Bitcoin Forum
October 14, 2024, 05:09:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: TCMB Dijital Para İçin İş İlanı Yayınladı  (Read 145 times)
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
September 10, 2020, 04:50:59 PM

Direkt olarak boş ilan veya torpil dönecek gözüyle bakmamak gerekiyor devletin çoğu kademesinde liyakata uygun olmayan alımlar yapıldığını hepimiz biliyoruz ama bu tarz kurumlara bazen hak eden kişilerin atandığına bizzat şahit oldum.
100de1 ihtimalle öyle alımlar oluyor. torpilin döneceği çok bariz bence. mülakat varsa torpil de vardır. kartal imam hatipten biri alınınca görürsünüz.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
September 10, 2020, 04:52:17 PM

Direkt olarak boş ilan veya torpil dönecek gözüyle bakmamak gerekiyor devletin çoğu kademesinde liyakata uygun olmayan alımlar yapıldığını hepimiz biliyoruz ama bu tarz kurumlara bazen hak eden kişilerin atandığına bizzat şahit oldum.
100de1 ihtimalle öyle alımlar oluyor. torpilin döneceği çok bariz bence. mülakat varsa torpil de vardır. kartal imam hatipten biri alınınca görürsünüz.

Söz konusu okul bu tarz iddiaların oldukça fazla yapıldığı bir okul açıkcası haklılık payının olduğunu da düşünüyorum ama kripto para gibi bir iş alanında torpilli bir işe alımın kimsenin yararına olmayacağı düşüncesindeyim o yüzden bu konuda böyle bir görüş belirttim.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: