Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:40:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: YouTube fenomeni Danla Bilic, Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi  (Read 196 times)
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
March 23, 2021, 06:51:56 AM

Emekçi kendini geliştirmiş milyon tane kadın varken danla Biliç gibi futbolcu trolleyip makyajla ünlü olan bir kadınla böyle bir program yapmak ne kadar doğru tartışılır.

Ne alakası var hocam ya.
Adam şehit mezarına gidiyor birileri eleştiriyor, forma giyip antremana gidiyor eleştiriyor. Sanki emekçi kadınlarla bir araya gelse eleştirilmeyecek miydi?
Alın 2019 yılından bir örnek;

Siyasette herkes kendine göre yorar işleri. Bu haber başka liderler tarafından olarak güncellense bak gençlere destek oluyor denirdi...
Yanlış anlaşılmasın herhangi bir siyasi görüşe sahip değilim. Türkiye'de siyasette o kadar kötüyüz ki destek verecek bir taraf göremiyorum. Herhangi bir siyasi partiye veya görüşe yakınlığım yok Türkiye'de.
Ama bir kesim tarafından belli kişilere yöneltilen acımasızca eleştirilere de anlam veremiyorum.

Başlıktaki diğer yorumları tek tek cevaplardım ama bu konular hiç bir zaman iyi bir yere gitmez o nedenle yorum yapmayacağım. Kimler zamanında kimlerin yanında görüldü bir tekrar değerlendirelim bence yorum yapmadan önce. Sadece imza için yazdıklarınız da varsa bir şey demiyorum ama doğru gelmiyor bana.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: