Bitcoin Forum
June 18, 2024, 08:37:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Getir, 300 Milyon Dolar Daha Yatırım Alarak Türkiye'nin Yeni "Unicorn"u Oldu  (Read 191 times)
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 28, 2021, 07:49:33 AM

ülkemiz adına sevindim. Ama fiyat politikalarını pek beğenmiyorum. Yaşadığım şehirde ürünler nerdeyse 2 katı fiyata geliyor. 'Migros hemen' market fiyatına satarken 2 katına getirden almak pek mantıklı olmuyor. umarım böyle şirketler artar da rekabet ortamı oluşur. Fiyatlar da öyle dengeyi bulur.

Getirbüyük market fiyatına hizmet veriyor ancak her yerde getirbüyük bulunmadığı için ben de zorunlu olmadıkça getir kullanmıyorum.Yemeksepeti'nin banabi uygulaması bu konuda çok daha başarılı.

Yemeksepeti ve banabi uygulamasını övmüştüm dün fiyat performans olarak ama çok yaşa dediğimiz bir gün bile yaşamamaya başladı bugün yemeksepeti kullanıcı bilgilerini siber korsanlara kaptırdığını açıkladı.

Valla hocam ben de Getir-Yemeksepeti kıyası yaparken Yemeksepeti'nin 1-2 güzel yönlerine değinmiştim ama hemen ardından tesadüfe bakın ki siber saldırı yedi adamlar.  Grin  Kullanıcı bilgilerini kaptıranlara çok geçmiş olsun ama galiba en fazla adresi falan almışlar. Tabi sitede kayıtlı kartı olana sıkıntı büyük.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
March 29, 2021, 10:35:41 AM

Getir yaşadığım şehirde yokken, bir eğitim sebebiyle İstanbul'da kaldığım süre boyunca çok faydalı olmuştu benim için. Ama madde madde bir şeyleri anlatmak isterim.

1) Tam bir premium hizmettir.
2) Premium ve pahalı. Yani marketten 3TL'ye alabileceğiniz bir ürünü 5TL'ye alabilirsiniz bununla.
3) Gece geç saatlere kadar hizmet vermeleri güzel.
4) Özellikle belli bir yaş üstü, hasta vs özel durumu olanlara süper bir şey.
5) Kesinlikle ürün hizmet aralığının artması gerektiğini düşünüyorum.

Genelde kullanıcılarını zaten geç saatlere kadar çalışma yönüyle cezbediyor market olarak ama ben güneydoğu Anadolu’da yaşıyorum şuan işim gereği burada market olayı yok online yemek olayı da 5-6 restoran ile sınırlı biraz daha aktifleşmeli uygulama güzel

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
March 29, 2021, 10:50:24 AM

Getir yaşadığım şehirde yokken, bir eğitim sebebiyle İstanbul'da kaldığım süre boyunca çok faydalı olmuştu benim için. Ama madde madde bir şeyleri anlatmak isterim.

1) Tam bir premium hizmettir.
2) Premium ve pahalı. Yani marketten 3TL'ye alabileceğiniz bir ürünü 5TL'ye alabilirsiniz bununla.
3) Gece geç saatlere kadar hizmet vermeleri güzel.
4) Özellikle belli bir yaş üstü, hasta vs özel durumu olanlara süper bir şey.
5) Kesinlikle ürün hizmet aralığının artması gerektiğini düşünüyorum.

Belirttiğiniz her bir maddeye katıldığımı söyleyebilirim. Ne yazık ki market fiyatlarından bir miktar yukarda olması insanı üzüyor. Hatta birkaç üründeki gözlemime göre ürünün fiyatı arttıkça marketle aradaki fiyat farkı daha da açılıyordu. Umarım zamanla hem ürün çeşitliliğini artırıp hem de fiyat farkını olabildiğince kapatırlar.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: