Bitcoin Forum
May 03, 2024, 01:03:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Dyskusja o blokadzie strony hazardowej; wydzielone z: Aktualne konkursy tutaj na forum  (Read 30 times)
malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
January 29, 2021, 10:57:42 PM
 #1

Jak ktoś nie mieszka w Polsce (albo innym tego typu zakazanym kraju) to jest fajny konkurs (cykliczny) w Roobet:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5312302.msg56188317#msg56188317
Wystarczy wpisać typowaną sumę wages (postawionych kwot jakie gracze obstawią w ciągu 48godzin od opublikowania OP)
W skrócie jakaś 9-cyfrowa liczba najczęściej (przynajmniej tak mi to wygląda)
Jest na to 24godziny.
nagrody spore - aktualnie w puli 1200usd.

Z tego co przeglądałem pobieżnie ustawę hazardową to nie byłoby to nielegalne w Polsce, wszędzie widzę tam mowę o nagrodach pieniężnych - prawnie Bitcoin w Polsce nie jest pieniądzem, oraz o nagrodach rzeczowych - Bitcoin nie jest rzeczą, jeśli dobrze rozumiem, pojęcie rzecz tyczy się tylko przedmiotów materialnych, czyli fizycznych.

http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20200002094/O/D20202094.pdf

Signature space available for rent.
1714698219
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714698219

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714698219
Reply with quote  #2

1714698219
Report to moderator
1714698219
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714698219

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714698219
Reply with quote  #2

1714698219
Report to moderator
1714698219
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714698219

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714698219
Reply with quote  #2

1714698219
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714698219
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714698219

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714698219
Reply with quote  #2

1714698219
Report to moderator
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
January 29, 2021, 11:03:40 PM
 #2

@malevolent strona jest zablokowana - sprobuj wejsc z polskiego ip to Ci sie taki fajny komunikat pokaze Wink

I am looking for signature campaign Wink pm me
malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
January 29, 2021, 11:14:57 PM
Last edit: January 30, 2021, 12:05:41 AM by malevolent
 #3

A to już jest wina prowadzących stronę, ich prawników lub tego organu, który im udzielił sublicencji, niektórzy z nich mają różne wymagania co do ograniczania dostępu do gier różnego rodzaju graczy. Pewnie na szybko wybiórczo zerknęli na mocno restrykcyjne podejście do hazardu w Polsce i założyli, że ich też to dotyczy.

Poruszałem to teżjakiś czas temu w ich temacie będąc zdziwiony, że polskie IP blokują, ale bez odzewu.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
January 30, 2021, 09:44:16 PM
 #4

... strona jest zablokowana...

Użyj Brave private window z TOR i zarejestruj sobie konto, lub zaloguj się wtedy na stare, bo z innego kraju, już będzie można używać tej strony.

Oczywiście sam Roobet nie robi żadnych problemów z wypłatami, czy weryfikacją. Mi też wywala IP, a brałem udział w wielu promocjach Roobet i nawet parę razy wygrałem.

Zawsze bez problemu wypłacałem, czy grałem tą kasą w ich kasynie, nawet wygrałem dość znaczną sumkę i też wypłacili beż żadnej weryfikacji ani problemów.

malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
January 31, 2021, 12:06:09 AM
 #5

Zawsze bez problemu wypłacałem, czy grałem tą kasą w ich kasynie, nawet wygrałem dość znaczną sumkę i też wypłacili beż żadnej weryfikacji ani problemów.

... do czasu jak nie wygrasz za dużo i mogą próbować wykorzystać fakt korzystania z VPN celem obejścia ich blokady do konfiskacji środków.

Sami o tym piszą w ToS:

Quote
You have no right to use the services as an anonymizing proxy, VPN or the like in order to bypass the law resulting from the blockade by roobet.com countries. In case of violation of these principles, roobet.com reserves the right to block and/or immediately close the account and you lose all winnings/balance.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
January 31, 2021, 03:57:41 AM
 #6

... do czasu jak nie wygrasz za dużo i mogą próbować wykorzystać fakt korzystania z VPN celem obejścia ich blokady do konfiskacji środków.

Sami o tym piszą w ToS...

Dobrze, że to znalazłeś zawsze istnieje prawdopodobieństwo oczywiście, jednak, włąśnie podczas trwania tej promocji zostały zmienione te zasady i zaczęli blokować IP, wtedy właśnie wygrałem i rozmawiałem z nimi na Telegramie lub Twitterze, czy nie będzie problemu z wypłatą i co robić dalej? Oczywiście odpowiedzieli, że jeżeli używam ich strony w kraju, w którym jest to dozwolone, to nie będzie problemu, nawet, jeżeli sam jestem zameldowany gdzie indziej.

Oczywiście broń boże nie sugerował VPNu  Wink, tylko teleportację   Cheesy, dostępną na każdym przystanku PKS przecież  Grin.
Tak jak pisałem, wypłacili bez problemu ponad tysiąc USD, ale jak wszyscy wiemy, to nie są wysokie wygrane i najlepiej uważać i brać pod uwagę co napisał powyżej Malevolent, jeżeli chcecie tam grać.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
January 31, 2021, 09:08:11 AM
 #7

... strona jest zablokowana...

Użyj Brave private window z TOR i zarejestruj sobie konto, lub zaloguj się wtedy na stare, bo z innego kraju, już będzie można używać tej strony.

Oczywiście sam Roobet nie robi żadnych problemów z wypłatami, czy weryfikacją. Mi też wywala IP, a brałem udział w wielu promocjach Roobet i nawet parę razy wygrałem.

Zawsze bez problemu wypłacałem, czy grałem tą kasą w ich kasynie, nawet wygrałem dość znaczną sumkę i też wypłacili beż żadnej weryfikacji ani problemów.

Ja akurat chcialem tam wejsc tylko dla konkursu (w sumie nie pamiętam teraz jak nagroda  jest wyplacana - czy na saldo w roobet czy w krypto, jak zobaczyłem ta blokade to przestalem o tym myśleć)
I nie  chodzi mi o kwestie techniczne, ale o zasade (nie)zgodności z prawem krajowym, ktore jednocznacznie zabrania udziału..


Tutaj wyglada ze sam vpn nie wystarczy, bo to jednak sie zdarza, ze czasem zostawia slady,  kto wie dokad posunie sie nasze państwo, jeśli dziura budżetowa dalej będzie rosnac?

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
January 31, 2021, 06:34:57 PM
 #8

...w sumie nie pamiętam teraz jak nagroda  jest wyplacana - czy na saldo w roobet czy w krypto...

Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu wszystkie nagrody z promocji Roobet wypłacane były na konta w kasynie.

Oczywiście jak pisałem powyżej nie miałem problemu z wypłatą, a nawet nie używałem VPNu, wystarczył Brave i TOR private window.

lokas0506
Member
**
Offline Offline

Activity: 373
Merit: 37


View Profile
January 31, 2021, 07:54:55 PM
Last edit: January 31, 2021, 08:23:33 PM by lokas0506
 #9

próbowałem - plese try later wiadomość, może tunel bear jest potrzebny bo ip z polski są blokowane ? (brave + tor -> ip orange)

ps. wybrałem opcje użyj google do potwierdzenia tożsamości i dostałem na komórkę wiadomość z 3 numerkami ../. zaznacz ten sam numer który pojawił się na drugim urządzeniu

a czy się nie boję że przeczyta to ktoś z ministerstwa zdrowia szczęścia i pomyślności - nie ... mam orzeczoną schizofrenie paranoidalną ... a jak się wczytać w wypis ze szpitala to FUBAR fucked up beyond any recognition

byłem po drugiej stronie lustra ( na zapleczu ) https://www.youtube.com/watch?v=FM-ewBzgJxg jak się bliżej przyjżeć pigułkowo extazowe ruchy 1:01 jak kto próbował mdma to skojarzy
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
January 31, 2021, 09:54:56 PM
 #10

...w sumie nie pamiętam teraz jak nagroda  jest wyplacana - czy na saldo w roobet czy w krypto...

Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu wszystkie nagrody z promocji Roobet wypłacane były na konta w kasynie.

Oczywiście jak pisałem powyżej nie miałem problemu z wypłatą, a nawet nie używałem VPNu, wystarczył Brave i TOR private window.

Tor to w sumie level wyzej niz vpn, przynajmniej taki normalny vpn od uslugodawcy (przynajmniej jesli chodzi o http)
No dobrze, może juz wystarczy na ten temat bo juz sporo odeszlismy od założenia tematu, ewentualnie proponuje go przenieść do hyde parku..)
Jesli ktos moze/ chce to niech probuje szczescia w konkursach Roobet;
Jest ich sporo w sekcji Games and rounds
Np. https://bitcointalk.org/index.php?topic=5313009.0

I am looking for signature campaign Wink pm me
malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
February 01, 2021, 11:29:16 PM
 #11

Ja akurat chcialem tam wejsc tylko dla konkursu (w sumie nie pamiętam teraz jak nagroda  jest wyplacana - czy na saldo w roobet czy w krypto, jak zobaczyłem ta blokade to przestalem o tym myśleć)
I nie  chodzi mi o kwestie techniczne, ale o zasade (nie)zgodności z prawem krajowym, ktore jednocznacznie zabrania udziału..

Ja blokady nie widzę, bo blokada jest tylko na poziomie serwerów DNS należących do polskich ISP.
Nadal nie znalazłem dowodu na nielegalność korzystania z tej strony wg polskiego prawa. Pewnie patrzyli na to, że zakłady są nominowane w USD, a nie w BTC, mimo że zakłady są w bitcoinach.

Tutaj wyglada ze sam vpn nie wystarczy, bo to jednak sie zdarza, ze czasem zostawia slady,  kto wie dokad posunie sie nasze państwo, jeśli dziura budżetowa dalej będzie rosnac?

Jeśli do zapytań DNS korzystałbyś z serwera od polskiego ISP to nie wystarczyłoby.

Signature space available for rent.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
February 02, 2021, 09:29:14 PM
 #12

No właśnie, przydaloby sie zasiegnac opini jakiegos prawnika (moze sie taki kiedys na naszym lokalu pojawi?;p)
Czy samo zrobienie konta na takiej stronie umieszczonej na indeksie ksiąg zakazanym jest juz złamaniem prawa?

I am looking for signature campaign Wink pm me
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!