Bitcoin Forum
May 01, 2024, 05:18:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 111 »
  Print  
Author Topic: 2020-2021 Süper Lig Sezonu  (Read 16373 times)
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
February 10, 2021, 01:14:46 PM

twitter'da fb için daum seslerinin yükseldiği gördüm. :) şaka gibi ama taraftarda ciddi ciddi daum sesleri oluşmaya başlamış. pahalı transferler (ve aynı zamanda kaliteli transferler) nedeniyle erol hocanın üzerinde büyük bir baskı var. aslında td kıyımlarını hiç hoş karşılamam ama taraftar bu konuda çok da haksız değil gibi gözüküyor.  

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
1714540713
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714540713
Reply with quote  #2

1714540713
Report to moderator
1714540713
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714540713
Reply with quote  #2

1714540713
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1043

View Profile
February 10, 2021, 01:39:04 PM

twitter'da fb için daum seslerinin yükseldiği gördüm. Smiley şaka gibi ama taraftarda ciddi ciddi daum sesleri oluşmaya başlamış. pahalı transferler (ve aynı zamanda kaliteli transferler) nedeniyle erol hocanın üzerinde büyük bir baskı var. aslında td kıyımlarını hiç hoş karşılamam ama taraftar bu konuda çok da haksız değil gibi gözüküyor.  

Yok hocam gerçekten Erol bulut hakkını tüketiyor gibi kredileri bitiyor gibi görünüyor çünkü kaliteli bir kadroya rağmen gereken başarı ve oynatılan futbol yeterli seviyede değil

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
February 10, 2021, 03:15:20 PM

Erol Bulutu şimdiye kadar hep savundum kalmasını istedim ama hiç taktik dehası değişiklikler yapmıyor hoca kalmalı diyordum ama bırakmalı en kısa yoldan gitmeli iki üç maçtır yaptığu değişiklikler çok ama çok kötüydü dün mesela madem önemli senin için kupa yedek çıkma maça çıkıyorsan sonra gol atmak için as takımı alıp yorma
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1242

View Profile
February 10, 2021, 04:05:52 PM

twitter'da fb için daum seslerinin yükseldiği gördüm. Smiley şaka gibi ama taraftarda ciddi ciddi daum sesleri oluşmaya başlamış. pahalı transferler (ve aynı zamanda kaliteli transferler) nedeniyle erol hocanın üzerinde büyük bir baskı var. aslında td kıyımlarını hiç hoş karşılamam ama taraftar bu konuda çok da haksız değil gibi gözüküyor. 
Evet twitterda Daum veya Arsene Wenger isimleri şuan gündemde gözüküyor Fenerbahçe için ama ne kadar doğru bilmiyorum.Daumun gelmesi daha iyi olur hem camiayı biliyor hem de eskiden ne türlü bir oyun sergilettiğini biliyoruz.Erol bulutun bileti kesildi kesilecek kendisi için durum pek de iyiye gitmiyor.Adamın hala belli başlı taktiği yok pata küte futbol oynatıyor takıma doldur boşalt misali Cheesy

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 10, 2021, 04:38:33 PM

Evet twitterda Daum veya Arsene Wenger isimleri şuan gündemde gözüküyor Fenerbahçe için ama ne kadar doğru bilmiyorum.Daumun gelmesi daha iyi olur hem camiayı biliyor hem de eskiden ne türlü bir oyun sergilettiğini biliyoruz.Erol bulutun bileti kesildi kesilecek kendisi için durum pek de iyiye gitmiyor.Adamın hala belli başlı taktiği yok pata küte futbol oynatıyor takıma doldur boşalt misali Cheesy

Açıkcası şampiyonluğa oynanan bir dönemde hoca değişikliğini hoş karşılamam ama evet belli başlı bir şeyi hala daha takıma oluşturamadı. Yeni gelen osayi ve atilla bu takımda fizik olarak daha iyiyse o zaman ben bu sorunu td de ve ekibinde olduğunu anlarım.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 304

kycfree

View Profile
February 10, 2021, 06:12:30 PM

Daum 4 yıldır herhangi bir takım çalıştırmıyor çalıştırdığı son takım Bursaspor yani Karbonat Erol takımdan gitse bile yerine gelmesi gereken isim Daum değil.Geçmişi satın alma huyundan vazgeçmemiz gerekiyor.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
kayiboyu
Member
**

Activity: 588
Merit: 10

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
February 10, 2021, 07:00:58 PM

Daum 4 yıldır herhangi bir takım çalıştırmıyor çalıştırdığı son takım Bursaspor yani Karbonat Erol takımdan gitse bile yerine gelmesi gereken isim Daum değil.Geçmişi satın alma huyundan vazgeçmemiz gerekiyor.

Aynı şekilde ben de Daum'un gelirse başarılı olabileceğinden şüpheliyim. Eskiden güzel olan şeyler hep tekrarlanacak diye bir şey olmuyor sonuçta. Bunun en güzel örneği de Ersun Yanal-FB ikilisi. Önceden Ersun Yanal ile rekor kırarak şampiyon olan FB, üstünden bir zaman geçtikten sonra tekrar Ersun Yanal'da çare bulmayı beklerken işler beklediği gibi gitmemişti.

execijutiere
Legendary
*

View Profile
February 10, 2021, 09:01:30 PM

Bunun en güzel örneği de Ersun Yanal-FB ikilisi. Önceden Ersun Yanal ile rekor kırarak şampiyon olan FB, üstünden bir zaman geçtikten sonra tekrar Ersun Yanal'da çare bulmayı beklerken işler beklediği gibi gitmemişti.

Karşılaştırdığınız şeye gülmemek elde değil.
Ersun yanala erol buluta tanınan imkan tanındı mi da ersun yanal başarısız oldu anlamadım.
O sezonki ersun yanalın elinde olan kadrodan şuan sadece serdar ve sadık fenerbahcede yoluna devam etmekte neyden bahsediyorsunuz siz? Cheesy
2 sezon oncesinden bahsediyoruz ha çok geriye gitmiyoruz.O sezonda kadromuza bakıyorum da biz neymisiz ne olmusuz diyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 10, 2021, 10:15:13 PM

Aynı şekilde ben de Daum'un gelirse başarılı olabileceğinden şüpheliyim. Eskiden güzel olan şeyler hep tekrarlanacak diye bir şey olmuyor sonuçta. Bunun en güzel örneği de Ersun Yanal-FB ikilisi. Önceden Ersun Yanal ile rekor kırarak şampiyon olan FB, üstünden bir zaman geçtikten sonra tekrar Ersun Yanal'da çare bulmayı beklerken işler beklediği gibi gitmemişti.

Hocam aslında ersun hoca da kötü bir hoca değildi ama o zaman ki şartlar ile şu an ki durum aynı değil diyebilirim. Ben ersun hocanın sadece tribünlere oynamasını çok sevmiyordum ama bunu da iyi yapıyordu diyebilirim. Cheesy
jakdanyel
Sr. Member

kycfree

View Profile
February 11, 2021, 04:51:19 AM

Bunun en güzel örneği de Ersun Yanal-FB ikilisi. Önceden Ersun Yanal ile rekor kırarak şampiyon olan FB, üstünden bir zaman geçtikten sonra tekrar Ersun Yanal'da çare bulmayı beklerken işler beklediği gibi gitmemişti.

Ersun yanala erol buluta tanınan imkan tanındı mi da ersun yanal başarısız oldu anlamadım.
O sezonki ersun yanalın elinde olan kadrodan şuan sadece serdar ve sadık fenerbahcede yoluna devam etmekte neyden bahsediyorsunuz siz? Cheesy
2 sezon oncesinden bahsediyoruz ha çok geriye gitmiyoruz.O sezonda kadromuza bakıyorum da biz neymisiz ne olmusuz diyorum.

Ersun Yanal'ın elinde güçlü bir kadro yoktu katılıyorum bence Ali Koç teknik direktör konusunda en büyük yanlışı göreve gelir gelmez Aykut Kocaman ile yolları ayırarak yapmıştı.Aykut Kocaman sadece 2 takviye ile elindeki kadroyu net şampıyon yapacağını yönetime bildirmesine rağmen yollar ayrılmıştı.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
February 11, 2021, 01:47:04 PM

maalesef en ufak bir değişiklik veya yenilik yapılacağı zaman teknik direktör kıyımları gerçekleştiriliyor. özellikle sistemler üzerine mesai harcayan genç ve yerli teknik direktörlerimizi olabildiğince desteklememiz gerektiğini düşünüyorum. ben geçiş futbolunu beğenmesem de dünyadaki karşılığını doğru bulmasam da sergen hocaya her türlü destek çıkılması gerektiğini düşünüyorum.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
February 11, 2021, 02:09:18 PM

maalesef en ufak bir değişiklik veya yenilik yapılacağı zaman teknik direktör kıyımları gerçekleştiriliyor. özellikle sistemler üzerine mesai harcayan genç ve yerli teknik direktörlerimizi olabildiğince desteklememiz gerektiğini düşünüyorum. ben geçiş futbolunu beğenmesem de dünyadaki karşılığını doğru bulmasam da sergen hocaya her türlü destek çıkılması gerektiğini düşünüyorum.
Hocam bir an Erol bulutu söyleyeceksiniz zannettim de korktum desteklemek lazım deyince ama Sergen Yalçın’ı desteklemek bence de en mantıklı hareket olur

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
execijutiere
Legendary
*

View Profile
February 11, 2021, 03:56:53 PM

Ersun Yanal'ın elinde güçlü bir kadro yoktu katılıyorum bence Ali Koç teknik direktör konusunda en büyük yanlışı göreve gelir gelmez Aykut Kocaman ile yolları ayırarak yapmıştı.Aykut Kocaman sadece 2 takviye ile elindeki kadroyu net şampıyon yapacağını yönetime bildirmesine rağmen yollar ayrılmıştı.

Ersun yanalın elinde güçlü bir kadro olmamasına rağmen paylaşılan verilere bakın.

https://twitter.com/yagosabuncuoglu/status/1359888497092534272?s=19

Mac başına direk hücum da 2.sırada
Mac başına organize hücumla farkla 1.sırada.
Ersun yanal ile erol bulutun farkını hem kadro hem bu veriler sayesinde basit bir şekilde karşılaştırabilirsiniz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
February 11, 2021, 03:59:05 PM

Ya Erol buluta çok yükleniliyor o gün kızgınlıkla ben de gitmesini çok istedim ama hoca napsın kulüpte çok başlılık var şu an sergen hoca ve fatih hoca nasıl tek kanaat takımlarında Fenerbahçe de öyle değil bu adama tam yetki verilip sözleri dinlenilmeli erol hocada artık hücum futbolu oynatmalı
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
February 11, 2021, 06:02:18 PM

Ya Erol buluta çok yükleniliyor o gün kızgınlıkla ben de gitmesini çok istedim ama hoca napsın kulüpte çok başlılık var şu an sergen hoca ve fatih hoca nasıl tek kanaat takımlarında Fenerbahçe de öyle değil bu adama tam yetki verilip sözleri dinlenilmeli erol hocada artık hücum futbolu oynatmalı
iyi de adamın oyuncu tercihleri de yanlış ki. bi de hata yapmaktan çok korkuyor. bu yüzden standart bi oyun oynatıyor. fatih terim gibi cesur değil. cesur davranmak için de taraftarın güvenini kazanması gerekiyor.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
jakdanyel
Sr. Member

kycfree

View Profile
February 11, 2021, 07:49:30 PM

Teknik direktörler ilk gözden çıkarılan insanlar bunun yanlış olduğuna ben de katılıyorum.Fenerbahçe özelinde olaya bakacak olursak ne Ersun Yanal ne Aykut Kocaman takımdan gönderilmemeliydi ama Erol Bulut konusunda farklı düşünüyorum.Sahaya taktiksel açıdan hiçbir şey süremedi.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Distraction
Sr. Member

Activity: 2044
Merit: 398

View Profile
February 11, 2021, 07:53:57 PM

Teknik direktörler ilk gözden çıkarılan insanlar bunun yanlış olduğuna ben de katılıyorum.Fenerbahçe özelinde olaya bakacak olursak ne Ersun Yanal ne Aykut Kocaman takımdan gönderilmemeliydi ama Erol Bulut konusunda farklı düşünüyorum.Sahaya taktiksel açıdan hiçbir şey süremedi.
Adam hâlâ şampiyonluk yarışı içerisinde. Bence bu 3lü arasında şans verilmesi gereken tek insan. Terim 5 maç arka arkaya puan kaybı yaşadı taraftar arkasında durdu. Fenerbahçe'de bu yok. Bu yüzden sürekli TD değişiyor.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
coderben (OP)
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
February 11, 2021, 08:42:41 PM

Derbi mağlubiyeti ve kupadan elenmenin şokunu üstünden atlatabilmek için Fenerbahçe bu hafta Fatih Karagümrük maçına ayrı bir motivasyonla çıkacaktır.Mesut Özil'in de artık ilk 11 başlamasını beklediğim maçta Fenerbahçe'nin zor da olsa kazanacağını düşünüyorum.
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
February 12, 2021, 07:28:56 AM

Adam hâlâ şampiyonluk yarışı içerisinde. Bence bu 3lü arasında şans verilmesi gereken tek insan. Terim 5 maç arka arkaya puan kaybı yaşadı taraftar arkasında durdu. Fenerbahçe'de bu yok. Bu yüzden sürekli TD değişiyor.

Bende uzun süre teknik direktör değiştirmeme taraftarıyım ama teknik direktör bilgisi bence yanlış olur yani Sergen olsaydı Fenerbahçe’nin başında yıllarca çalışsın ama Erol bulutun çok iyi bir teknik direktör olmadığını düşünüyorum

Çikoladalı bazdam benim

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
chemist35
Member
**

Activity: 924
Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
February 12, 2021, 09:59:33 AM

Rıze Erzurum macıyla baslıo bu hafta sonu ve benım favorım rıze bakalım kım kazanacak yarın karagumruk fenerbahceden puan yada puanlar kazanırsa sasırtıcı sayılmaz

Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 111 »
  Print  

Jump to: