Bitcoin Forum
April 18, 2024, 05:07:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Miners from Shenzhen China  (Read 314 times)
dimitris_shenzhen (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
September 09, 2021, 09:18:31 PM
 #1


Λεγομαι Δημητρης Αρμενακης, ζω στο Σενζεν Κινας και εμπορευομαι ειδη τεχνολογιας, το τελευταιο 6 μηνο και miners.

Επικοινωνω μαζι σας για τους εξης λογους:

1) Εχω αντιμετωπισει δεκάδες περιπτωσεις στις οποιες Ελληνες αγορασαν απο Alibaba miners , δεν παρελαβαν ποτε τιποτα και με βρηκαν, αγνωστο πως - ΓΙΑ να τους βοηθησω. Μονο σε μια περιπτωση ετυχε να ξερω τον πωλητη και τα κανονισα, σε ολες τις αλλες δεν μπορεσα να βοηθησω
2) Οι γνωσεις μου ειναι πολυ λιγες σε miners, αλλα εχω κανει πολλες εξαγωγες απο Κινα, μπορεις να δεις και το site μου, www.iceberghk.com
3) Μπορω να δεχτω παραγγελίες απο Ελλαδα, σε όλα τα μηχανηματα που υπαρχουν στην Κινα και να παραλαβει σιγουρα οποιος παραγγειλει και τακτοποιησει τα οικονομικα.

5) Δουλευουμε με 7,5% service fee επι της τιμής αγοράς, ειτε απο δικους μας προμηθευτες είτε απο ΣΟΒΑΡΟΥΣ προμηθευτες που εχει βρει καποιος στο Shenzhen
6) Απο τεχνικο ελεγχο, βλεπω τα hashboard να μην ειναι σαπακιασμενα ή επισκευασμενα, και κανω ενα βιντεο το μηχανημα να δουλευει, στο οποιο φαινονται η οθονη του υπολογιστη με τα σχετικα, το μηχανημα , το serial number, και το τροφοδοτικό
7) Για να κλειδωσω τιμη πρεπει να πληρωθω και σε 7 μερες παραλαμβανω, ελεγχω κι αμεσως στελνω με κουριερ, εκτος αν αυτο που ζητατε το βρω σε στοκ, οποτε θελω 2-3 μερες για ελεγχο, αποστολη

4) Οποιος σοβαρος/η θελει, μπορει να κανει βιντεοκληση μαζι μου στο Skype dimarmenakis@yahoo.com (ΠΡΟΣΟΧΗ: ΕΙΜΑΣΤΕ +5 ΩΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ , ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΛΗΣΕΙΣ 07:00 - 15:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ) ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΤΙΜΩΝ - ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

1Η ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ δεν γουσταρω να βλεπω κινεζους να αρπαζουν τα λεφτα των δικων μας και να μην στελνουν καν προιον
Νομιζω σας στα ειπα ολα,
Φιλικα
Δημητρης , 0086 13025191604
1713416853
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713416853

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713416853
Reply with quote  #2

1713416853
Report to moderator
1713416853
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713416853

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713416853
Reply with quote  #2

1713416853
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tpd09
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 287
Merit: 100



View Profile
September 18, 2021, 01:08:21 PM
 #2

εχει αγοράσει κάνεις από τον κ. Δημήτρη?
olesg13
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 127
Merit: 0


View Profile
October 07, 2021, 07:46:24 AM
 #3

Όχι αλλά περιγράφει ακριβώς τον τρόπο που αγοράζω εγώ από κίνα… όντως υπάρχουν τέτοιες υπηρεσίες εκεί…
softworldgr
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
October 23, 2021, 11:26:41 AM
 #4

Κ.Δημήτρη καλησπέρα,

Με θέματα τελωνισμού έχετε βρει κάποιο τρόπο για μειωμένα και εως καθόλου έξοδα.

Επίσης καταλαβαινετε οτι και απο Alibaba να κάνουμε παραγγελία πλέον υπάρχει μια Ασφάλεια Α, οτι θα επιστραφούν τα λεφτά ή με το να ψάξουμε στο σχετικό επιμελητήριο, με εσάς πως μπορούμε να σας εμπιστευτούμε, δεν θελω να σας προσβάλω απλά εχοντας χρόνια στο εμπόριο και εχω χασει αλλά και εχω κερδισει πολλές φορές είναι εξίσου επικίνδυνο και αυτό που μας προτείνετε αν και ειστε αρκετά ξεκάθαρος.
smc_masters
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
December 03, 2022, 01:55:49 PM
 #5

Καλησπερα.
Ψαχνω αναλογη υπηρεσία παο Κινα.
Αν ειναι και Ελληνας ακομα καλυτερα.
Εχει καποιος απο εδω να μου συστησει ανθρώπους με τους οποιους εχετε κανει ηδη συναλλαγες;
Ευχαριστώ!
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!