Bitcoin Forum
July 05, 2024, 10:33:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kullanım ömrü dolmuş otobüslerden elektrikli otobüslere dönüşüm mansur yavaştan  (Read 189 times)
meser#
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 967

View Profile
February 27, 2021, 03:23:40 PM

Bu konuyla ilgisi yok ama başkan yine hayırlı bir girişimde bulunmuş ve Ankara'da evlenme kararı alan çiftlere ücretsiz SMA taraması yapılması için Başkent Üniversitesi'yle protokol imzalamiş.Helal olsun

Tebrik edilesi bir girişim olmuş. Ankara'da evlenme kararı alanlar için ekstradan böyle girişimlerin devamı gelir gibi duruyor. Yol yaparsın hastane yaparsın parasız olmaz evlenirsin ücretsiz sma testini yaptırırsın beadava. Mansur Yavaş'ın hizmet anlayışı gerçekten mevcut hükümetin tam tersi neredeyse...
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1131

View Profile
March 01, 2021, 06:00:38 PM

Görünüşe bakılırsa Mansur Yavaş'ı sevmeyen kimse kalmadı ülkede. Sağcısı solcusu herkesin kalbini fethetti, güzel işlere imza atıyor ve elinden geldiğince şeffaf bir yönetim sunuyor.
Bu proje de çok iyi görünüyor, belediyelerin kaynak yaratması ve dünyaya faydası olan şeyler üretmesine bayılıyorum. Hangi partili olduğunun önemi yok, belediyecilik bunları gerektiriyor. Tabi biz sadece çalıp kaçanları gördüğümüz için ekstra hoşumuza gidiyor işe yarar şeyler yapanlar :D

bu noktada sağ sol aramak şaka gibi bir şey olur hocam, parti zaten rio de janeiro karnavalına dönmüş. ayrıca partinin sol olduğu konusu da ciddi tartışmalar barındırıyor. hani ben uğraşmam, tartışmanın en fazla ikinci dakikasında "yauu... tmm hmm" der geçerim ama, ama işte... :)

belediyelerin öz kaynakları ile faydalı işler gerçekleştirmesi konusunda kesinlikle aynı fikirdeyim.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir!
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: