Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:35:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: Alakasız adamların borsaya girmesi.  (Read 1721 times)
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
August 15, 2021, 08:42:24 PM

Malasef bir çok kişi büyük zararda. Umarım zararlar çıkar.

Ben tüm bu balondan sonra yazın sıkı bir düzeltme bekliyordum bitcoinin en azından 18-20 bin aralığına düşmesi piysadaki şişkinliğin giderilmesi nihayetinde zayıf ellerin elenmesi ve safların sıkılaşması.

Ancak öyle olmadı. Şuan piyasa yükselse de Eylül ayına dikkat edilmeli, Aralık gibi yeni zirveler ile tanisabiliriz. Benim üzüntüm aşırı agresif giden bir piyasa ve geride çok bilincli adam bırakıldı sadece reklama dayalı tamamen kazanmaya odaklı bir kripto para piyasası izliyoruz. Daha önce de demiştim sihri bozdular. Abarttilar.

Piyasaya yeni girmiş heyecanlı amerikayı ikinci kez kesfetmis taze yatirimcilara diyeceğim sene sonu ve 2022 yılına dikkat ediniz efendim. Bu gidişatin sonu biraz tehlikeli görüyorum.

Ben 2021 ilk yarisinda güzel kazandım kazandıklarımı da realize ettim tabi bundan sonra bir dalga daha beklenmesi kadar doğal bir şey yok ama unutmayın sona kalan dona kalır dostlar. Dikkat edin zorlamayın.

YTD.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  

Jump to: