Bitcoin Forum
May 21, 2024, 10:09:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Mew cüzdanı json file kaybettim bulabilir miyim?  (Read 66 times)
mrvoztrk777 (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
January 06, 2021, 09:48:47 AM

Arkadaşlar merhaba. Elimde uzun süredir kullanmadığım bir mew cüzdanım var. Private key mevcut fakat json file elimde yok. Bilgisayarım çalındığı için kaybettim. Private key olduğu için de saklamadım. Bugün bir işlem yapmak istedim bu cüzdanla fakat uzun süredir gerçekleşmediği için iptal etmek istiyorum. Dolayısı ile cüzdana girip iptal etmek istediğimde json file istediği için sıkıntı yaşıyorum. Çözümünü bilen var mıdır
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
January 06, 2021, 01:53:26 PM

Private key varsa dosyaya gerek yok. Key ile cüzdana erişebilirsin. Mew'de seçeneklerde var zaten private key ile giriş, görmüş olman lazım?

Onu iyi koru, yardım etmek için falan isteyen olur verirsen hepsini çalarlar haberin olsun.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 06, 2021, 03:11:56 PM

Arkadaşlar merhaba. Elimde uzun süredir kullanmadığım bir mew cüzdanım var. Private key mevcut fakat json file elimde yok. Bilgisayarım çalındığı için kaybettim. Private key olduğu için de saklamadım. Bugün bir işlem yapmak istedim bu cüzdanla fakat uzun süredir gerçekleşmediği için iptal etmek istiyorum. Dolayısı ile cüzdana girip iptal etmek istediğimde json file istediği için sıkıntı yaşıyorum. Çözümünü bilen var mıdır

Cüzdana erişemiyorsanız iptal etmek istediğiniz işlemi bugün giriş yaparak nasıl işlem başlattınız ? Private key elinizde olduğu sürece bir işlemi iptal etmek için Json dosyasına ve şifrenize ihtiyacınız yok. Bütün işlemlerinizi private key ile onaylayabilirsiniz. Kullandığınız platformla ilgili sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz hangi platformu kullanıyorsunuz yada hangi eklentiyi ?

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
January 06, 2021, 05:07:20 PM

myetherwallet üzerinden private key'i kullanarak cüzdana erişim sağlamanız ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilmeniz gerekiyor.

https://etherscan.io/gasTracker adresinde bulunan safe price'ın üzerinde bir fiyat ile tekrar gönderim gerçekleştirin, bekleyen tx iptal olacaktır, tekrar gönderimi yine kendinize ait olan başka bir cüzdana yapabilirsiniz, başka yollar da var ama daha karışık, en temizi bu olur, iyi günler.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
January 06, 2021, 05:10:22 PM

Arkadaşlar gayet güzel anlatmış. Priviate key ile mew üzerinden bilgilerinize ulaşabilir. Bir üst postta trendcoin'in dediği gibi daha fazla gass ücreti ile işlemi başka bir yere yönlendirerek iptal edebilirsiniz. Kendinizi sağlama almak istiyorsanızda açın yeni bir cüzdan herşeyinizi ona gönderin. Mevcut işlemi sürende dahil.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: