Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:17:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Batmış bir projenin hikayesi  (Read 589 times)
Captain Corporate (OP)
Hero Member

Activity: 1960
Merit: 575

View Profile WWW
February 17, 2022, 11:40:36 AM

Herkese cevapları için teşekkür ederim, bakmamışım bayadır.

Tabii ki birş eyler kaldı. Özellikle işin marketing kısmına baktığım için, bazı çevreler edinildi, oraların fiyatları ve geri dönüşünün aşağı yukarı ne olduğu çözüldü, neye ne kadar harcanırsa nereden ne gelir gibi çıkarımlar yapıldı. Bunlar tek başına yeterli bir şey değil tabii ki ama başladığımın yine ötesinde olduğumun göstergesi şeyler. Açıkcası ben seviyorum projelerde yer almayı, bir nevi kapital gibi, kapital dediğimiz (yine sizin bahsettiğiniz melek yatırımcı gibi) token karşılığı para yatırıyor, ucuza tokenı herkesten önce kapıyor, sonra release günü karına kar katıyor. Benimde buna benzer, fakat benim kapitalim yeteneğim, projelerle anlaşıyorum, marketing kısmına bakıyorum, sonucunda bir token ücreti oluyor, release günü olabilir, daha sonra olabilir, bir gün o para cebime girmiş oluyor. O açıdan yaptığım iş keyifli. Zaten ana işim bu değil, normal maaşlı content writer işim devam ediyor, bu daha çok akşam/gece saatlerinde boşken yaptığım, hanımdan izin kopartabildiğim kadar zaman ayırabildiğim ek iş gibi benim için Cheesy

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
1714040265
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714040265
Reply with quote  #2

1714040265
Report to moderator
1714040265
Hero Member
*

Ignore
1714040265
Reply with quote  #2

1714040265
Report to moderator
1714040265
Hero Member
*

Ignore
1714040265
Reply with quote  #2

1714040265
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
semiramis77
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 1

View Profile
November 07, 2022, 10:21:28 AM

Güzel bi fikirle başlamış ama sonu talihsiz bitmiş.
Böyle tecrübelerle artık ne 'yapmayacağınızı' öğreniyorsunuz. Dilerim sonraki girişimleriniz daha öngörülü, planlı ve başarılı olur. Geçmiş olsun.
Dzigie
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 365

Life is so short but wonderful.

View Profile
April 02, 2023, 05:35:16 PM

Daha acemi düşüncelere sahipken zihnimde çok fazla proje taşıyordum ama kriptopara ve blockchain işleyişi hakkında fikir sahibi oldukça zihnimde taşıdığım düşüncelerin o kadar kolay işler olmadıklarını anladım.

Yine de hala bir projem var. Dünyaya gelen her yeni doğana dağıtılan, her yaşayana dağıtılan daha adil bir dünya parası yaratmak ve dünyanın üzerindeki acıları biraz da olsa dindirmek istiyorum. Ben de günün birinde projemde binbir zorluk yaşayacağıma eminim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 02, 2023, 07:54:24 PM

Daha acemi düşüncelere sahipken zihnimde çok fazla proje taşıyordum ama kriptopara ve blockchain işleyişi hakkında fikir sahibi oldukça zihnimde taşıdığım düşüncelerin o kadar kolay işler olmadıklarını anladım.

Yine de hala bir projem var. Dünyaya gelen her yeni doğana dağıtılan, her yaşayana dağıtılan daha adil bir dünya parası yaratmak ve dünyanın üzerindeki acıları biraz da olsa dindirmek istiyorum. Ben de günün birinde projemde binbir zorluk yaşayacağıma eminim.

Eğer ticareti olmayacaksa bir değeri olmayacağı için işe yaramayacaktır. Eğer ticareti olacaksa herkes aynı zeka seviyesine ve gelecek görüşüne sahip olmadığı için muhtemelen çoğu kişi tarafından satılarak sadece küçük bir zümrenin elinde toplanacaktır. Zaten herkes için eşit yaşam şartları ve daha adil bir dünya istiyorsak bunun için bir token yada para birimine de ihtiyaç yok herkesin doğuştan sahip olması gereken (barınma, beslenme, eğitim, insancıl yaşam şartları v.b.) gerçek haklar kendilerine verilerek daha adil bir dünyayı yaratabiliriz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
July 01, 2023, 12:19:11 AM

bu piyasada bir iş denemesi yapıp patlamak kadar doğal bir şey yoktur ama ekipte iyi bir yazılımcı yoksa ya da iyi bir yazılımcıya uzun soluklu iş verebilecek bir sermaye yoksa veya her an ve her istediğiniz şeyi ivedilikle yaptırabileceğiniz part time çalışan bir yazılımcınız yoksa daha önce kimsenin aklına gelmeyen bir fikrim var demenin hiçbir işe yaramayacağını düşünüyorum... ancak, güzel gibi gözüken bütün iş fikirleri önü sonu bir şekilde patlasa bile iyi bir yazılımcı düşe kalka ilerleyen projeyi nihayetinde iyi bir noktaya taşımayı başarabilir. sonuç olarak, bence dünyalar kadar fikrimiz olacağına fındık kadar yazılım bilgimiz olsun daha iyi...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
July 28, 2023, 12:23:12 PM

Çok faydalı bir anı anlatmışsınız hocam az çok tahmin edilebilecek zorluklar yaşamışsınız. Benim de gördüğüm kadarıyla ne yaptığınızın çok önemi yok önemli olan asıl şey iyi reklamlar yoluyla çok kişiye ulaşmak. Elbette telegram botu vs tarzı reklam yapma yöntemleri ile olacak maksimum şey kasayı eritmek olurdu. Maalesef benzeri yaşanmış. Ticaret hayatı gerçekten çok zor hani çekilir dert değil. Bu tarz coin basma işine bile girilecek ise kodlar ile sınırlı kalıp ticari kısmını tüccar kafalara vermek gerekir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: