Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:18:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Gazi Üniversitesi ÜCRETSİZ YAZILIM EĞİTİMLERİ  (Read 151 times)
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
July 04, 2021, 09:28:50 AM

Adamlar ankara disindan erisime kapamislar siteyi, neler neler gordum de boyle birseyin ornegini gormemistim, mikromilliyetcilik yapacaklari aklima gelmezdi, neyse kayit olamayanlar uzulmesin, daha once de dedigim gibi, bir yandan ingilizce ogrenirken, bir yandan Udemy'den binlerce dersten birine yapisin.

Evet zaten Udemy gibi bir nimet varken illa bu tarz eğitimlere ihtiyaç yok. Tabi Udemy'den farkı ücretsiz olması ama eğitim kalitesini göremediğimiz için bilemiyoruz. Udemy'den şimdiye kadar İngilizce dilde birçok eğitim seti vs. satın aldım. Harika hocalar gördüm gerçekten. Bir üniversite dersine kıyasla çok daha iyi anlamamı sağladığı anlar oldu.

Gelecekte de zaten ben online eğitimin çok gelişeceğini ve üniversitelerin artık online olmaya başlayacağını falan düşünüyorum. Mesela şimdiden Coursera'da Avrupa'nın birtakım önde gelen üniversitelerinden online olarak bölüm okuyup diploma alabiliyorsunuz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: