Bitcoin Forum
April 27, 2024, 10:33:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yardım  (Read 93 times)
Guardiyans (OP)
Newbie
*

Activity: 143
Merit: 0

View Profile
January 11, 2021, 06:17:09 PM

Arkadaşlar merhaba. Chz den yanlışlıkla link cüzdanına  transfer yaptım aynı zamanda eth den chz ye gönderim yaptım. Destekten yazdım ama hala dönmediler coinleri kurtarabilirmiyim başına gelen varmıdır
1714213990
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714213990
Reply with quote  #2

1714213990
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 12, 2021, 07:55:20 AM

Hangi borsa olduğunu da yazsaydınız keşke.
Yapabileceğiniz tek şey borsanın destek biriminden dönüş beklemeniz. Başka yapılabilecek bir şey yok malesef. Bu gibi işlemlerde azami dikkatli olmak gerek.
Geçmiş olsun.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
January 12, 2021, 08:06:27 AM

Yanlış adrese gönderimlerde borsaların yapabileceği bir şey yok diye biliyorum. Yanlış adrese gönderilenler geri alınamaz diye zaten uyarıları da bulunuyor.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 12, 2021, 08:38:24 AM

Arkadaşlar merhaba. Chz den yanlışlıkla link cüzdanına  transfer yaptım aynı zamanda eth den chz ye gönderim yaptım. Destekten yazdım ama hala dönmediler coinleri kurtarabilirmiyim başına gelen varmıdır

Şöyle ki teoride aslında ikisi de ETH cüzdanı olarak çalışıyor. Yani borsalarda %99 oranında LINK ve ETH cüzdanları aynı cüzdan adresleri olacaktır. Yani normal şartlarda aktarımınızın sorunsuz bir şekilde geçmesi gerekir.

Şimdi büyük ihtimalle bu aktarım Binance için diye düşünüyorum. (Paribu'da 2. tahminim olurdu)
Binance LINK cüzdanınıza aktarım yaptıysanız korkacak bir şey yoktur tabi LINK için BEP2 veya BEP20'yi seçmediyseniz. O durum işleri karıştırabilir.
ETH'yi seçtiyseniz aktarımın doğru şekilde tamamlanmış olması gerekli. Eğer BC veya BSC ağını seçtiyseniz Binance Support'a konuyu acilen yazın. BEP2 de bilmiyorum ama BSC ağı kurtarılabilir olabilir.

2. olayı anlayamadım. ETH'den CHZ'ye aktarım da da bir sorun olmaması gerekir ama detayları bilmemiz lazım bu konuda.

Borsa, ağ seçimleri...vs.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: