Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:28:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Matrak Token  (Read 222 times)
alpoahmo (OP)
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
September 23, 2021, 01:09:58 PM

İlk gördüğüm günden beri alacak arkadaşlara almayın tokatlayacaklar dedim beni dinlemedilee bugün %60 zarar yazdı bunh önerenlere çok söyledim yapmayın günah diye temiz tokatladılar boğaziçi ayağına yakında topuklarlar zaten satış sonrası afşar denen eleman hiç çıkmayabilir falan demeye başlamış bizim arkadaş bayağı pişman dedim bulaşma diye
1715034493
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715034493
Reply with quote  #2

1715034493
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715034493
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715034493
Reply with quote  #2

1715034493
Report to moderator
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
September 23, 2021, 01:24:48 PM

İlk gördüğüm günden beri alacak arkadaşlara almayın tokatlayacaklar dedim beni dinlemedilee bugün %60 zarar yazdı bunh önerenlere çok söyledim yapmayın günah diye temiz tokatladılar boğaziçi ayağına yakında topuklarlar zaten satış sonrası afşar denen eleman hiç çıkmayabilir falan demeye başlamış bizim arkadaş bayağı pişman dedim bulaşma diye

Bitci üzerinden alınan hiç bir tokene güvenemezdim. Gerçi sonradan dışardan da alım falan oldu galiba. Ama bu şekilde bir satış baskısı olması ilginç. Bildiğim öyle ciddi bir ucuz pre sale durumu olmadı. Bu kadar dump yemesi bana biraz garip geldi. Görünen o ki takım güzel mal boşalttı.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
September 23, 2021, 04:03:21 PM

Bitci üzerinden alınan tokene bende güvenmezdim. Artık nasıl bir fomo yapıldıysa insanlar ne projeye ne de hangi platformda satışa cıkarılır bakmadan dalmışlar içeri %60  zarar çok fazla gerçekten çok. Seed ve özel satıştan alan ilk yatırımcılar ellerini ovuşturarak nasıl malı tepeden kitlemişler, alan arkadaşlar yanlış anlamasın ama harbi kitlemece olmuş. Proje devamlılığını gösterirde yatırımcılar en zararla cıkabilirler umarım.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
MK-74
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1197

View Profile
September 23, 2021, 10:27:16 PM

Bitci'den tek alınacak token var o da taraftar tokenleri, diğer türlü hiç bir token almam, gerçi hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum ama kullansam sadece taraftar token icolarına girmek için kullanırdım onlarında modası geçti gerçi.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
September 23, 2021, 10:48:23 PM

Şimdi yanlış bilinen şeyleri düzeltmek istiyorum ben yatırım yaptım. Şimdi bitciye ben de güvenmiyorum lakin oradaki taraftar tokenlerini kullanacaklar ve entegre edecekler matrak tokene. Şimdi matrak tokenin arkasında boğaziçi ventures var ve birçok fona, desteğe sahip. Bu yüzden kolaylıkla globale açılacaktır. Bana göre şu an fiyatı bedavaydı biraz daha ekleme yaptım. Araştırmanızı öneririm bu projeyi dediğim gibi boğaziçi ventures olması arkasında yeterli bir sebep almak için.
lazerzinger
Jr. Member
*

Activity: 241
Merit: 7

View Profile
September 24, 2021, 09:04:36 AM

Şimdi yanlış bilinen şeyleri düzeltmek istiyorum ben yatırım yaptım. Şimdi bitciye ben de güvenmiyorum lakin oradaki taraftar tokenlerini kullanacaklar ve entegre edecekler matrak tokene. Şimdi matrak tokenin arkasında boğaziçi ventures var ve birçok fona, desteğe sahip. Bu yüzden kolaylıkla globale açılacaktır. Bana göre şu an fiyatı bedavaydı biraz daha ekleme yaptım. Araştırmanızı öneririm bu projeyi dediğim gibi boğaziçi ventures olması arkasında yeterli bir sebep almak için.

Yanlış anlamayın ama şimdi Matrak tokeni biraz inceledim. Sistem defi kazanç modeline dayanıyor ve taraftar tokenleri kullanıyor. Şimdi globale baktığımızda bu tarz projeler genelde anonim olarak ortaya çıkıyor. Ama burada gördüğümüz kişiler belli ve en önemlisi Türkiyede. Spor Toto ve Milli piyangonun bunlardan haberi olduğu anda şikayetlerine başlayacaklardır. Acı ama gerçek
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 976

View Profile
September 24, 2021, 09:50:24 AM
Merited by EFS (2), Bthd (1)

İşte beklediğim klasik Türk yatırım şirketi mantığındaki bir durum.Bu görüşler kişiseldir, herhangi bir kişiyi etkilemek saiki gütmez.

Bir kaç YouTube sayfasında -kuvvetle muhtemelen- ücretli reklam ortaklıklarıyla Matrak.io’dan bahsedilmiş.Matrak.io, Matrak Token’in platformu olarak göze çarpıyor.15 Eylül tarihinde Bitci.com üzerinden satışı gerçekleştirilmiş yeni bir girişim diyebiliriz.

Kriptoparalara Avrupa’da en çok ilgi gösteren ülkelerden birisi olmamız ve araştırmayı hiç sevmememiz sebebiyle, bir kaç YouTube kanalında ücretli reklamlarla, telegram kanallarında parlatılmalarla büyümeye çalışan bir proje gibi geldi bana.

Matrak Token’in kullanım amacını 4 amaçta bahsetmişler ve 4 amaçta bir anlam taşımıyor.NFT’lere olan ilgiyi ülkede ben toplayayım girişimidir bence.

500 Milyon Supply token basılacağından bahsetmişler ve %30 supply takıma ayrılmış.Yani 150 Milyon Token takımda.Bu da istedikleri an tahtayada müdahale etmelerine sebep olabilecek bir yükseklik bana göre.Çünkü satış için de %30 ayırmışlar.%40 Ekosistem geliştirme fonu (?) için ayrılmış.

Kurucu üyelerden Afşar Akal ismine bakıyorum.Güzel bir CV görünüyor.Yine de Tomya isimli bir kriptopara borsasının 2019 yılında kurulmasına rağmen ismini duyuramamış ki, ben ilk defa bu araştırma sayesinde ismini duydum.Şikayetvar sitesinde Tomya ile ilgili keyfi para çekimlerinin bekletildiği yazılmış.

Ben, Matrak Token’e kendi fikirlerimce yatırım yapmam.Boğaziçi mezunu bir yatırımcının Boğaziçi Ventures’in desteğini almasının da zor olacağını düşünmüyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 24, 2021, 05:02:39 PM

araştırmanızı öneririm cümlesine duydugum sinir kadar baska hicbir seye sinirlenmiyorum genelde birsey bilmeyenlerin kullandıgı bir cumledir. ayrıca bogazici ventures kim abi?arkasında dursa ne olacak?
alpoahmo (OP)
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
September 24, 2021, 06:52:49 PM

Ya allayıp pullayanlara tek söyleceğim söz kusura bakmayın ama temiz dolandırıldınız adamlar paranızı çatur çutur eziyorlar şu an ne keyif yapıyorlardır şimdi yok boğaziçiymiş venturesmiş hikaye çalıntı dandik bir proje şimdiden tavsiyem dava edin iade alın yoksa üstüne soğuk su için
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
September 24, 2021, 08:37:28 PM

İsminden cacık olduğu belli. Ayrıca bir projede Türk varsa o projeye para yatırırken bir değil 2 kere düşünülmesi gerekir. Ayrıca Bitci varsa işin içinde 3.kez düşünülmesi gerekiyor.

Şahsen zamanım olmadığı için projeyi incelemedim incelemekte istemiyorum önyargı ile cacık der geçerim.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
September 26, 2021, 01:39:07 PM

İsminden cacık olduğu belli. Ayrıca bir projede Türk varsa o projeye para yatırırken bir değil 2 kere düşünülmesi gerekir. Ayrıca Bitci varsa işin içinde 3.kez düşünülmesi gerekiyor.

Şahsen zamanım olmadığı için projeyi incelemedim incelemekte istemiyorum önyargı ile cacık der geçerim.

Bitçi sitesi de son zamanlarda yaptığı sponsorluklarla adını duyurdu ama nedense hiç ama hiç güvenemiyorum o siteyi kullanmıyorum kullanmak zorunda kalmayacağım sürece de kullanmayacağım matrak ne işe yarar bilmiyorum ben kullanmam bu siteyi tehlikeli sular bunlar

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 26, 2021, 09:45:18 PM
Merited by Lachrymose (1)

Boğaziçi ventures sınırları fazlasıyla kısıtlı yerel bir yatırım şirketi globalde hiç bir geçerliliği olmayacaktır. Yatırım dünyasında tek nefeste bilinirliği Boğaziçi Ventures'ten daha fazla olan 100 VC sayar çoğu kişi.

Katıldığınız ön satışlarınız büyük bölümü birer start up ve start up'ların başarı oranı bellidir. Piyasadaki en büyük yatırımcılardan bile yatırım almış bazı projelerin defalarca başarısız olduğunu gördük. Sadece iyi bir fikir olması ve ekibin yeterli görünmesi yatırım almak için çoğu zaman yeterli oluyor ama bu her zaman başarı anlamına gelmiyor.

Matrak özelinde konuşacak olursak şimdiden bir niyet okumak için erken olur ancak güzel bir başlangıç yapmadılar. Bitci üzerinde gerçekleştirilen hiç bir satış sürecine katılmayı düşünmedim, düşünmem. Çok kısıtlı pencereden dünyaya bakan sadece yerli yatırımcıyı hedef alan projelerin başarılı olma şansı çok düşük. Ekipler gerçekleştirilecek iş modelinden daha çok ne kadar satacağı ile ilgilendiği sürece de yada tüm dertleri token fiyatı olduğu sürece projelerin başarılı olması mümkün değil (bkz: pundix türevleri).

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
pagong0x
Member
**

Activity: 350
Merit: 52

View Profile
September 27, 2021, 04:58:33 AM

Dedik arkadaş bu gazinoculara güven olmaz diye. Hatrı sayılır kişiler bile paylaşınca bu tokeni neredeyse beni de ikna ediyorlardı. Neyse ki bulaşmadım.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 27, 2021, 07:14:45 AM

anladıgım kadarıyla bogazıcı mezunları yapmıslar. bogazici mezunlarının global bir piyasaya local bir isimle(ki isim ayrıyeten aşırı itici,dolandırmaya uygun ve varoş) cıkmaları bile bu girişimin ya tokatlama yada başarısız olacagının göstergesi. ekibin hocaları olsam sizin yapacagınız işin... der eski ögrencilerime saydırırdım cunku bu kadar dar acıdan düşünülmüş bir proje bogazicine hic yakısmıyor yada biz bogazici ni gözümüzde fazla büyütüyoruz.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
September 28, 2021, 09:37:44 PM

Bitçi sitesi de son zamanlarda yaptığı sponsorluklarla adını duyurdu ama nedense hiç ama hiç güvenemiyorum o siteyi kullanmıyorum kullanmak zorunda kalmayacağım sürece de kullanmayacağım matrak ne işe yarar bilmiyorum ben kullanmam bu siteyi tehlikeli sular bunlar

Örüntü gözü diye bir kavram var. 40 yıllık esnafın adamın duruşundan niyetini anlaması gibi. Nasıl yaptığını oda bilmez ama anlar.

1000 tane ico sitesine girmiş çıkmış 100 tane borsa kullanmış insanlar olarak pek çoğumuz bitci'den negatif enerji alıyoruz.

Geçmişte forumda Thodex'te karanlık işler var diye yazmıştım. İlk patlayan en büyük Türk borsası oldu.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: