Bitcoin Forum
July 15, 2024, 10:29:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 [130]
  Print  
Author Topic: Pregled Bitcointalk Signature-Ad kampanja  (Read 30384 times)
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3346
Merit: 3341


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
July 09, 2024, 01:40:51 PM
Merited by Pmalek (2), slackovic (1), Rikafip (1), FatFork (1)
 #2581

Pa drago mi je da menadžer smatra da su moji postovi dovoljno dobri da me prihvatio u takvo društvo. Kao što vjerojatno znaš, ne zalazim baš u ostale teme tu na forumu pa većinu ljudi ne znam. Ali vjerujem da ih ti znaš i drago mi je ako je tako. Jedini problem je što sam cijelo vrijeme u najnižem rangu za plaćanje ali nema veze. Sad mi je bitno da nemam minimalni broj postova koje moram napisati. U prošloj kampanji sam se stvarno trebao potruditi napisati 20 postova, a sad tijekom ljeta će biti još gore. Ovako napišem koliko mi se piše i gotovo. A s vremenom ću valjda upasti i u bolje plaćeni rang Smiley
Sad videh da je menadžer izdvojio statistiku učesnika kampanje i njihovu aktivnost u ANN servisa koji promovišeš kroz signature. Tako je suptilno skrenuo pažnju šta želi od učesnika kampanje. Pored slackovic vidim broj 0. Ne znam jesi li i sam primetio, ali eto i ja da ti direktno skrenem pažnju. Takve stvari mogu biti bitne za tebe u nekoj narednoj korekciji kampanje ili eventualnom prelasku u drugu kampanju kod istog menadžera.  Wink
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5488454.msg64304348#msg64304348

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2506
Merit: 1229



View Profile
July 11, 2024, 12:16:11 PM
 #2582

Sad videh da je menadžer izdvojio statistiku učesnika kampanje i njihovu aktivnost u ANN servisa koji promovišeš kroz signature. Tako je suptilno skrenuo pažnju šta želi od učesnika kampanje. Pored slackovic vidim broj 0. Ne znam jesi li i sam primetio, ali eto i ja da ti direktno skrenem pažnju. Takve stvari mogu biti bitne za tebe u nekoj narednoj korekciji kampanje ili eventualnom prelasku u drugu kampanju kod istog menadžera.  Wink
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5488454.msg64304348#msg64304348

Hvala što brineš ali znam. Otkako je davno jedan projekt čiji potpis sam nosio ispao scam, a ja nisam imao pojma o tome, uvijek se prilikom pridruživanja kampanji odmah pretplatim na thread kampanje kako bi bio u toku. Tako odmah znam i postoji li problema s isplatom.

Naravno da sam se odmah uključio u raspravu malo Smiley

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████
█████████████████████████
 
 BitList 
█▀▀▀▀











█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█











▄▄▄▄█
 
  List #kycfree Websites   
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2506
Merit: 1229



View Profile
Today at 12:09:35 PM
 #2583

Eh... Baš nemam sreće jer je Blackjack.fun kampanja koja je bila super za mene (nije imala minimalni broj postova) - završila. Menadžer je napisao da u međuvremenu dok ne pronađemo drugu kampanju možemo nositi potpis od besplatne BitList kampanje što ću i napraviti dok tražim drugu kampanju.

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████
█████████████████████████
 
 BitList 
█▀▀▀▀











█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█











▄▄▄▄█
 
  List #kycfree Websites   
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3346
Merit: 3341


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
Today at 12:21:44 PM
 #2584

Eh... Baš nemam sreće jer je Blackjack.fun kampanja koja je bila super za mene (nije imala minimalni broj postova) - završila. Menadžer je napisao da u međuvremenu dok ne pronađemo drugu kampanju možemo nositi potpis od besplatne BitList kampanje što ću i napraviti dok tražim drugu kampanju.
Da bas steta, bila dobra kampanja.
Stekao sam utisak da su mozda postali nestrpljivi. 4 meseca za kampanju koja je ulozila dosta novca je relativno kratak period da bi se osetili neki znacajniji rezultati. Kampanje potpisa su iskljucivo dugorocne, rekao bih ispod godinu dana nema znacajnijeg efekta.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2506
Merit: 1229



View Profile
Today at 01:18:33 PM
 #2585

Da bas steta, bila dobra kampanja.
Stekao sam utisak da su mozda postali nestrpljivi. 4 meseca za kampanju koja je ulozila dosta novca je relativno kratak period da bi se osetili neki znacajniji rezultati. Kampanje potpisa su iskljucivo dugorocne, rekao bih ispod godinu dana nema znacajnijeg efekta.

Da, baš nije potrajala... Nisam se čak uspio niti dići na viši rang za isplate. Baš sam malo računao... U kampanji sam proveo 17 tjedana i zaradio oko 200 dolara. Baš mizerija...

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████
█████████████████████████
 
 BitList 
█▀▀▀▀











█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█











▄▄▄▄█
 
  List #kycfree Websites   
Pages: « 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 [130]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!