Bitcoin Forum
May 05, 2024, 09:32:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Genco Erkal ifadeye çağrıldı  (Read 213 times)
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
April 19, 2021, 08:06:59 PM

Genco Erkal bugün ifadesini vermek üzere Çağlayan'a adliyeye gitti. Çıkışında da habercilere kısa bir röportaj verdi. Üstadımız yine dik duruşunu sergilemiş, yazılı ifadesinde yer alan sözleri ile şöyle bir açıklamada bulunmuş:

"Evet bu paylaşımlar benimdir. 60 yıldır politik tiyatro yapıyorum. Dünyada ve ülkemizde gördüğüm haksızlıkları, baskıları, adaletsizliği, bağnazlığı eleştiriyorum. Doğal olarak bu duruşumla askeri ve sivil tutucu iktidarları rahatsız ediyorum. Bu benim görevim. Bir yararı olacağını düşünmediğimden hiçbir zaman hakaret yoluna başvurmadım.
Başkanlık sistemine karşıyım. İfade özgürlüğünün kısıtlanmasına, insanların düşünceleri yüzünden hapis yatmasına karşıyım. Doğanın yok edilmesine, betonlaşmaya karşıyım. Yoksulları daha yoksul kılan çarpık ekonomik düzene karşıyım. Laik bir ülkede din olgusunun sürekli öne çıkarılmasına, siyasi malzeme olarak kullanılmasına karşıyım. Bunları hem sahnede hem de sosyal medyada sürekli anlatıyorum ama asla hakaret yok. Paylaşımlarımın neresinde Cumhurbaşkanına hakaret görülmüş anlayabilmiş değilim."

İfade biçimi, tonlaması, naifliği her şeyi o kadar güzel ki. Sesin kullanımı konusunda gerçekten muhteşem bir insan. Hayranlığım her geçen gün büyüyor. Açıklamanın videosunu izlemek isteyenleri de şuraya alalım:

https://www.instagram.com/p/CN2TfBbjq3L/

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1714944744
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714944744
Reply with quote  #2

1714944744
Report to moderator
1714944744
Hero Member
*

Ignore
1714944744
Reply with quote  #2

1714944744
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714944744
Hero Member
*

Ignore
1714944744
Reply with quote  #2

1714944744
Report to moderator
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 20, 2021, 04:12:40 AM

adam iyidir, güzeldir, oyuncudur falan da davaya konu olan tweetlerden tekini bile göremedik. bakıyorum, hep aynı malum gazeteler haber yapıyor ama biri bile atılan tweetleri haberlerinin içerisinde geçirmiyor. şimdi ne dediğini bilmediğim bir adama açılan davanın yanlış olup olmadığını nereden bileceğim ki!

sanatıyla gündeme gelemeyen eski oyunculardan biri de mussolini benzetmesi ile gönderme yapıyordu, bugün o adamı bile savunanlar var...

eeeee, kılıç çakıcıya taş attığında, fasulye sırıklı cevap aldığında neden ifade özgürlüğü demedik, bu olayların birbirlerinden ne farkı var?

adalet bize göre işlemezse muz cumhuriyeti, işlerse adalet... elbirliği ile yargının içinden geçiliyor, gidin iki tane akpli ile konuşun onlar da aynı muhabbetleri döndürüyor mu döndürmüyor mu görün.

not: sevenleri yanlış anlamasın, yorum bu olaydan bağımsızdır çünkü oyuncuya neden dava açıldığını bile bilmiyoruz.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: