Bitcoin Forum
May 21, 2024, 12:36:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Elon Musk ve WSB alt sezonunu mu başlattı ?  (Read 293 times)
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
February 01, 2021, 10:32:39 AM

WSB özellikle GameStop konusundan sonra Dünya'nın gündeminde. Günden güne güçleniyor. Son 1 haftada üye sayısını 5'e katlamış.

Eğer kripto para piyasasına ilgileri kalıcı olur ise bu piyasaya ciddi boyutlarda para girişi sağlar.

Elon Musk gibi bir ismin kripto para piyasasına ilgisi de cabası. Böyle bir ismi mcafee gibi magazinsel isimlerle karıştırmayın. Bu kişinin arkasında küreselciler var. Dünya'nın önemli aktörlerinden birisi. Kafasına göre hareket edecek bir isim değil. Küçük bir aksiyonuyla btc'yi zıplatan bir isimden bahsediyoruz. Önemini ve gücünü buradan hesap etmek gerek. Ve bu isim bir şeye ilgi gösterdiyse bunda bir iş vardır.

Ek olarak eğer DogeCoin güçlü duruşuna ve yükselişine devam eder ise, WSB'nin doge ilgisine Elon Musk desteğinin arkasında bir sebep, bir plan aramaya başlarım. Konu DogeCoin değil ama bir planın parçası diye düşünürüm.

Sanki birileri düğmeye basmış.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
February 01, 2021, 11:35:23 AM

acaip bi hype var.
allahtan tam bir koordinasyon tek bir hisse/coin yok.
oyle olsa m.koyarlardı piyasanın.
azıcık gümüş,azıcık xrp,azıcık doge,biraz amc,bolca gme derken bolduler protfoyu.
su anda tam bir toplu hareket soz konusu.
8M uyesi var alt forumun şaka gibi.birde bunları medyadan takip edip ona göre hareket eden yuzmilyonları ekleyince işin nerelere gidecegini kimse kestiremiyor.
%12 gümüşü fırlattılar bir gunde.

valla açıkcası ben korkuyourm.
gümüş skindirik dogeye,gme ye benzemez.
su an dunyanın en buyuk 9 bankasından 8 i gumusu shortluyor.
oyle gecen haftaki hedge fundaların short squeezede kaybettiklri 20 milyar dolar gibi bir kayıp değil trilyon dolarlar ile olculebilecek bir kayıp soz konusu olur.
o bankalar batarsa ne olur hiç tahmin edebiliyor munusz?
1930 lardaki ikinci bir buyuk buhran kacınılmazdır bu durumda.
cok net soyluyorum bu senaryo su anda utopik değil.
umarım bu sacmalık bir an once daha buyuk bir harekete donusmeden son bulur.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
February 01, 2021, 12:37:03 PM

Birkaç x yapıp geri çekilmeleri, büyük yükselişler öncesinde cüzdan boşaltma faaliyeti gibi görüyorum. Bazı popüler coinlerde halen ATH tazelenmedi. Büyük bir şeyler olacak ve alt boğa daha uzun sürecek bu sefer. Tahminim bu yönde. Belki çoğu kişi de geçen seferki gibi 1 ayda biteceğini düşünüyor olabilir. Bu da bir yanıltmacadır belki! Bilemiyorum... Yine de YTD!

Dünde bunu PNT de gördük Sato bazlı 000015 den 00020 x10 dan fazla yaptı.. Bunu da pump grupları yaptı.Grafik aşağıda
O püpüler coinlerden gözüm ADA'da kaldı benim. Altboğanın sezona yayılması çok güzel olur ama bu PUMP lar beni böyle düşünmekten alıkoyuyor açıkçası.
Çünkü 3 senedir beklenen gelip geçerken eldekine uğramaz ise bir  3 sene daha bekleriz.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: