Bitcoin Forum
June 18, 2024, 09:17:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 06.06.2021 Liselere Giriş Sınavı  (Read 170 times)
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
June 07, 2021, 09:30:25 AM

Liselere giriş sınavında televizyonda kimliğini unutan öğrencileri görünce üzüldüm. O yaşta bir çocuk bilemeyebilir velisinin çok dikkatli olması gerekir ancak velilerde biraz sorumsuzca davranmışlar ve sınava giremeyen çocuklar olmuş her sınav döneminde bunları görmek zorunda mıyız

Cafe işletiyorum ya ister istemez her türden insanla karşılaşıyorsunuz bir annenin 7 tane çocugu var ve daha genç bir anne bu şahıs sokağa cocukları salıyor akşama kadar çocuklar sokakta sınıfta kalma olmayınca cocuklar okula falanda gitmemeye başladılar neyse bir gün dek geldi sohbet ettik hanım efendi diyorki ben ne yapayım askere gidene kadar kapımda dururlar sonrası ne yaparlarsa yaparlar beni ilgilendirmez dedi Ağzım açık kaldı millet çocuğum olsun diye milyarlar harcarken olan ise umursamıyor köpek bile kendi yavrusuna sahip çıkıyor

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
June 07, 2021, 09:34:59 AM

Liselere giriş sınavında televizyonda kimliğini unutan öğrencileri görünce üzüldüm. O yaşta bir çocuk bilemeyebilir velisinin çok dikkatli olması gerekir ancak velilerde biraz sorumsuzca davranmışlar ve sınava giremeyen çocuklar olmuş her sınav döneminde bunları görmek zorunda mıyız

Cafe işletiyorum ya ister istemez her türden insanla karşılaşıyorsunuz bir annenin 7 tane çocugu var ve daha genç bir anne bu şahıs sokağa cocukları salıyor akşama kadar çocuklar sokakta sınıfta kalma olmayınca cocuklar okula falanda gitmemeye başladılar neyse bir gün dek geldi sohbet ettik hanım efendi diyorki ben ne yapayım askere gidene kadar kapımda dururlar sonrası ne yaparlarsa yaparlar beni ilgilendirmez dedi Ağzım açık kaldı millet çocuğum olsun diye milyarlar harcarken olan ise umursamıyor köpek bile kendi yavrusuna sahip çıkıyor

Çok güzel bir özet olmuş mandown hocam maalesef böyle insanlar var ve Allah böyle insanlara evlat nasip ediyor oturup şükür edeceği yerde amannn askere gitsin yuvasını kursun banane tarzı davranıyorlar bir köpek kadar yavrusuna sahip çıkamıyorlar ya

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
verbakalim
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 637

View Profile
June 07, 2021, 12:03:03 PM

Çok güzel bir özet olmuş mandown hocam maalesef böyle insanlar var ve Allah böyle insanlara evlat nasip ediyor oturup şükür edeceği yerde amannn askere gitsin yuvasını kursun banane tarzı davranıyorlar bir köpek kadar yavrusuna sahip çıkamıyorlar ya
İlk okuldan mezun olduğum sene yaz ayı geçtiğinde benimle birlikte mezun olan kız arkadaşlarımdan bir kaçı orta okula yazdırılmak yerine evlendirildiler. Eskiden de duyarsızlık vardı şimdi de var. Kız evlat eve yük gibi alğılandı hep. Halbuki kız evlat büyük bir nimettir. Keşke benim bir tane kızım olaydı. Oğlanlar büyüdü okullarını bitirmeye yaklaştılar. Ellerine ekmeklerini verip kendi ayakları üstünde durana kadar onlar benim baş tacım misafirlerim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
June 07, 2021, 06:10:29 PM

Liselere giriş sınavında ter döken tüm genç kardeşlerimizin gönlüne göre olmasını temenni ederim, başarılı bir sınav geçirmeleri ve istediği okullara kayıt olabilmeleri onlar için en güzel ödül olur ancak, şu pandemi döneminde ne eğitim aldılar ne başka bir durumda başarılı oldular, bu sınav ortalamaları herhalde son yılların en düşük ortalamalarında biri olur bence,
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
June 08, 2021, 10:24:26 AM

Tabi ki çocuklar kendi yolunu kendi çizecekler ama bir yol göstericinin olması da önemli. Bu noktada velilere büyük sorumluluk düşüyor. Tabi yol gösterme derken çocuğu inanılmaz bir şekilde darlasın anlamında demiyorum. Tam tersi normal bir şekilde yolunu çizmesine yardımcı olsun. Özel bir yeteneği varsa ve o işi yaparken mutlu olacağını düşünüyorsa, çocuğunu o mesleğe yönlendirsin mesela.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
June 08, 2021, 11:55:17 AM

Matematik dersini yıllardır seçici olarak en zor ders diye seçiyolar artık yetmedi Matematik'ten önce öğrencilerin Türkçe becerileri seçici olmalı bence çocuk zaten okuduğunu anlayıp yorumlayabilse Türkçe dersine daha fazla önem verebilse otomatikten diğer dersleri de daha iyi öğrenip anlayacak  Undecided

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
June 08, 2021, 11:31:43 PM

Twitter'da Matematik sınav sorularının, bir yayının sorularıyla aynı olduğu sadece değerlerin değiştirilerek sorulduğu ile ilgili falan bir şeyler dönüyordu. İmam Hatiplerde de bu kitaptan çalıştırılmış gibisinden bir şeyler daha görmüştüm. Soruları çalma olayları eskiden olmamış şey değil orası ayrı da. Umarım bu gerçek değildir. Aksi halde gerçekten yazıklar olsun hala böyle şeylere göz yumuluyorsa.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: