Bitcoin Forum
March 08, 2021, 07:31:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.21.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin’i Fiyatta Geçen Altcoinin Yaratıcısı Token Arzını Sınırlandırmak İstiyor  (Read 48 times)
franch
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 115


Bitgesell (BGL) Decentralized Cryptocurrency!


View Profile
September 13, 2020, 11:24:16 AM
 #1

Andre Cronje, YFI’nin kalıcı olarak 30.000 tokenla sınırlandırılmasını önerdi. Yearn.finance’ın yaratıcısı Andre Cronje, bugün yeni YFI tokenlarının basılmasını önlemek için bir önlem önerdi.

YFI’nin fiyatı bu yıl patlama yaparak 41.210 dolara ulaştı. Yearn.finance’ın yaratıcısı Andre Cronje, bugün yeni YFI tokenlarının basılmasını önleyecek bir önlem önerdi.

Bugün çevrimiçi bir ankette Cronje, topluluğa şunları önerdi: “YFI tokenını zaman kilidini kapatın, böylece bir daha hiçbir koin basımı gerçekleşmesin.”
 
Teklif Kabul Edilirse
Teklif geçerse, bu, yearn.finance için yönetim tokenı olan YFI arzını kalıcı olarak sınırlayacak. Şu anda tokenın toplam miktarı 30.000. Koin basma işlevi kaldırılırsa, bu şekilde kalacak ve projeye yatırım yapanlar daha fazla koin yaratamayacak.

Bu, teoride, token üzerindeki enflasyonu azaltacak ve insanların yalnızca YFI tokenleri kazanmak için protokolün yönetim sistemlerini manipüle etmesini engelleyecektir. Cronje daha önce, yönetişim tokenlarının çılgınca alım satımının sürdürülebilir olmadığını söylemişti.

 
YFI Nedir?
YFI, piyasa değerine göre en büyük ikinci DeFi aracı ve kilitlenen toplam değere göre dördüncü en büyük proje olan yearn.finance için bir tokenddır. Yearn.finance bir getiri toplayıcıdır, yani kullanıcıların fonlarını farklı borç verme ve likidite protokolleri arasında kaydırır.

YFI, yönetişim tokenıdır yani ona sahip olanlar projede değişiklik yapmak için oy kullanabilir. Bugün tek bir YFI tokenının maliyeti CoinMarketCap’te 41.210 $’a ulaştı.

Şimdiye kadar, yearn.finance topluluğu aynı fikirde görünüyor. Bir yönetişim anketinde,% 99,97 Cronje’nin önerisi lehinde oy kullandı. Öneriyle ilgili yorumlar, insanların kıt bir arz yaratmada Cronje ile aynı düşüncede oy kullandığını gösteriyor. Altcoin’e sahip olanlardan biri “Kıtlık muazzam bir güçtür ve YFI’yi devam eden darphane programları olan diğer projelerden ayıran bir şeydir” ifadesini kullanıyor.

Kaynak : https://kriptokoin.com/bitcoini-fiyatta-gecen-altcoinin-yaraticisi-token-arzini-sinirlandirmak-istiyor/

███   ████     Bitgesell's first yearly halving is coming in less than a month!     ████   ███
B I T G E S E L L      BUY BGL/USDT NOW AT DIGIFINEX
██               ████████     •     Telegram     •     Twitter     •     ████████               ██
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!