Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:40:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Okunabilecek Duygusal ve Zihinsel Geliştirici Kitaplar  (Read 46 times)
Crypthosus (OP)
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 24, 2020, 08:49:30 PM

kendinize bir şeyler kattığınızı düşündüğünüz,ufkunuzu genişletip sizi büyüttüğünü hissetiğiniz kitapları yazın sizde iz bırakmış kitapları... Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
meser#
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 959

View Profile
October 28, 2020, 03:00:45 AM

Etrafınızda ki şillet şeytan gibi kadınları daha iyi anlayabileceğiniz bir kitap önereceğim. Bana sırtını dönme isimli kitap. Sinan bey kitabında bu kitapta başta da bahsettiğim gibi kadınların hikayelerini toplamış. Kitabı okurken yooooohh amuğaaa koyim diyebilirsiniz yuuuuuhhh anasını satayım diyebilirsiniz ve hatta ve hatta kitabı okuduktan sonra kadınlara karşı büyük bir ön yargı sahibi olabilirsiniz. Hatta kitap bitince 2-3 gün evlenenin kafasını gondiklesinler diye diye ortalarda dolanmıştım. İyi okumalar çekirdek alırsanız iyi sarar Cheesy
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 28, 2020, 06:59:07 AM

Etrafınızda ki şillet şeytan gibi kadınları daha iyi anlayabileceğiniz bir kitap önereceğim. Bana sırtını dönme isimli kitap. Sinan bey kitabında bu kitapta başta da bahsettiğim gibi kadınların hikayelerini toplamış. Kitabı okurken yooooohh amuğaaa koyim diyebilirsiniz yuuuuuhhh anasını satayım diyebilirsiniz ve hatta ve hatta kitabı okuduktan sonra kadınlara karşı büyük bir ön yargı sahibi olabilirsiniz. Hatta kitap bitince 2-3 gün evlenenin kafasını gondiklesinler diye diye ortalarda dolanmıştım. İyi okumalar çekirdek alırsanız iyi sarar Cheesy

Çok yıllar önce Sinan Akyüz'ün "Yatağımdaki Yabancı" isimli kitabını okumuştum. Kitap tam anlamıyla saçmalık ötesiydi. Sinan Akyüz'ün dili biraz ütopik gelmişti bana. Tüm dünyada olabilecek şeylerin iki evli çiftin bir gece yatak muhabbetinde başlayıp sabaha kadar konuşmalarını anlatıyor vs vs.

Sinan Akyüz'ün kitaplarını okumam bu benim genel görüşüm Smiley 
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 28, 2020, 08:31:22 AM

kendinize bir şeyler kattığınızı düşündüğünüz,ufkunuzu genişletip sizi büyüttüğünü hissetiğiniz kitapları yazın sizde iz bırakmış kitapları... Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

Eskiden çok fazla kitap okurdum artık hiç okumuyorum. Dünya o kadar hızlandı ki kitap okumaya ayırdığım süre içerisinde kendi araştırmalarımı yaparak çok daha fazlasını elde edeceğimi düşünüyorum. Kitap sonsuz bilgi kaynağı olmasının yanında yazarının fikirlerini size empoze eder, bunu yazar ile kuracağınız bağı hariç tutarak söylüyorum. Artık mümkün olduğunca fazla kaynaktan yararlanarak kendi yolumu bulmayı tercih ediyorum. Dünyadaki bütün kitapları okumak için ömrümün yetmeyeceğini biliyorum. Belli noktaya geldiğinizi düşünüyorsanız, kendi seçimlerinizi yapabileceğinizi düşünüyorsanız arama motorları bilgiye yada ana fikirlere erişmek için çok daha hızlı kaynaklar haline geldi artık. Hiç bir kitap tek başına zeka yada duygusal yönlerinizi geliştiremez ancak yeni bakış açıları kazanmanıza yarımcı olabilir.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████