Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:43:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Jeste ikada razmisljali o mirovini?  (Read 498 times)
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
February 02, 2021, 07:10:44 AM
 #41

Naravno da smo u banana drzavi, da mozemo u ovoj drzavi odmah isplatiti ovo sto ide za mirovinu puno brze i vise bi zaradili,a da ne govorim o ostalim glupostima, ali ovako krpati kraj s krajem je uzas. Pokusati objasniti starcima, babi, djedu itd, nitko ne vjeruje u crypto jer su zapeli u prostoru i vremenu. Za njih posao znaci plata tj zarada i nema druge zarade. Poceti pricati o dionicama je jos gore, da je to za bogatase itd.

Ukratko drzava te toliko zaveze sa svime i to desetljecima da velika vecina i ne razmislja o drugim nacinima zarade.

Necu ni razmisljati kada u buducnosti kupim kucu pa ce onda biti jeli prodavas drogu  Grin

Ja sam odavno prestao objašnjavati zašto ulažem u kripto ljudima koji nisu dio toga. Zapravo je prošli bull run to učinio umjesto mene. Kad sam nekome u obitelji spomenuo da sam zaradio XY novaca, apsolutno svi su me nagovarali da prodam dok nije sve propalo. Naravno da ih nisam poslušao nego sam (srećom) prodao veliku većinu na samom vrhu početkom 2018. godine. Onda je došao bear period i svi su govorili kako kripto propada i da izvadim to malo što sam ostavio jer sve ide na nulu. Na kraju im je konačno usta zatvorio ovaj bull run u kojem sam napravio 10x u odnosu na ožujak 2020. godine.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!