Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:05:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  
Author Topic: UEFA Konferans Ligi Ana Başlık  (Read 8227 times)
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 881

View Profile
July 28, 2023, 01:20:14 AM

Konferans liginde Türk takımlarının performansı fena sayılmazdı. Fenerbahçe, zayıf rakibi Zimbru’ya İstanbul’da 5 gol atarak konferans liginde ikinci maçlar öncesi turu geçti diyebiliriz. Beşiktaş ise 3-1 kazanarak önemli bir avantaj elde etti. En riskli olarak Cluj-Adana Demirspor maçını söyleyebiliriz. Maçın sonucu 1-1 oldu ve Cluj kalecisi 3-4 tane net pozisyonu kurtardı. Rövanş Adana’da olacak ve turu geçersek Avrupa’da yolumuza tüm Türk takımları olarak devam edeceğiz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
1714701945
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714701945
Reply with quote  #2

1714701945
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
July 29, 2023, 02:09:46 PM

3 takımımızın da tur için yeterli sonuçları ilk maçtan aldığını düşünerekten güzel bir hafta geçirdiğimizi söylemeliyim.Fenerbahçe evinde rakibini darmaduman etti ve turu ikinci maça bırakmadı diyebiliriz.Formalite icabı maça çıkacak ve böyle olacağını düşünerekten yedek bekleyen oyuncuları deneme amaçlı bir ilk 11 görebiliriz.
Beşiktaş'ta ilk maçtan 3-1'lik skorla deplasmana en azından rahat gidecektir.Deplasmanda da yenilmelerini beklemiyorum.
En zor maç olarak tabiki ADS'nin rakibi.Cluj'u deplasmanda 1-1 berabere kalması ADS için önemli bir sonuçtu ve evinde kesinlikle bir galibiyet alarak uzatmalara götürmemesini temenni ediyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
RaltcoinsB (OP)
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
July 29, 2023, 04:51:05 PM

3 takımımızın da tur için yeterli sonuçları ilk maçtan aldığını düşünerekten güzel bir hafta geçirdiğimizi söylemeliyim.Fenerbahçe evinde rakibini darmaduman etti ve turu ikinci maça bırakmadı diyebiliriz.Formalite icabı maça çıkacak ve böyle olacağını düşünerekten yedek bekleyen oyuncuları deneme amaçlı bir ilk 11 görebiliriz.
Beşiktaş'ta ilk maçtan 3-1'lik skorla deplasmana en azından rahat gidecektir.Deplasmanda da yenilmelerini beklemiyorum.
En zor maç olarak tabiki ADS'nin rakibi.Cluj'u deplasmanda 1-1 berabere kalması ADS için önemli bir sonuçtu ve evinde kesinlikle bir galibiyet alarak uzatmalara götürmemesini temenni ediyorum.
İşte fenerimden beklediğim performans 5 tane attık ve rövanşta da as kadro çıkalım bir 5 de Moldova’da atalım istiyorum uzun zamandır böyle galibiyetlere hasretiz ah ulan arda keşke 1 sene daha kalsaydın da bu sene de Çubuklu ile seni izleme şansımız olsaydı neyse sağlık olsun ülke puanının arttığı bir sene olmasını temenni ediyorum inşallah güzel puanlar alırız

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Hvdv
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 330

View Profile
July 29, 2023, 06:20:21 PM

İşte fenerimden beklediğim performans 5 tane attık ve rövanşta da as kadro çıkalım bir 5 de Moldova’da atalım istiyorum uzun zamandır böyle galibiyetlere hasretiz ah ulan arda keşke 1 sene daha kalsaydın da bu sene de Çubuklu ile seni izleme şansımız olsaydı neyse sağlık olsun ülke puanının arttığı bir sene olmasını temenni ediyorum inşallah güzel puanlar alırız

Takım zaten Fenerbahçe ayarında değildi. Bu elemeyi geçince diğer eleme de vardı sanırım o elemelerde de Fenerbahçe ayarında bir takım yok. Biraz daha ilerleyelim gruplarda bile Fenerbahçe ayarında takım gelme olasılığı düşük. Ancak Avrupa kupasında turnuvadan elenen ve konferans ligine düşen bir takım olursa Fenerbahçe ayarında veya daha iyi çıkabilir. Bunun dışında elemenin en güçlü takımlarından biri Fenerbahçe.

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
██████████████████████████████████████████████████████
.
PLAY NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
July 31, 2023, 05:53:43 PM

Yarın Fenerbahçe Zimbru deplasmanında oynayacak, ilk maçta alınan açık ara farklı galibiyet, kadro rotasyonuna yansıyacak diye düşünüyorum, gençlerden oluşan bir kadro ile mücadele etme şansı var Fenerbahçe’nin, konferans liginde bazı önemli takımlar büyük yenilgiler aldı, yarın ki maçlardan sonra bazı takımlar tur atlayacak, umarım bu elemelerden sonra kaybeden ve elenen hiç bir takımımız olmaz,
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 881

View Profile
August 01, 2023, 01:28:47 AM

Yarın Fenerbahçe Zimbru deplasmanında oynayacak, ilk maçta alınan açık ara farklı galibiyet, kadro rotasyonuna yansıyacak diye düşünüyorum, gençlerden oluşan bir kadro ile mücadele etme şansı var Fenerbahçe’nin, konferans liginde bazı önemli takımlar büyük yenilgiler aldı, yarın ki maçlardan sonra bazı takımlar tur atlayacak, umarım bu elemelerden sonra kaybeden ve elenen hiç bir takımımız olmaz,

Fenerbahçe-Zimbru maçı S Sport Plus kanalında verilecek, maç 20.30’da başlayacak. Bu maçın da açık ara Fenerbahçe galibiyeti ile bitebileceğine inanıyorum. Fenerbahçe, geçen maça göre bir kaç değişiklik ile maça başlayabilir.

Tirana- Beşiktaş maçı 3 Ağustos saat 21.00’de S Sport Plus ekranlarında olacak. Beşiktaş’ın bu maça da ana kadrosu ile çıkacağını düşünüyorum. Rövanşta da önemli bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

Aynı gün ve aynı saatte Adana Demirspor-Cluj’u ağırlayacak. En büyük risk bu maçta. Umarım temsilcimiz bu maçı kazanır. Maç TV 8.5’dan canlı yayınlanacak.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
August 01, 2023, 07:26:16 PM

Fenerbahçe-Zimbru maçı S Sport Plus kanalında verilecek, maç 20.30’da başlayacak. Bu maçın da açık ara Fenerbahçe galibiyeti ile bitebileceğine inanıyorum. Fenerbahçe, geçen maça göre bir kaç değişiklik ile maça başlayabilir.

Toplamda 9-0'lık bir üstünlük elde ettik iki maçın sonunda. Her iki maçta da topa sahip olduk. Bence topa sahip olma oranımız önemli bir detay. Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon oynayacağı taktik hakkında detay veriyor. Aslında Zimbru ile oynadığımız iki maç da antrenman niteliğindeydi ama önümüzdeki sezon izleyeceğimiz Fenerbahçe hakkında bize biraz fikir verdi bu maçlar. İsmail Kartal ile topa sahip olan ve sürekli hücum düşünen bir Fenerbahçe izleyeceğiz.

Bu maçta yerli futbolcular da iyi oynadı. İrfan Can ve takımın 4. golünü atan İsmail çok iyi oynadı. Ferdi Kadıoğlu istikrarlı performansı ile yerli statüsündeki kotayı ilk sıradan dolduruyor. İsmail ve İrfan Can da biraz istikrarlı olursa Fenerbahçe yerli futbolcu kuralında sıkıntı yaşamaz lig maçlarında.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
eightdots
Hero Member

Activity: 770
Merit: 703

View Profile
August 01, 2023, 07:52:58 PM

Toplamda 9-0'lık bir üstünlük elde ettik iki maçın sonunda. Her iki maçta da topa sahip olduk. Bence topa sahip olma oranımız önemli bir detay. Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon oynayacağı taktik hakkında detay veriyor. Aslında Zimbru ile oynadığımız iki maç da antrenman niteliğindeydi ama önümüzdeki sezon izleyeceğimiz Fenerbahçe hakkında bize biraz fikir verdi bu maçlar. İsmail Kartal ile topa sahip olan ve sürekli hücum düşünen bir Fenerbahçe izleyeceğiz.

Bu maçta yerli futbolcular da iyi oynadı. İrfan Can ve takımın 4. golünü atan İsmail çok iyi oynadı. Ferdi Kadıoğlu istikrarlı performansı ile yerli statüsündeki kotayı ilk sıradan dolduruyor. İsmail ve İrfan Can da biraz istikrarlı olursa Fenerbahçe yerli futbolcu kuralında sıkıntı yaşamaz lig maçlarında.

Maç kolaydı Fenerbahçe için ama maçın birçok artısı var. Hem yerli oyuncuların performansı hem de takımın ne oynamak istediğini merak ediyorduk. Az çok belli etti İsmail Kartal. Giren oyuncuların yaptıkları çıkan oyunculara benzerdi. Sistemi çok değiştirmedi. Sadece Dusan Tadiç 10 numara mevkiinde oynarken sol açığa geçti. Rakip zayıf o yüzden performans açısından değerlendirdiğimizde hata olabilir ama takımın ne yapmak istediği ve gole nasıl gittiğini anladık. Geçen seneye göre bu sene Fenerbahçe sahada neyi nasıl yapmak istediğini açıkça belli ediyor. En sevindiğim noktalardan biri bu.

Bir sonraki turda gelecek olan takımları da rahat bir şekilde geçeceğimizi düşünüyorum. Kadro kalitesine artık bakmıyorum çünkü takımın uyumu benim için daha önemli. Şu an gayet uyumlu bir takım gördüm.

Geçen seneyi izledikten sonra hala takıma kaleci takviyesi olmasını düşünüyorum. Bir de 6 numara şart. İsmail iyi oynadı bu maçta tamam ama geçen sene her maçta bu performansı gösteremedi. Çok fazla oynamadı ama yine de oraya bir takviye lazım. Üstüne bir de sağ açık atletik bir oyuncu alırsak bu sene güzel bir takım kurmuş oluruz.

Rossi bugün görüşmeler yapmış muhtemelen gidecek. Pedro'nun gitmesi de iyi oldu bir türlü istediğini yapamadı takımda. Birkaç tane daha oyuncu gönderilirse bu dediğimiz transferler gerçekleşir.

█████████████████████████
██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 479

View Profile
August 01, 2023, 08:40:17 PM

Tur atlayan Fenerbahçe takımımızı kutlarım. Önemli bir galibiyet sayılmasa da en azından galibiyet alarak herhalde ülke puanına katkıda bulunmuş olabilirler. İki maçta 9 gol atıp hiç gol yememeleri iyi oldu. Genel eleştirilere katılıyorum takıma bir sağ açık bir de kaleci lazım. Atila Szalai’den sonra stoper sorunu yaşamazlar umarım.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
August 03, 2023, 12:21:00 PM

Bu akşam temsilcilerimiz Beşiktaş ve Adana Demirspor'un maçları var. Ülke puanına çok ihtiyacımız var sözleri hepimizin dilinde. Umarım her iki takım bu akşam turlar ve puanları ülkemize kazandırır. Beşiktaş ilk maçta elde ettiği skor nedeniyle bu akşam rahat bir karşılaşmaya çıkacak. Onların turu geçeceğine eminim. Adana Demirspor ise ilk maçta zaman zaman rakibine göre daha iyi oynamıştı. Umarım ev sahibi olmanın avantajıyla iyi oynadığı periyodu 90 dakikaya yayar ve bu maçı kazanır. Ben her iki temsilcimizin de bir üst tura çıkacağını tahmin ediyorum. Adana Demirspor hakkında bazı endişeler var ama bence onlar da Cluj'u eleyecekler.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Dzigie
Sr. Member

View Profile
August 03, 2023, 05:42:05 PM

Adana Demirspor ilk maçta savunmada basit bir hata yaptıktan sonra gol yemişti. Cluj da maç boyunca skoru korumak için oynadı sonrasında. Adana Demirspor ilk maçta bence kötü oynamadı. Bugün basit ve hatasız oynamayı başarırlarsa maçı kazanabilirler. Cluj'u eleyebilecek güçte olduklarını ben de düşünüyorum. Cluj'un en önemli avantajı Avrupa kupalarındaki tecrübesiydi. Adana Demirspor bu konuda rakibine göre biraz dezavantajlıydı. Buna kıyasla bence ilk Avrupa maçına göre iyi bir oyun oynadı Adana Demirspor. Taraftarlar takımlarına verecekleri destek sayesinde bu dezavantajlı konuyu tersine çevirebilir bugün belki. Adana Demirspor'un Cluj'dan daha kötü bir takım olduğunu veya Cluj'u eleyemeyecek bir takım olduğunu düşünmüyorum hiç.

Her iki takımın maçı 21:00'da başlayacak. Ben TV 8,5'tan yayınlanacak olan Adana Demirspor maçını izleyeceğim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
TRADE NOW
.
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 479

View Profile
August 03, 2023, 07:06:45 PM

Adana Demirspor ilk yarıyı 1-0 önde kapattı ve bu avantajı en güzel şekilde kullanmak istiyorlar. Cluj gibi bir takımı elemeleri gruplara kalma ihtimallerini de arttırır. Konferans ligi elemelerinde en değerli 10 takımdan birisi Adana Demirspor. Umarım gruplara kalırlar ve ülkemize gereken puanı sağlarlar.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
eightdots
Hero Member

Activity: 770
Merit: 703

View Profile
August 03, 2023, 08:34:32 PM
Last edit: August 03, 2023, 09:58:21 PM by eightdots

Adana Demirspor ilk maçta savunmada basit bir hata yaptıktan sonra gol yemişti. Cluj da maç boyunca skoru korumak için oynadı sonrasında. Adana Demirspor ilk maçta bence kötü oynamadı. Bugün basit ve hatasız oynamayı başarırlarsa maçı kazanabilirler. Cluj'u eleyebilecek güçte olduklarını ben de düşünüyorum. Cluj'un en önemli avantajı Avrupa kupalarındaki tecrübesiydi. Adana Demirspor bu konuda rakibine göre biraz dezavantajlıydı. Buna kıyasla bence ilk Avrupa maçına göre iyi bir oyun oynadı Adana Demirspor. Taraftarlar takımlarına verecekleri destek sayesinde bu dezavantajlı konuyu tersine çevirebilir bugün belki. Adana Demirspor'un Cluj'dan daha kötü bir takım olduğunu veya Cluj'u eleyemeyecek bir takım olduğunu düşünmüyorum hiç.

Her iki takımın maçı 21:00'da başlayacak. Ben TV 8,5'tan yayınlanacak olan Adana Demirspor maçını izleyeceğim.

İlk maçta biraz şansızdı iyi pozisyonlar yakaladı ama deplasmanda oldukları için yine de iyi skorlar döndüler. Hatta attıkları gol çok iyiydi. İlk maçta topuğuyla asist yapan Ndiaye bu maçta takımını 2-1 öne geçirdi.

Dakika 62'de Gravilon'un kırmızı görmesiyle tüm işler terse döndü. Çünkü maçı 1-0 önde götürüyordu Adana Demirspor. 68'de Cluf penaltı vuruşuyla durumu 1-1'e getirdi. Çok büyük bir fırsatı kaçıracağımızı düşündüm hem 10 kişi kaldık hem skor berabere geldi. Futbolun güzelliği burada başladı. Maçı uzatmalara kadar 1-1'lik skorla götürmeyi başaran Adana Demirspor Yusuf'un topu orta sahadan alıp çalımlarla ceza sahası üstüne getirirken aldığı faulle duran top kazandı. Ben direkt kaleye vuracağını sandım ama bir organizasyon yapmayı denedi Demirspor'lu topçular. Duran topu pas ile kullandıktan sonra rakipten seken top Ndiaye'nin önüne düştü ve takım 2-1 öne geçti. Tur bu şekilde geçilmiş oldu.

Seyircinin sahaya yabancı madde atması ve maçı etkilemesi gerçekten artık son vermemiz gereken bir davranış. Tamam futbolu çok seviyoruz ama bir ceza gelse ülke puanına ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda gereksiz ceza çekmiş oluruz. Bu şekilde puan lamaya devam edersen belki seneye bu ön elemeleri oynamayacağız. Her puanın önemli olduğu maçlarda taraftarların bazılarının böyle davranması kabul edilemez.

Adana Demirspor ilk yarıyı 1-0 önde kapattı ve bu avantajı en güzel şekilde kullanmak istiyorlar. Cluj gibi bir takımı elemeleri gruplara kalma ihtimallerini de arttırır. Konferans ligi elemelerinde en değerli 10 takımdan birisi Adana Demirspor. Umarım gruplara kalırlar ve ülkemize gereken puanı sağlarlar.

Cluj gibi bir takımı elemek büyük başarı. Bundan sonraki maçına Cluj'u elemiş bir takım olarak gitmek artı bir özgüven verir. Umarım gruplara kalırlar ve puan toplarlar. Adana sıcağında böyle bir performans gösteren Adana Demirspor'lu futbolcuları tebrik ederim.

İlk maçtan rahat bir skorla dönen ve ikinci maçta da puan kazanan Beşiktaş'ı da tebrik ederim. İki takımımız da kırmızı kart yedi ama sonraki turlarda çok fazla etkilemez.

██
█████▀▀███████▀▀███████
█████▀░░▄███████▄░░▀█████
██▀░░██████▀░▀████░░▀██
██▀░░▀▀▀████████████░░▀██
██░░█▄████▀▀███▀█████░░██
██░░███▄▄███████▀▀███░░██
██░░█████████████████░░██
██▄░░████▄▄██████▄▄█░░▄██
██▄░░██████▄░░████░░▄██
█████▄░░▀███▌░░▐▀░░▄█████
███████▄▄███████▄▄███████
.
.ROOBET 2.0..██████.IIIIIFASTER & SLEEKER.██████.
|

█▄█
▀█▀
████▄▄██████▄▄████
█▄███▀█░░█████░░█▀███▄█
▀█▄▄░▐█████████▌▄▄█▀
██▄▄█████████▄▄████▌
██████▄▄████████
█▀▀████████████████
██████
█████████████
██
█▀▀██████████████
▀▀▀███████████▀▀▀▀
|.
    PLAY NOW    
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
August 03, 2023, 10:02:55 PM

Adana Demirspor gerçekten çok iyi bir iş çıkardı. Cluj bir zamanlar Şampiyonlar Ligi seviyesinde oynayabilen ve Galatasaray ile de aynı gruba düşmüş bir takımdı. Hala da ön elemelerde zorlu takımlardan birisi olma potansiyeli olan bir takım. Adana Demirspor'un buralarda çok yeni olduğunu düşündüğümüzde ben ilk başta bu eşleşmeye çok pozitif bakamamıştım.

Beni yanıltarak çok iyi bir iş ortaya koydular. Rövanşta 10 kişi kalmalarına rağmen 90+4'te attıkları hayati golle turu da atlamayı başardılar. Beşiktaş'ın işi zaten kolaydı ama Adana Demirspor'un yaptığı iş ayrı seviyede bir takdiri hak ediyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Dzigie
Sr. Member

View Profile
August 10, 2023, 06:04:00 PM

Beşiktaş Neftçi Bakü karşısında ilk yarıyı 2-0 önde tamamladı. Aboubakar ve Muleka birer gol attı ama daha fazla gol atabilirlerdi. Beşiktaş kadro kalitesi ve tecrübesiyle farkını orta koydu. Neftçi Bakü onlara karşı varlık gösteremedi. Turu şimdiden geçtiklerini söyleyebiliriz. İkinci yarıda sürpriz olmaz bu maçta.

Fenerbahçe-Maribor ve Adana Demirspor- Osijek maçları başlamak üzere.

Fenerbahçe normalde Maribor'u zorlanmadan yenmeli bu akşam. Bu turdan önce Malta ve Lüksemburg temsilcilerini zor elemişler. Futbolda hiçbir takım hafife alınmamalı ama normalde Fenerbahçe rahat kazanmalı bu akşam. İrfan ve King'in yerine Batshuayi ve Kent'i izlemek isterdim ilk 11'de. Bunun dışında İsmail Kartal'ı eleştiremem. İyi bir 11 ile başlıyoruz maça. Umarım güzel bir galibiyet alırız ve turu ilk maçta bitiririz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
TRADE NOW
.
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
August 10, 2023, 09:44:54 PM

Bugün tüm takımlarımız farklı skorlarla galip geldi ve ülke puanına iyi katkıda bulundular. Turu geçmeyi garantilediklerini söylesek yanlış olmaz. Bu saatten sonra ters bir sonuç yaşanmaz. Asıl iş play-off turuna kalıyor. Orada çok daha güçlü rakipler gelecek ve o maçlar çok zor geçecek. Umarım 3 takımla grup aşamasına devam edebiliriz. Bu kupa tam dişimize göre, kupayı kazanmamamız için hiçbir neden yok.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
August 11, 2023, 03:04:29 PM

Takımlarımız haftayı 3/3 ile kapatarak ülkemize güzel puan kazandırdı. Türkiye bu galibiyetlerle birlikte dünya sıralamasında 10.sıraya yerleşti. Ülkenin ilk 10 içerisinde olması puan olarak önemli. Lig şampiyonu direkt olarak şampiyonlar ligine kalmayı garantileyebilecek.
Fenerbahçe ilk yarı Rakibi karşısında zorlansa da ikinci yarıda maribor daha fazla dayanamadı ve goller peşpeşe geldi. İkinci yarıda yine bambaşka bir fenerbahçe izledik. Szymanski’nin girmesiyle oyunun hareketlenmesi bir oldu ve goller sayesinde geldi diyebiliriz.
Adana demirspor ise sezona güzel başladı. Osijek karşısında 5 gol bulan Adana temsilcisi güzel bir galibiyet alarak turu garantiledi desek yeridir.
Son olarak ise Beşiktaş deplasmanda Azerbaycan ekibi Neftçi Bakü’yü 3-1 yendi ve evinde oynayacağı maç için rahatlatıcı bir sonuç aldı diyebiliriz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
RaltcoinsB (OP)
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
August 11, 2023, 05:35:52 PM

Takımlarımız haftayı 3/3 ile kapatarak ülkemize güzel puan kazandırdı. Türkiye bu galibiyetlerle birlikte dünya sıralamasında 10.sıraya yerleşti. Ülkenin ilk 10 içerisinde olması puan olarak önemli. Lig şampiyonu direkt olarak şampiyonlar ligine kalmayı garantileyebilecek.
Fenerbahçe ilk yarı Rakibi karşısında zorlansa da ikinci yarıda maribor daha fazla dayanamadı ve goller peşpeşe geldi. İkinci yarıda yine bambaşka bir fenerbahçe izledik. Szymanski’nin girmesiyle oyunun hareketlenmesi bir oldu ve goller sayesinde geldi diyebiliriz.
Adana demirspor ise sezona güzel başladı. Osijek karşısında 5 gol bulan Adana temsilcisi güzel bir galibiyet alarak turu garantiledi desek yeridir.
Son olarak ise Beşiktaş deplasmanda Azerbaycan ekibi Neftçi Bakü’yü 3-1 yendi ve evinde oynayacağı maç için rahatlatıcı bir sonuç aldı diyebiliriz.

Ben Fenerbahçemizden de 5 gollü bir galibiyet bekliyordum ama maalesef pek etkili olamadan 3-1 kazandık ki üçüncü gol de penaltıdan geldi artık Fenerbahçe biraz daha iyi organize olan bir takım olmalı Dzekonun performansı artış gösterir ve goller atmaya başlarsa iyi olur Batshuayi 13 milyon Euro getirip transfer olacak deniliyor eğer öyleyse bir forvet şart Nayır ile olmaz bu işler

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
August 11, 2023, 05:41:33 PM

Takımlar gerçekten çok harika işler çıkartıyor ya, gerçekten inanılmaz bir ümit doluyum. Fener şimdi bi de Fred'i kattı kadroya, açıkcası ben bizim takıma çok istiyorum gelmesini, özellikle Oliveira yerine muhteşem bir katkı olurdu, artık tek ümidimiz Parades kaldı, ama en azından yabancıya gitmedi Fenere geldi o da çok iyi bir gelişme. Ah ah, Fener Beşiktaş finali o kadar çok istediğim bir şey ki, bir galatasaraylı olarak zaten o ikili final oynarsa ben hiç sonuca falan odaklanmam direkt kazandık sayarım gerisi hiç umrumda değil. Teknik olarak konferans liginde ki takımlara bakarsak, kağıt üzerinde bu iki takımımızın çok üzerinde bir takım yok gibi, hele Fenerin kadro değerinin artışına bu sene bakarsak, ondan daha büyük pek takımda yok, yani final imkansız değil, başarabiliriz gibi duruyor. Elbette futbol bu, o gün top girmez, seker, bişi olur, ama eğer bunlar bizden yana olursa olmaması için bir sebep göremiyorum.

Adana demirsporada ayrıca bende başka bir sayfa açmak istiyorum, bu adamlar bunu nasıl başardılar tam olarak bilmiyorum, ama son 3-5 seneleri incelenirse gerçekten türkiye futbol tarihine örnek olarak geçebilecek bir başarı hikayesinden bahsediyoruz, aslında şuan tepe takımların iyi zamanına denk geldiler, onlar umarım başarılı olurlar, ama olamazlarsa ve ekonomik sıkıntıya girerlerse, o zaman ADS belkide bi gün şampiyon bile olabilir gibi duruyor.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
August 14, 2023, 04:01:10 AM

Takımlar gerçekten çok harika işler çıkartıyor ya, gerçekten inanılmaz bir ümit doluyum. Fener şimdi bi de Fred'i kattı kadroya, açıkcası ben bizim takıma çok istiyorum gelmesini, özellikle Oliveira yerine muhteşem bir katkı olurdu, artık tek ümidimiz Parades kaldı, ama en azından yabancıya gitmedi Fenere geldi o da çok iyi bir gelişme. Ah ah, Fener Beşiktaş finali o kadar çok istediğim bir şey ki, bir galatasaraylı olarak zaten o ikili final oynarsa ben hiç sonuca falan odaklanmam direkt kazandık sayarım gerisi hiç umrumda değil. Teknik olarak konferans liginde ki takımlara bakarsak, kağıt üzerinde bu iki takımımızın çok üzerinde bir takım yok gibi, hele Fenerin kadro değerinin artışına bu sene bakarsak, ondan daha büyük pek takımda yok, yani final imkansız değil, başarabiliriz gibi duruyor. Elbette futbol bu, o gün top girmez, seker, bişi olur, ama eğer bunlar bizden yana olursa olmaması için bir sebep göremiyorum.

Adana demirsporada ayrıca bende başka bir sayfa açmak istiyorum, bu adamlar bunu nasıl başardılar tam olarak bilmiyorum, ama son 3-5 seneleri incelenirse gerçekten türkiye futbol tarihine örnek olarak geçebilecek bir başarı hikayesinden bahsediyoruz, aslında şuan tepe takımların iyi zamanına denk geldiler, onlar umarım başarılı olurlar, ama olamazlarsa ve ekonomik sıkıntıya girerlerse, o zaman ADS belkide bi gün şampiyon bile olabilir gibi duruyor.

Murat Sancak sayesinde Adana Demirspor bugünlere geldi. Kişisel serveti 500 milyon dolar üstünde ve kişisel olmayan servetlerinin de olduğu söyleniyor. Ayrıca transfer politikası ile aldıkları riskler de onları bu seviyeye getirmeye yardımcı oldu. Balotelli konusunda büyük risk aldılar ama başkan onun meyvesini balotelliden art arda golleri görerek aldı. Mario gibi Belhanda konusunda da risk aldı ama başarılı oluyor.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »
  Print  

Jump to: