Bitcoin Forum
June 14, 2024, 12:10:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitexen'den Açıklama: Her Türlü Çalışmada Devletimizin Yanındayız  (Read 168 times)
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
May 01, 2021, 10:34:27 AM

bitexeni ilk olarak yeni üyelik yapanlara dağıttığı 10 ya da 15 dolarlık hediye ile hatırlıyorum. galiba merkezi de İTÜ teknoparklarında kurulu bir şirket. startup firması. nasıldır değildir pek bilgim yok kullanmış da değilim bu platformu, bir çok insan gibi bildiğimden şaşmam, pek türk borsaları kullanan biri değilim zaten, ihtiyacım da olmadı, atraksiyona da gerek yok. umarım sağlam bir yerdir.

İTÜ merkezli olduklarını bilmiyordum ilginçmiş. Yine de güven katsayımı çok yükselttiği söylenemez. Mesela bir ara da Pi Network vardı sözde Stanfordlı öğrencilerden vs. çıkan bir proje ama incelediğimde scam havası almıştım. Bu piyasada kimin güvenilir olup olmayacağı hiç belli olmuyor.

evet hocam itü merkezli bir oluşum. itü arı-6 teknopark binası hatta. az yemekhanesini kullanmadım oranın. itü merkezli olması pek güven katsayısını arttırmış değil evet tabiki, itü projelere destek olup, ofis kaynak vs gibi şeylerle ortada oluyor zaten. pi network'ü de biliyorum evet zamanında ben de inceledim, işin aslı şu bence bir şeyi inceledikten sonra sende bıraktığı hissiyat ne ise ona gitmelisin. aynı yatırımlarda kendi analizini yapman gibi. başkasının ne dediği önemli değil.

Aynen öyle, nasıl ki kripto para yatırımında YTD diyorsak bunda da aynı şey geçerli. İnsanın kendi araştırmasını yapıp ona göre kendinde oluşan görüşe göre hareket etmesi en güzeli.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: