Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:34:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: TruePNL Launchpad airdrop yaptı  (Read 79 times)
klavyemaus52 (OP)
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
December 18, 2021, 12:38:55 PM
Merited by Vispilio (3)

TruePNL Launchpad (https://launchpad.truepnl.com/app) yeni staking sürümüne geçti. Ve kyc yapmış bütün kullanıcılarına 500.000 PNLG dağıttı. Eğer kyc yapmışsanız bu platformdaki satışlara PNLG kullanarak katılabilirsiniz. Minimum 3000 PNLG ile satışa katılabilirsiniz. Ama havuz büyüklüğünüz sadece %0.001 oluyor. Ne kadar alıma denk geldiğini bilmiyorum. Dileyenler  platforma girip alım yapmayı deniyebilir. Tabiki her zamanki gibi kendi araştırmanızı yapmanızı öneririm. Ben sadece kyc yapmış birileri varsa böyle bir hakkı olduğunu göstermek için konuyu açtım. TruePNL kullandığım bir platform değil. Sadece kullanabilirim diye kyc yapıp bırakmıştım.

Sitenin görünümü basitçe bu şekilde :

My Portfolio:Yatırım yaptığınız, whitelist kazandığınız projeleri görebilirsiniz.
Invest: Fotoğrafta görünen sayfa. Satış durumunda olan projeleri görebileceğiniz kısım.
Use PNL: $PNL kullanarak stake edebileceğiniz yer. Ne kadar uzun süre stake ederseniz stakeden aldığınız PNLG miktarı o kadar fazla oluyor.
Guides:Platformun nasıl çalıştığını detaylı şekilde anlattıkları blog.
Launches: Satışta olan projeler.

Şu anda satışta olan ve varsa PNLG puanınızı kullanarak katılabileceğiniz projeler.

Katılmak için projenin üstüne tıklıyorsunuz. Daha sonra join whitelist diyorsunuz.

Son olarak katılma şeklini seçiyoruz  PNLG kullanarak (sol) veya lottery ile. Claim hakkında bir fikrim yok, telegram gruplarından öğrenebilirsiniz. Dediğim gibi kullandığım bir launchpad değil.

Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lazerzinger
Jr. Member
*

Activity: 241
Merit: 7

View Profile
December 19, 2021, 04:29:53 PM

Bana da gelmiş teşekkürler konu için
Pages: [1]
  Print  

Jump to: