Bitcoin Forum
May 13, 2024, 01:40:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Madenciliği Hakkında Bilgi Arıyorum  (Read 220 times)
50promil
Member
**

Activity: 789
Merit: 44

View Profile
February 09, 2021, 05:46:09 AM

şuanki fiyatlarda herşey karlı görünebilir ve size çok mantıklı gelebilir eğer elinizde daha önceden ucuza aldığını asic veya madenci herhangi bir kart varsa aşırı şanslısınız geri ödeme süresi kısa süreceği için para kazandığınızı hissedersiniz ancak şuanki fiyatlardan alıp parasının çıkartmayı beklemek kumardan farksız ve bu kumarda kaybetme olasılığınız %90.

bende bu şekilde düşündüğüm için adım atamıyorum fakat bir yöndende fırsat kaçırmış gibi hissediyorum

sonunu düşünen kahraman olamaz.
hiç bir şekilde kaybetmezsiniz. alın. kazanın kazanırken.  sonuçta alacağınız şeyler çöp olmayacak. 3 sene sonra da yakın fiyata belki daha fazlaya satabilirsiniz.

2017de kartlara 2500 tl verip sonrasında 750 tlden satıldığı bir dönem gördük. Şahsen madencilik yerine piyasa düştüğünde her ay belirli bir miktarda madenciliğini düşündüğünüz coinden satın alsanız daha fazlasını kazanmış olursunuz.

katılıyorum. eth 2000 dolar oldu neredeyse ,ben eth 300 iken madencilik yapmaya başladım. anca amorti oldu. onun yerine 300 den eth alsam paramı 6 ya katlamıştım. küllü zarar.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: