile ekleneceğini düşünüyorum.bakalım neler olacak binance listesi gelmişken fiyat dibi boyladı umarım bir toparlanma söz konusu olur. bir tron sever olarakda mecburi yoldan sun ve just sahibide olarak taklııyorum günlük geleni hemen fiyat takibi yapmadan usdt'ye swaplıyorum. usdj tercih etmiyorum sizde etmeyin fiyat farkı oluyor değeri düşük kalıyor. tronun her hareketine kabulüm, sunın her hareketinede usdt biriktirerek hazırlanmaya çalışıyorum, just yerinde kalsa kaybettirmese yeter Smiley
BlackRed21
Member
**

View Profile WWW
September 23, 2020, 09:12:12 PM

Hocam ikisinden birden aynı anda kazanılmıyor anladığım kadarıyla doğru mu anlamışım?

Benim gözlemlediğim şayet Likidite havuza ekleyip orada bırakırsak sadece 1.maddedeki gibi havuz payından yararlanıyoruz.

Havuza eklediğimiz liquidity pool yani LP yi stake olarak eklediğimizde ise sadece 2.maddedeki gibi stake'ten sun veriyor. Stake eklediğimizde 1.madde devre dışı kalıyor. Gözlemlerim doğru mu?

● ●   CATEX.io   ● ●
Vispilio
Legendary
*

View Profile WWW
September 23, 2020, 09:41:16 PM
Last edit: September 23, 2020, 09:57:38 PM by Vispilio

Hocam ikisinden birden aynı anda kazanılmıyor anladığım kadarıyla doğru mu anlamışım?

Benim gözlemlediğim şayet Likidite havuza ekleyip orada bırakırsak sadece 1.maddedeki gibi havuz payından yararlanıyoruz.

Havuza eklediğimiz liquidity pool yani LP yi stake olarak eklediğimizde ise sadece 2.maddedeki gibi stake'ten sun veriyor. Stake eklediğimizde 1.madde devre dışı kalıyor. Gözlemlerim doğru mu?

Teorik olarak ifade edilen, yani Uniswap modeli, ki Justswap da bunu uyguluyor, komisyonlar havuz tokenlarının (lp'lerin) birim fiyatına ekleniyor, dolayısıyla siz yatırdığınız oranı çekince komisyonlar eklenmiş olarak çekiyorsunuz,

stake olarak nereye stake ettiğiniz bunu değiştirmiyor, fakat bazen bu projelerde ifade edilenle gerçekler birbirine uymayabiliyor, akıllı kontratı incelemek lazım, bunun yanında gerçekten de öyle mi oluyor ancak withdraw'dan sonra cüzdana geçen miktarı hesaplayarak daha kesin konuşabiliriz...

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: