Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:33:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: CASPER Coin Bilgi paylaşım  (Read 2853 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 26, 2021, 11:52:20 AM

Büyük bir şans eseri 201. sıradan dahil oldum ve maks cap'ten aldım Casper'ı. 22 dk içinde de sold out verdi ve satış kapandı zaten.
Usdt yatırmıştım hesaptaki usdt'den otomatik çekti. Hesapta para olmasa da o an girdiğiniz rakamı size allocation ayırıyormuş ve ödemeyi sonradan yapabiliyormuşsunuz. Bunu bilmiyordum, bilsem içeriye yüklemezdim parayı.

Alabilen arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, umarım kayda değer bir şey getirir. Bu coinlist hype'ı nereye kadar gidecek merak içindeyim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
1715016784
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715016784
Reply with quote  #2

1715016784
Report to moderator
1715016784
Hero Member
*

Ignore
1715016784
Reply with quote  #2

1715016784
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715016784
Hero Member
*

Ignore
1715016784
Reply with quote  #2

1715016784
Report to moderator
1715016784
Hero Member
*

Ignore
1715016784
Reply with quote  #2

1715016784
Report to moderator
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 26, 2021, 12:20:52 PM

vallaha bizden o kadar cok alan var ki telegramda şaşırdım ve cok sevindim.
ben option 1 ve 2 den alamadıysam bundan hiç alamam dedim ve girmedim.
herhalde full alanlar rahat bir 50k doları cebe koyar.
belli olmaz valla 100-200k dolar bile olaiblir o gunku pazarın durumuna gore.
hayırlı olsun herkese.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
March 26, 2021, 12:52:29 PM

Bizden almış olan arkadaşlara hayırlı olsun. Umarım ciddi rakamlar kazanmışlardır. Ben KYC falan yaptım ama kafam direk Mina'ya gittiği için bunu unutmuştum.

Hesapta para olmasa da o an girdiğiniz rakamı size allocation ayırıyormuş ve ödemeyi sonradan yapabiliyormuşsunuz. Bunu bilmiyordum, bilsem içeriye yüklemezdim parayı.

Bu güzel birşey biraz daha açıklarmısın @PHI1618 yani anladığım kadarıyla liste alınca kayıt için giriyorsun ve alacağın meblağ tutarını giriyorsun sonra sıra sana gelince otomatik cüzdanından çekiyor o meblağı. Peki o an cüzdan da para yok ayırdığı meblağ üzerinden ne kadar süre tanıyor bize. O süre zarfında coinlist'e deposit yapmamız lazım galiba.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 26, 2021, 01:07:05 PM

Hesapta para olmasa da o an girdiğiniz rakamı size allocation ayırıyormuş ve ödemeyi sonradan yapabiliyormuşsunuz. Bunu bilmiyordum, bilsem içeriye yüklemezdim parayı.

Bu güzel birşey biraz daha açıklarmısın @PHI1618 yani anladığım kadarıyla liste alınca kayıt için giriyorsun ve alacağın meblağ tutarını giriyorsun sonra sıra sana gelince otomatik cüzdanından çekiyor o meblağı. Peki o an cüzdan da para yok ayırdığı meblağ üzerinden ne kadar süre tanıyor bize. O süre zarfında coinlist'e deposit yapmamız lazım galiba.
Sıranız yakınlarda gelirse eğer size soruyor "ne kadarlık alacaksın" diye. Benim hesapta olduğu için direk ordan düştü. Hesapta para olmayanlara 2 gün süre veriyormuş ve o allocation'ı sana ayırıyormuş. Gün içerisinde gönderip yapıp hakkını alanlar var.

Bu Casper'a özel bir durum olabilir. Başka satışlarda olup olmayacağının garantisi yok.

MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1197

View Profile
March 26, 2021, 04:15:48 PM

@PHI1618 hocam öncelikle tebrikler bol kazançlar dilerim sana girebilmişsin şanslı biriymişsin.

Ben sıra hiç gelmez diye umursamadım ve hesabımda parada yoktu diye uğraşmamıştım yine pişman olduk ama ne fayda.
Şimdi Mina için kolları sıvadım buna en azından deneyeceğim gelir veya gelmez bunun gibi umursamamazlık yapmıyacam.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
March 26, 2021, 05:35:20 PM

Katılım sonucu alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Gece 4 kadar ayaktaydım. Saat 3 olunca sistemde 172000 olarak göründüm. Ön sıralarda çıkan arkadaşlar ne zaman ve nasıl bir yol izlediler ön sırada çıkabilmek adına. Yoksa sadece şans faktörümü. Bunu merak ediyorum. Teşekkürler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 26, 2021, 05:59:29 PM

Bu kadar kisinin hücum edipte umduğunu bulamadigi bir proje olursa üzülürüm. Ben hiçbir şekilde dahil olmayi düşünmüyorum. Bu kadar arzı olan coin bu fiyattan alinir mi o da muamma. Bence buyuk bir dump olacak.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 26, 2021, 08:23:49 PM

@PHI1618 hocam öncelikle tebrikler bol kazançlar dilerim sana girebilmişsin şanslı biriymişsin.

Ben sıra hiç gelmez diye umursamadım ve hesabımda parada yoktu diye uğraşmamıştım yine pişman olduk ama ne fayda.
Şimdi Mina için kolları sıvadım buna en azından deneyeceğim gelir veya gelmez bunun gibi umursamamazlık yapmıyacam.

Ben de umursamadan önemsemeden "nasıl olsa çıkmaz yine" diye girmiştim. Sırayı göreyim de yatayım demiştim hatta. 201 çıkınca hafif çaplı bi şok olmadı değil Smiley
Ama şu var, casper korkutmaya başladı. Bakalım ne olacak merak içindeyim Smiley

Myrina
Full Member

Activity: 546
Merit: 154

View Profile
March 27, 2021, 11:44:16 AM

CSPR Token Satışına Opsiyon 4 De Gelecek!

CSPR token, opsiyon satışlarıyla oldukça konuşulan bir iş oldu. Bu popülariteyle birlikte CasperLabs ve CoinList yeni bir opsiyon satışını planladıklarını duyurdu.

Token satışlarına talebin çok olduğunu ve katılan herkesin yararlanamamasından dolayı bazı yatırımcıların durumdan hoşnutsuz olduğunu belirten CasperLabs, bu hoşnutsuzluğu yeni token satış opsiyonuyla gidermek istediklerini belirtti.

Opsiyon 4 ile “hoşnutsuzluğu gidermek” isteyen CasperLabs, Opsiyon 4’ün katılım koşulları, tarihi veyahut kilit süresi gibi önemli bilgileri henüz açıklamadı. Yatırımcılara “Sabırlı olun ve takipte kalın!” mesajı iletildi.

Kaynak : https://muhabbit.com/cspr-token-satisina-opsiyon-4-de-gelecek/

Satın almayı dusunup alamayan arkadaşlar için bilginiz olsun istedim.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
March 27, 2021, 12:14:19 PM

yakın dönemde gerçekleşeceğini düşünüyorum.40 günlük kilitler açılmadan önce. herhangibi bir opsiyonda işlem gerçekleştirenlerin opsiyon 4'e katılmasını önlemek bir seçenek yeni kayıtların oluşturulmasına izin vermemeside lazım. max limiti düşürüp daha çok katılımcının alım yapmasını sağlamalı ve 40 günlük kilitlerle birlikte açılışını gerçekleştirmeli fiat olarakta %50den fazla koymamalı. yine abuk subuk bişiler olurda neyse beklemedeyiz 400k kişi gibi.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
March 30, 2021, 04:42:24 PM

Ben de umursamadan önemsemeden "nasıl olsa çıkmaz yine" diye girmiştim. Sırayı göreyim de yatayım demiştim hatta. 201 çıkınca hafif çaplı bi şok olmadı değil Smiley
Ama şu var, casper korkutmaya başladı. Bakalım ne olacak merak içindeyim Smiley

bol x li bir şey olacak diye umuyorum. Bende sıra gelmez diye umursamadım. Ama iyi bir kazanç bırakacağı kesin.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Myrina
Full Member

Merit: 154

View Profile
March 31, 2021, 06:06:06 AM

Opsiyon 4 Katılım Koşulları

Opsiyon 4’te satışı sadece topluluk üyelerine yapacak. Nisan ayının ilk haftasında gerçekleştirileceği duyurulan satışta ek olarak 100 milyon token dağıtılacak.

Opsiyon 1 ile aynı şartlarda gerçekleştirilecek olan satışta her başarılı katılımcı 100 dolarlık CSPR yani 6.666 token alabilecek. Kilit süresi aynı Opsiyon 1 gibi 12 ay olan satışta token fiyatı 0,015 dolar olacak.

Opsiyon 4’ten yararlanabilecekler ise sınırlı. Opsiyon 4’ten, sisteme kaydolmuş, daha önce Opsiyon 1, 2 ve 3’e katılmış ancak alım yapamamış, KYC doğrulamasını başarıyla tamamlamış 15 bin topluluk üyesi yararlanabilecek.

Kaynak : https://muhabbit.com/cspr-token-satisinda-opsiyon-4-geldi-iste-kosullar/

Casperi takip eden arkadaşlara paylaşılan içeriğin faydalı olabileceğini düşünüyorum.  

Ayrıca duyurular CoinList üzerinden yapılacakmış ve sakin olup beklemede kalın açıklaması yapmışlar CoinListi takipte kalmanızı öneririm.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
March 31, 2021, 06:47:09 AM

Opsiyon 4’te satışı sadece topluluk üyelerine yapacak. Nisan ayının ilk haftasında gerçekleştirileceği duyurulan satışta ek olarak 100 milyon token dağıtılacak.

Opsiyon 1 ile aynı şartlarda gerçekleştirilecek olan satışta her başarılı katılımcı 100 dolarlık CSPR yani 6.666 token alabilecek. Kilit süresi aynı Opsiyon 1 gibi 12 ay olan satışta token fiyatı 0,015 dolar olacak.

Opsiyon 4’ten yararlanabilecekler ise sınırlı. Opsiyon 4’ten, sisteme kaydolmuş, daha önce Opsiyon 1, 2 ve 3’e katılmış ancak alım yapamamış, KYC doğrulamasını başarıyla tamamlamış 15 bin topluluk üyesi yararlanabilecek.

Kaynak : https://muhabbit.com/cspr-token-satisinda-opsiyon-4-geldi-iste-kosullar/

Casperi takip eden arkadaşlara paylaşılan içeriğin faydalı olabileceğini düşünüyorum.  

Ayrıca duyurular CoinList üzerinden yapılacakmış ve sakin olup beklemede kalın açıklaması yapmışlar CoinListi takipte kalmanızı öneririm.

100 dolar olması bence çok iyi, en azından yüksek yatırım yapmak istemeyen ama trendi de kaçırmayım 100 dolar da olsa alayım dursun diyenler için çok makul bir seçenek gibi duruyor, yarın bir gün beklediğin etkiyi yapmasa bile üzelmezsin.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
gribalenfeksiyon
Full Member

Merit: 100

View Profile
March 31, 2021, 09:20:22 AM

Casper Coin'de son zamanlarda çok ses getiren ya da diğer bi deyişle bir kitle tarafından çok konuşulan bir coin oldu. benim haberim yok genelde maalesef takip etmiyorum yeni coinleri vs. var olanlardan hayır görmedik henüz. umarım yatırımcısının yüzünü güldürmüştür.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 31, 2021, 05:57:14 PM

Bir yandan alamayanlar için güzel fırsat diyorum. "En azından elimde az da olsa var" derler diyorum.
Bir yandan da Option 3'ten almış biri olarak "En azından elimde az da olsa var" diyenler bizim tokenler satışa çıktığı zaman almazlar hype azalır diyorum. Hem kendimi hem alamayanları düşünüyorum Cheesy

100 dolar ve 12 ay kilitli olması 3'ten alanları pek etkilemez diye düşünüyüroum.

edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
March 31, 2021, 06:16:33 PM

Bir yandan alamayanlar için güzel fırsat diyorum. "En azından elimde az da olsa var" derler diyorum.
Bir yandan da Option 3'ten almış biri olarak "En azından elimde az da olsa var" diyenler bizim tokenler satışa çıktığı zaman almazlar hype azalır diyorum. Hem kendimi hem alamayanları düşünüyorum Cheesy

100 dolar ve 12 ay kilitli olması 3'ten alanları pek etkilemez diye düşünüyüroum.

şu projenin normal şartlarda hiç hype yapmaması lazım fakat yatırımcıyı anlamıyorum.
dediğiniz gibi opt4 satışı borsaya ilk çıktığında oluşakacak hype ı azaltacaktır.

ermnshnoglu
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 5

View Profile
March 31, 2021, 07:26:05 PM

Ben 1. ve 3. seçenekten alabildim. Bu coinler ne zaman ve nasıl teslim edilecek bize bilgisi olan var mı? Sonradan 4. seçeneği duyurdular. Sanırım 4. seçeneği beklicez. Coinlist cüzdanımızda ne zaman görürürz bu casper tokenları?

Bi de 3. seçenekte 40 gün sonra mı serbest bırakılacak yoksa 40 gün içinde mi serbest bırakılacak. Coinliste casper sayfasına girdiğimde ön satış şemasında 28 marttan itibaren 40 günde serbest ticaret diyor tam anlayamadım açıkçası. Bilgisi olan aydınlatabilir mi?
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 31, 2021, 10:16:41 PM

Kimsenin aklına gelmedi mi 4-5 farklı tarayıcıda ve 8-10 ayrı sekmede sıraya girmeye çalışmak? Cheesy Bakıyorum okuyorum da cidden tek sekmede sıraya girip 200k sıra verdi alamadım diyenleri hayretle izliyorum cidden. Option 1den de aldım 3ten de Wink Cool

burası kurtlar sofrası yiğen.
herkes bilir kimse konuşmaz   Wink
larador
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
March 31, 2021, 11:28:20 PM

s.a beyler kaç x olur var mı tahmin
taazzz
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 31, 2021, 11:51:06 PM

Katılım sonucu alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Gece 4 kadar ayaktaydım. Saat 3 olunca sistemde 172000 olarak göründüm. Ön sıralarda çıkan arkadaşlar ne zaman ve nasıl bir yol izlediler ön sırada çıkabilmek adına. Yoksa sadece şans faktörümü. Bunu merak ediyorum. Teşekkürler.

Kimsenin aklına gelmedi mi 4-5 farklı tarayıcıda ve 8-10 ayrı sekmede sıraya girmeye çalışmak? Cheesy Bakıyorum okuyorum da cidden tek sekmede sıraya girip 200k sıra verdi alamadım diyenleri hayretle izliyorum cidden. Option 1den de aldım 3ten de Wink Cool

2 pc + 5 sanal makine herbirinde de 5 farklı tarayıcı + 2 tel ile denedim ama olmadı Smiley biraz da şans lazım galiba
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: