Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:08:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Dziwna ankieta santander  (Read 176 times)
dezinio (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 3


View Profile
June 02, 2022, 08:36:15 AM
Last edit: October 29, 2022, 09:37:27 AM by dezinio
 #1

wtf
1714622924
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714622924

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714622924
Reply with quote  #2

1714622924
Report to moderator
1714622924
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714622924

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714622924
Reply with quote  #2

1714622924
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
June 07, 2022, 01:12:30 PM
Merited by malevolent (1)
 #2

Widze ze wielu ludzi ostatnio napotkalo obowiazkowa ankiete do wypelnienia


z opcja - zaznacz wszystkie.

pytania typu
-Czy czerpiesz zyski z krypto
-Czy planujesz wysylac wiecej niz 50 000 /200 000 zl


Czy ktos to wypelnij zgodnie z prawda i przeszedl dalej czy tez te pseudo banki komuny 2.0 zamierzaja blokowac takie konta ? czemu  to ma sluzyc i dlaczego coraz bardziej perfidne praktyki ci banksterzy stosuja ??

Właśnie jestem po ankiecie:

A oto i ona:



Chyba niewiele osób będzie podlegało pod jakikolwiek punkt. Przynajmniej według mojego standardu ich rozumienia Smiley "obecnie nie planuję" w 2 ostatnich punktach jest piękne, bo nawet jak zdarzy się taki przelew to przecież mogłem go nie planować w momencie wypełniania ankiety. A nawet jak kogoś obchodza takie duże przelewy to można podzielić na kilka mniejszych (przy okazji wiemy jakich kwot nie przekraczać, by nie wzbudzać podejrzeń)

Punkt pierwszy mówi o "regularnych zyskach". Czyli jak ktoś wypłaca zyski z inwestycji raz na kilka miesięcy to według mnie nie ma tu mowy o regularności.

Na te punkty się złapać mogą głównie dostawcy usług w krypto. Właciciele kantorów itp. WEDŁUG MNIE inwestor krypto może spokojnie uzupełnić ankietę, zgodnie z prawdą, klikając "zaznacz wszystkie" i przejść dalej, a więcej pytań nie ma.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
June 23, 2022, 05:41:35 PM
Merited by malevolent (1)
 #3

"KNF uważa, że kryptowaluty mogą służyć obejściu sankcji nałożonych na Rosję i Białoruś. Dlatego chciałby, aby instytucje nadzorowane zakończyły współpracę z biznesem krypto, gdy nie mają pewności, że nie obsługuje on osób i firm objętych sankcjami"
https://www.cashless.pl/11958-knf-kryptowaluty-rosja

Udowodnij, że randomowy klient shitcoins.club albo flyingatom nie jest rosjaninem... Nie da rady? to bank będzie zobowiązany zakończyć współpracę. Cos mi się wydaje, że rządy państw specjalizują się w zaciskaniu pętli na szyjach obywateli przy każdej możliwej sytuacji a im większa tragedia (zaraza/wojna) tym lepiej, bo można większego bata uskrobać na społeczeństwo, gdy ono przejmuje się czymś innym a nawet popiera w walce przed "większym złem".
lokas0506
Member
**
Offline Offline

Activity: 373
Merit: 37


View Profile
June 23, 2022, 11:29:54 PM
 #4

Ja się przypomnę z pomysłem waluty opartej na energii- elektroniczny kwit który można zwerfikować "do ostatniego elektrona" xD
Dawidurus
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
June 27, 2022, 08:08:05 PM
 #5

Coraz większy nacisk banki wywierają, ale tak jak ktoś wspominał, na 90% chodzi tutaj o konflikt Rosja - Ukraina
blog psychologiczny
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
June 28, 2022, 03:13:34 PM
 #6

Coraz większy nacisk banki wywierają, ale tak jak ktoś wspominał, na 90% chodzi tutaj o konflikt Rosja - Ukraina
blog psychologiczny

Właśnie moim zdaniem wojna używana będzie bardziej jako pretekst do utrzymania a nawet przyspieszenia trendów jakie obserwujemy od dekad. Czyli zwiększania kontroli nad obywatelem. I tak jak pisałem wyżej tak samo covid został wykorzystany do tego, tak samo prawdopodobnie wojna zostanie do tego wykorzystana. Już widzę tą narrację, pewnie już szykowaną u elit ... CBDC niezbędne do powstrzymania Rosji, bo tylko tak powstrzyma się od górnie każdą współpracę z ruskimi. Bez tego będą używać krypto/gotówki. Tylko tak będzie można odpowiednio ukarać tych, co współpracują mimo zakazów.
Harry_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
August 04, 2022, 06:06:52 PM
 #7

Myślę, że w przyszłości coraz więcej banków będzie podsyłało nam takie ankiety. W Alior Banku zawsze mi z automatu blokowali wpłaty do giełd i cyk blokada karty. Czy chcą to wykorzystać przeciwko nam? To byłaby strata klientów. Może to ma jakiś związek z nadchodzącym CBDC? Bądźmy realistami, prędzej czy później będziemy mieć z tym do czynienia.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
August 05, 2022, 04:06:20 PM
 #8

Myślę, że w przyszłości coraz więcej banków będzie podsyłało nam takie ankiety. W Alior Banku zawsze mi z automatu blokowali wpłaty do giełd i cyk blokada karty. Czy chcą to wykorzystać przeciwko nam? To byłaby strata klientów. Może to ma jakiś związek z nadchodzącym CBDC? Bądźmy realistami, prędzej czy później będziemy mieć z tym do czynienia.

Mi się bardziej wydaje, że tu wchodzi w grę AMM i brak norm postępowania w przypadku przelewów związanych z krypto. Bankowi wygodniej zablokować transfer niż ryzykować problemy/ wprowadzać dodatkowe mechanizmy. Zwłaszcza że to nie jest jakaś popularna kwestia, która dotyczy większości klientów.  Osobiście kupowałem i sprzedawałem krypto wielokrotnie i nigdy nie było problemu - bank millenium.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!