Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:07:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yavuz bahadıroğlu hayatını kaybetmiş  (Read 140 times)
kriminall (OP)
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
January 23, 2021, 09:31:12 AM

İnternette dolanırken gördüm de, kimisi Atatürk hakkında atıp tuttuğundan, kimisi cumhuriyete laf ettiğinden falan bahsetmiş, gerçek adı da farklıymış sanırım, tarih kitapları yazarıymış, fesliden sonra bu kadar gündem olan ikinci tarihçi olarak gördüm ben, kitaplarını okuyan var mı nasıl biri,

https://www.ntv.com.tr/amp/turkiye/yavuz-bahadiroglu-mahlasiyla-bilinen-niyazi-birinci-vefat-etti-yavuz-bahadiroglu-kimdir,zNSyFaKo9UKUGcbgqUe_Fg
1713568061
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713568061
Reply with quote  #2

1713568061
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713568061
Hero Member
*

Ignore
1713568061
Reply with quote  #2

1713568061
Report to moderator
1713568061
Hero Member
*

Ignore
1713568061
Reply with quote  #2

1713568061
Report to moderator
1713568061
Hero Member
*

Ignore
1713568061
Reply with quote  #2

1713568061
Report to moderator
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 23, 2021, 11:04:03 AM

Lisedeyken tarih hocam tavsiyesiyle okumuştum tarihi romanlarını tabii o zamanlar bilmiyorduk ya da söylemi yoktu cumhuriyet ve Atatürk hakkında sonradan sosyal medyada görmüştüm söylediklerini üzülmüştüm hem keşke okumasaydım böyle düşünceleri olan bir adamın kitaplarını diye bu olaylardan sonra fikir ayrılığı yaşadığım insandı neyse ölmüş gitmiş kötü konuşmak olmaz daha herkes kendi hesabına verecek ahirette
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
January 23, 2021, 11:06:55 AM

Eskiden okurdum kitaplarını son yıllarda genel olarak kitap okumayı üzülerek söylüyorum ki azalttım ama okuduğum dönemde beğendiğim kitaplar olmuştu Atatürk hakkında söylemlerini duymadım çok mu densizce konuşmuş neyse rahmetli oldu gitti artık boynuzsuz hayvanın boynuzlu hayvandan, karıncanın Süleyman’dan hakkını alacağı bir yerde. Bir söylemi olduysa hesabı sorulur

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 23, 2021, 03:26:19 PM
Merited by yenivera (1)

Türkiye düşmanı diye yabancı yazarları okumaktan vazgeçtiğiniz oldu mu hiç. Fikirleri kendisine özeldir ama ben onun romanları sayesinden tarihi çok sevdim yalın ağır ağdalı olmayan bir dille yazdığı bu romanlar okudukça okuyasımı getirmişti. Sungu4roğlu 1.2.3 turgut alp buhara yanıyor vb bütün kitaplarını okudum hiç fikir adamı olarak bakmadım zaten kimsenin fikrinden etkilenecek değilim bu yaşa kadar oluşturduğum dünya görüşü onun bunun yumurtladığı fikirle değişmez zaten.

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 23, 2021, 05:51:56 PM

Türkiye düşmanı diye yabancı yazarları okumaktan vazgeçtiğiniz oldu mu hiç. Fikirleri kendisine özeldir ama ben onun romanları sayesinden tarihi çok sevdim yalın ağır ağdalı olmayan bir dille yazdığı bu romanlar okudukça okuyasımı getirmişti. Sungu4roğlu 1.2.3 turgut alp buhara yanıyor vb bütün kitaplarını okudum hiç fikir adamı olarak bakmadım zaten kimsenin fikrinden etkilenecek değilim bu yaşa kadar oluşturduğum dünya görüşü onun bunun yumurtladığı fikirle değişmez zaten.

Kesinlikle katılıyorum hocam size. Zaten romanlarında empoze edilmiş bir şey yoktu. Romanları çok güzeldi. Ben de okurdum. Şirpence, Buhara Yanarken, Turgut Alp güzel kitaplarıydı. Bir çırpıda okurdum. Dediğiniz gibi bana da tarihi sevdirdi. Romanları akıcı ve keyifliydi.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
January 23, 2021, 06:19:09 PM

Türkiye düşmanı gazetelerin gönüllü acentalığını yaparlar. Türkiye'ye saldıran ülkelere ve onların istihbaratlarına alkış tutarlar. Dolar yükselse ekonomik kriz çıkacak diye sevinirler. Türkiye'ye hakaret eden yazarları -özellikle de mesela Cumhurbaşkanına- bağırlarına basarlar.

Ama gel gör ki bu ülkede yetişmiş ve daima bu ülkenin milli çıkarlarını düşünmüş ama eleştirel tavrını da korumuş insanlara tahammül edemezler. Yavuz Bahadıroğlu iyi bir tarihçi değildir. Bana kalırsa kötü romansı kitaplar yazmıştır.

Ama Allah mekanını cennet eylesin gayretlerini de kabul eylesin. Dili döndüğünce bazı gerçekleri dile getirmiştir. Onun cesareti Türk olmaktan gurur duyan ve Türklüğü yükseltmek isteyen herkes için bir kıvanç vesilesidir.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
January 24, 2021, 12:03:57 PM

Atatürk hakkında söylediklerini duymadım. Böyle fikirleri olduğunu duysaydım muhtemelen okumazdım.Lisedeyken bi kaç kitabını  okumuştum. Kitaplarında asla böyle şeyler empoze etmiş değildir. Çok akıcı ve okuması gayet keyifli kitaplardı diye hatırlıyorum. Allah rahmet eylesin.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 966

View Profile
January 25, 2021, 02:46:51 AM

Vatansever değildir. Fethullahçıdır. Gerçek adı Niyazi Birinci’dir. Türk değil, Rize’li bir Laz’dır. Köyünün adı Lazca’da Kosto Yurdu’dur. Kendisi ve severleri Türk değil, Türk taklidi yapan birer kriptodur. Atatürk nefreti açıkça Türk kompleksinden gelir. Kendisine bol şans diliyorum.
kriminall (OP)
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
January 25, 2021, 12:06:52 PM

Vatansever değildir. Fethullahçıdır. Gerçek adı Niyazi Birinci’dir. Türk değil, Rize’li bir Laz’dır. Köyünün adı Lazca’da Kosto Yurdu’dur. Kendisi ve severleri Türk değil, Türk taklidi yapan birer kriptodur. Atatürk nefreti açıkça Türk kompleksinden gelir. Kendisine bol şans diliyorum.
Hocam şaka mı yoksa gerçek bilgiler mi bunlar, böyle birisiyse kendini çok iyi gizlemiş demektir, Atatürk nefreti var mı bilmiyorum ama öyle bir şeyler bende okumuştum, ondan konuyu açma gereği duydum, iyi bahseden de var, nasıl birisi olduğunu anlayamadım hala,
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 966

View Profile
January 25, 2021, 06:38:49 PM
Last edit: January 25, 2021, 06:54:37 PM by Lachrymose

Hocam şaka mı yoksa gerçek bilgiler mi bunlar, böyle birisiyse kendini çok iyi gizlemiş demektir, Atatürk nefreti var mı bilmiyorum ama öyle bir şeyler bende okumuştum, ondan konuyu açma gereği duydum, iyi bahseden de var, nasıl birisi olduğunu anlayamadım hala,

Fesli deli Kadir ve tayfası Pontus Rum çocuğudur. Kaynak olarak kullandıkları kitapların çoğunun yazarı öldükten sonra o kitaplar basılmıştır. Deli Kadir her zaman ölü kişileri referans gösterir çünkü ölü kişiler konuşamaz =). Bu kişileri takip edenler ne dindardir, ne Türk. Kriptodur. Fethullahçıdır. Y. denen adamin ovgulerini hala Google’den bulabilirsiniz. Bu kisilerin adini anmazdım ama bazi yorumlar beni rahatsiz etti. Kilic artiklari ne zamandir vatansever sayiliyor?
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
January 25, 2021, 06:59:13 PM

Allah rahmet eylesin. Siyasi görüşü vs beni hic ilgilendirmiyor. Zamanında sade ve yalın dil ile yazdığı tarih kitaplarını okudum. Mekânı cennet olsun.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: