Bitcoin Forum
May 02, 2024, 01:49:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: Roco.finance | $ROCO token  (Read 2547 times)
Lachrymose (OP)
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
May 14, 2022, 03:38:27 PM

mk erdogan gibi biz biz konusmaya basladı yine ruh hastası.
siz kimsiniz olm ben senden bahsediyorum kodumun forumun bir numaralı leş kargası senden.başka kimseden değil.
birde bana çakal demiş akbaba  Grin

6 ay filan beklemedim açtım sayfada en ondeydi yazdım yorumu bu kadar.senin skik roconu mu beklicem 6 ay.

Ben "Lachrymose"; biz "11 eski forum üyesi".

Ben ve biz arasındaki ayrımı yapamıyor olman bundan 6 ay önce yaptırdığımız trade ile maymun oluşun sonrası ağır sıçışının bünyende yarattığı etkiden kaynaklanıyor.

Biz (salağa anlatır gibi tekrar etmek lazım) "11 eski forum üyesi" paylaşım yaparken tokenomicsi ve o anki hypeyi değerlendirerek yorum yapıyoruz, senin gibi kör dövüşü yapan bi kumarbaz değiliz.

Sen git %20 faize atla, ponzilere yatırım yap, sınırsız supply luna'ya para bas; sen piyasadan bir sikim anlamazsın.

Aynı yazdığın gibi; senin paran haydan gelmiş, huya gidiyor.

Ama insanların parası öyle değil, binbir emekle kazandılar, yaptığım her paylaşımda insanların parasını kendi paramı sakındığım gibi sakındım ben, senin gibi üç kuruşa çakal olmadım.
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714614544
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714614544
Reply with quote  #2

1714614544
Report to moderator
1714614544
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714614544
Reply with quote  #2

1714614544
Report to moderator
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 14, 2022, 04:02:16 PM

mk erdogan gibi biz biz konusmaya basladı yine ruh hastası.
siz kimsiniz olm ben senden bahsediyorum kodumun forumun bir numaralı leş kargası senden.başka kimseden değil.
birde bana çakal demiş akbaba  Grin

6 ay filan beklemedim açtım sayfada en ondeydi yazdım yorumu bu kadar.senin skik roconu mu beklicem 6 ay.

Ben "Lachrymose"; biz "11 eski forum üyesi".

Ben ve biz arasındaki ayrımı yapamıyor olman bundan 6 ay önce yaptırdığımız trade ile maymun oluşun sonrası ağır sıçışının bünyende yarattığı etkiden kaynaklanıyor.

Biz (salağa anlatır gibi tekrar etmek lazım) "11 eski forum üyesi" paylaşım yaparken tokenomicsi ve o anki hypeyi değerlendirerek yorum yapıyoruz, senin gibi kör dövüşü yapan bi kumarbaz değiliz.

Sen git %20 faize atla, ponzilere yatırım yap, sınırsız supply luna'ya para bas; sen piyasadan bir sikim anlamazsın.

Aynı yazdığın gibi; senin paran haydan gelmiş, huya gidiyor.

Ama insanların parası öyle değil, binbir emekle kazandılar, yaptığım her paylaşımda insanların parasını kendi paramı sakındığım gibi sakındım ben, senin gibi üç kuruşa çakal olmadım.

ben diğer uyeler filan bilmem.
leş kargası olarak yalan dolan vaatlerle milleti sikmeye çalışan bir seni goruyorum.

gelen karı lunaya yatırdıgımda peg 0.75 di hala pegi koruma şansı vardı.geçerli bir trade di o.
ondan sonra 100 tane daha trade yaptım gidiş hatta gore.sen tradeden bi sik anlamadıgın için kafan basmaz.
hadi siktir git şimdi sana son mesajım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  

Jump to: