Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:59:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ZCash  (Read 76 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 12, 2021, 06:18:55 AM

Delist haberlerine kapak yaparak yükselmeye devam ediyor. Delist haberlerinde 62 dolarken 1 hafta içinde 94 dolara ulaştı. Dash'ta aynı şekilde çıkan olumsuz haberlere inat yükselişine devam ediyor.
1714971599
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714971599
Reply with quote  #2

1714971599
Report to moderator
1714971599
Hero Member
*

Ignore
1714971599
Reply with quote  #2

1714971599
Report to moderator
1714971599
Hero Member
*

Ignore
1714971599
Reply with quote  #2

1714971599
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
January 12, 2021, 07:23:27 AM

Anlaşılır gibi değil bu dediklerini Ripple için bile söyleyebiliriz. Ben daha fazla düşmesini beklerdim ama 0.3 dolar civarlarında kendisine yer buldu onca aksiliğe rağmen. Aynıları senin dediğin ZCash ve DASH için de geçerli ama bir şekilde ayakta kalıyorlar.

anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2021, 10:08:49 AM

Anlaşılır gibi değil bu dediklerini Ripple için bile söyleyebiliriz. Ben daha fazla düşmesini beklerdim ama 0.3 dolar civarlarında kendisine yer buldu onca aksiliğe rağmen. Aynıları senin dediğin ZCash ve DASH için de geçerli ama bir şekilde ayakta kalıyorlar.

Bugün 110 dolar oldu. Aldirmazlar bence artık alabilene aşk olsun 1 hafta önce 60 lardaydi. Smiley Xrp Xmr Dash Zec Eos hepsini haberle indirip topluyorlar. Çoğu dipteydi zaten. Küçük yatırımcı silkelendigi gibi roket oluyor coinler. Anlaşılan Zec ve Dashta iyi bir silkelenme olmuş önleri açılmış
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 13, 2021, 09:24:22 PM

Bu coinin polo ilk giriş anını canlı izlemiştim, o nasıl bir girişti 2000BTC pick ile çıktı 75btc 4,2 btc derken kademe kademe fiyatını buldu (dolar değil btc)
Şimdi konuşulan konulara bak, merkezi sistemlere karşı tepki olarak doğan ekosistem merkezi otoritenin ağzına bakar halde ve oradan gelen haberlerle şekilleniyor.
çıkışı ile geldiği nokta itibariyle topluluğun ekosisteme bakışı değişmiş gibi geliyor
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 13, 2021, 10:16:23 PM

Tecrübesizler tecrübelileri zengin eder lafı panikleyen veya sabırsız bir kısım kişilerin satışları sonucu toplanan ve sonrasında yüksekten satılması olayını canlı canlı iziliyoruz bazen. Bundan sonra ki yıllar da  bu günleri konuşmamak için doğru uzun vadeli bir çanta yapmak lazım aksi halde seneye yeni konularla burada oluruz Smiley
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
January 16, 2021, 08:30:46 AM

Bu coinin polo ilk giriş anını canlı izlemiştim, o nasıl bir girişti 2000BTC pick ile çıktı 75btc 4,2 btc derken kademe kademe fiyatını buldu (dolar değil btc)
Şimdi konuşulan konulara bak, merkezi sistemlere karşı tepki olarak doğan ekosistem merkezi otoritenin ağzına bakar halde ve oradan gelen haberlerle şekilleniyor.
çıkışı ile geldiği nokta itibariyle topluluğun ekosisteme bakışı değişmiş gibi geliyor

Ben de hatırlıyorum o anı. Önce iyi kazandım sonra elimdekilerin büyük kısmını kaybettim. 4 btc falandı ben takip ederken ne düşüştü be o Smiley)) İnsan emir girmeye cesaret edemiyordu. Zcash in yok olmaya doğru gideceğine ihtimal vermezdim. Zcash ten daha kötüleri var.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
January 16, 2021, 08:54:00 AM

Gerçekten bazı coinlerle özellikle uğraşıp fiyatlarını aşağıya çekmeyi planladıklarını düşünüyorum ben de. En çok da Ripple'ı merak ediyorum küçük yatırımcı iyice elini eteğini çektikten sonra ne kadar yukarıya sürecekler o coini diye
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
January 16, 2021, 09:04:36 AM

Gerçekten bazı coinlerle özellikle uğraşıp fiyatlarını aşağıya çekmeyi planladıklarını düşünüyorum ben de. En çok da Ripple'ı merak ediyorum küçük yatırımcı iyice elini eteğini çektikten sonra ne kadar yukarıya sürecekler o coini diye

Zcash ve Dash 2021 de fiyatlarıni ayrıca Xrp fiyatlarini hep beraber izleyeceğiz..
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 16, 2021, 09:41:46 AM

Ben de hatırlıyorum o anı. Önce iyi kazandım sonra elimdekilerin büyük kısmını kaybettim. 4 btc falandı ben takip ederken ne düşüştü be o Smiley)) İnsan emir girmeye cesaret edemiyordu. Zcash in yok olmaya doğru gideceğine ihtimal vermezdim. Zcash ten daha kötüleri var.

altcoinlerde farklı bahanelerle fiyatlar çok dalgalanabiliyor ama ben zcash in bitme noktasına geleceğini düşünmüyorum.  bir yerden sonra yine fırlayacaktır.

bitcoin durulduktan sonra bir çok altcoin in de ATH yapacağını düşünüyorum. (Zcash in ATH yapma ihtimali yok tabi Smiley)
Pages: [1]
  Print  

Jump to: