Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:41:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: NASA, Mars simülasyonunda yaşayacak insanlar arıyor  (Read 170 times)
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
September 02, 2021, 08:04:59 AM

NASA’ya bu başvurularda eminim başvuran sayısı çok fazla olacak, şartları taşıyan herkes buna başvurmak isteyebilir, yine de ben çorak arazide oksijensiz sorunlu bir gezegende yaşayacağıma dünyada kalmayı yeğlerim Smiley Mars simülasyonu olsa da muhakkak simülasyon bitene kadar çıkışları yasaktır
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1131

View Profile
September 02, 2021, 10:58:35 AM

NASA’ya bu başvurularda eminim başvuran sayısı çok fazla olacak, şartları taşıyan herkes buna başvurmak isteyebilir, yine de ben çorak arazide oksijensiz sorunlu bir gezegende yaşayacağıma dünyada kalmayı yeğlerim :) Mars simülasyonu olsa da muhakkak simülasyon bitene kadar çıkışları yasaktır

ben de aynı düşüncedeyim hocam. olası felaket senaryolarına bağlı atmosferik sorunlardan kurtulmak için yeraltında yerleşim merkezleri oluşturmaya bile razı olurum ama dünyanın dışında kalan sıfır oksijenli çorak arazilere bir adım bile atmam. tabii zamanı geldiğinde enerji ihtiyacı sebebiyle başka gezegenlerde koloniler ya da ışık kaynakları üzerinde dyson küreleri oluşturmak zorunda kalacağımız gerçeği yüksek ihtimal olarak var ama onlar ayrı bir değerlendirmenin konusu olmalı.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Red Pie
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 335

View Profile
September 03, 2021, 07:39:44 AM

Zaten 4 kişiden oluşan 3 grup halinde yapılacakmış simülasyon. yani öyle her kişiyi almıyorlar Grin. toplamda 12 kişi seçilecek ve seçilecek ilk 4 kişilik grup 2022 yılında sonbahar aylarında başlayacak çalışmalara. 1 yıl boyunca 1700 m2 alanda yaşayacaklar.

https://medyascope.tv/2021/08/09/mars-gorevi-icin-onemli-adim-nasa-bir-yil-boyunca-mars-simulasyonunda-yasayacak-gonulluler-ariyor/
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1498
Merit: 466

View Profile
September 03, 2021, 08:13:18 AM

NASA’ya bu başvurularda eminim başvuran sayısı çok fazla olacak, şartları taşıyan herkes buna başvurmak isteyebilir, yine de ben çorak arazide oksijensiz sorunlu bir gezegende yaşayacağıma dünyada kalmayı yeğlerim Smiley Mars simülasyonu olsa da muhakkak simülasyon bitene kadar çıkışları yasaktır

Macera arayanlar başvuruda bulunabilir ya da dünya da her zevki tatmış kişiler yeni bir atraksiyon ister.
Bana para verseler bile hem de ciddi meblağ verseler yine gitmem.. çünkü neyle karşılaşacağımı bilmiyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: