Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:37:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: M.CİTY fan token  (Read 226 times)
illetyus (OP)
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
June 02, 2021, 06:54:19 PM

@illetyus hocam hala tutuyor musunuz city tokenleri? 14 dolar anlık fiyatıyla chiliz üzerinden hala satışı devam ediyor. fiyat bu kulüp için bence uygun görünüyor. 2.678 milyon dolaşımdaki miktarı maksimum 20 milyon adet olması ve daha binance listelemesi gelmemesi beni bunun alımı için de düşündürüyor. siz 25 dolardan aldığınızı söylemiştiniz. takip ediyorsunuzdur diye soruyorum.

teşekkür ederim.

Hala tutuyorum. Son bir yıl içerisinde hiç terste kalmamıştım, city sayesinde siftah yapmış oldum. Yaptığım en kötü hamle oldu sanırım maç günü taraftar tokeni almak...

Her neyse, binance listemesi şuanda bu coini sattıran tek neden. Alım yapan herkes binance beklentisi ile alıyor. Bu nedenle bu beklentiyi daha bir süre satmaya devam edebilirler.

Ayrıca nft olayları yakında başlayacak. Diğer takımlar nft çıkarmak için chiliz ile anlaşma yaptılar. Fakat City NFT konusunda chiliz ile anlaşma yapmamış.

City NFT çıkarmak için NEM ile ortalık kurdu. Yani NFT için ayrı bir planları var gibi.

https://www.coinkolik.com/manchester-city-nft-koleksiyonunu-yayinlamak-icin-nem-xem-ile-birlikte-calisiyor/

Binance listelenmesinin yanı sıra nft olayı ayrıca bir hype yaratabilir. Fakat bu NFT'leri ne şekilde piyasa süreceklerine bağlı. Taraftar token sahiplerine ücretsiz nft dağıtmak stake/earn gibi programlar olabilir. Galatasaray, milan, barca,juve gibi takımların programı muhtmelen aynı olacak ve socios tarafından yönetilecek. Ama city kendi başına bir şeyler yapıyor ve şartları farklı olabilir.

NFT gelirlerinin bir kısmı city şehrine gidecekmiş. Buradan aklıma gelen city nft'lerinde stake/earn gibi bir program yerine doğrudan satış gibi bir politika izleyebileceği.

Fiyat düşük olduğu için bence alım için fena değil şuan.

Bu arada sadece binance değil okex borsasıda fan token listeliyor. Şuan okex'e bile girse sanırım %20 yapar.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: