Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:16:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bir telefonla abone ol; kırk taklayla iptal et!  (Read 218 times)
Gencecikmen
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1068

#SWGT CERTIK Audited

View Profile
April 05, 2022, 08:15:40 AM

Bu işlemin e-devlete gelmesi çok iyi bir hizmet. Hem pahalı, hem kalitesiz hizmet veren firmalar üyeliğinizi iptal etmek istediğinizde çok can sıkıcı olabiliyorlar. O yüzden çok avantajlı bir hizmet.

1714702616
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714702616
Reply with quote  #2

1714702616
Report to moderator
1714702616
Hero Member
*

Ignore
1714702616
Reply with quote  #2

1714702616
Report to moderator
1714702616
Hero Member
*

Ignore
1714702616
Reply with quote  #2

1714702616
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
April 05, 2022, 08:25:30 AM

İptali gerçekleştireceğimiz sürecin sadece ''evet artık aboneniz olmak istemiyorum'' aşaması hızlandırılmış gibi geldi bana. Süreç değerlendirme kısmının da aynı gün içerisinde gerçekleşmesi önemli. Abonelik iptalini o kadar zora sokan şirketler var ki tek tıkla abonelik iptali yapacaklarını hiç düşünmüyorum. Süreç değerlendirme kısmı alabildiğince uzatmak için elinde geleni yaparlar.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
meser# (OP)
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
April 10, 2022, 06:53:42 AM

Evet arkadaşlar şubeye gitmeme gerek kalmadan iptal işlemim gerçekleştirildi. Konuda belirtildiği gibi normal iptal onayı vermemden sonra tekrar aranarak iptalden caydırılmak istedim ancak sonuç değişmeyince paşa paşa iptali gerçekleştirdiler.
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
April 10, 2022, 07:06:47 AM

Evet arkadaşlar şubeye gitmeme gerek kalmadan iptal işlemim gerçekleştirildi. Konuda belirtildiği gibi normal iptal onayı vermemden sonra tekrar aranarak iptalden caydırılmak istedim ancak sonuç değişmeyince paşa paşa iptali gerçekleştirdiler.

Bu hizmeti gerçekleştirmek büyük kolaylık sağlar bize. Bir çok insan çalışan insan. Bırakın şubeye gitmeyi telefonda dakikalarca bağlanmayı beklemeye bile zamanı yok. E devlet üzerinden bir kaç tıkla halledilebilecek olması güzel olmuş. Sizin örneğinizle bende iptal işlemine karar verdiğimde e devlet üzerinden iptal ettireceğim. Dikkatli olun da o kalitesiz donanım cihazlara para vermek durumunda kalmayın, yakın zamanda götürüp iade edin.
meser# (OP)
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
April 10, 2022, 07:09:20 AM

Bu hizmeti gerçekleştirmek büyük kolaylık sağlar bize. Bir çok insan çalışan insan. Bırakın şubeye gitmeyi telefonda dakikalarca bağlanmayı beklemeye bile zamanı yok. E devlet üzerinden bir kaç tıkla halledilebilecek olması güzel olmuş. Sizin örneğinizle bende iptal işlemine karar verdiğimde e devlet üzerinden iptal ettireceğim. Dikkatli olun da o kalitesiz donanım cihazlara para vermek durumunda kalmayın, yakın zamanda götürüp iade edin.

Kalitesiz ürünlerine kalmadım ki hocam Cheesy Onu genel mesaj olarak bırakıyorlar tamamen kendi donanımlarımızla kullanılmıştı o hizmet Cheesy
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
April 10, 2022, 07:21:02 AM

Kalitesiz ürünlerine kalmadım ki hocam Cheesy Onu genel mesaj olarak bırakıyorlar tamamen kendi donanımlarımızla kullanılmıştı o hizmet Cheesy

İnternet hizmeti olarak Türkiye’de standart olarak maalesef kötü bir hizmet var hocam. Bir çok insan da kendi verdikleri aparatlar ile bu hizmetten faydalandıkları için ben sizin de bunları kullanabileceğinizi düşündüm. En güzeli aslında sizinki gibi kendi donanım cihazlarınızla bu hizmetlerden faydalanmak. Bilmeyen insanların son faturalarını abartılı yükseltiyorlar.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2086
Merit: 433

View Profile
April 17, 2022, 07:11:03 PM

Daha geçen mecburiyetten ötürü Türknet aboneliğimi iptal etmem gerekiyordu bir süreliğine. Çünkü yeni taşındığım evin altyapısı bulunmadığı için ve Türknet'teki dondurma sürem de dolduğu için bunu yapmak durumunda kaldım. Bu yeni sistem sayesinde de hızlıca başvurumu gerçekleştirdim ve iptal işlemim de tamamlandı kısa sürede. Bence çok daha önceden gelmesi lazım olan bir sistemdi ama olsun. Artık en azından büyük acılar çekmeden hizmet iptali gerçekleştirebiliyoruz.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 881

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
April 18, 2022, 05:28:48 AM

Güzel olmuş diyebilirim genellikle abonelikler ne kadar kolaysa iptal ettirmekte o kadar zor oluyordu yok iptal dilekçesi yazın fakslayın diyor ben şimdi faks nerden bulayım mail göndersek olmaz illa faks olacak neyse bir şekilde hallediyorsunuz bu seferde diyorlar ki faks bize ulaşmadı yada iptal etmemek için genelde bu yola başvuruyorlar sonra tekrar yolluyorsunuz arıyorsunuz derken 15-20 günde ancak iptal ettiriyorsunuz. Başvuruyu nasıl online alıyorlarsa iptal kısmını da online olması gerekir çok gecikmiş bir uygulama ama yine de geçte olsa güzel olmuş.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 674

View Profile
April 18, 2022, 12:25:09 PM

Gerçekten bu abonelik iptalleri bazen muazzam işkence oluyordu. 3-4 sene önce yanlış hatırlamıyorsam Turknet internet bağlantısı iptali için inanılmaz uğraşmıştık. Ultra salak prosedürler ve ikna için aranmalar gerçekten bizi canımızdan bezdirmişti. Modemi vs her şeyi geldiği gibi yollamıştım, kablo bozuk diye onun parasını çekmeye çalışmışlardı. Telefonda tam 2 saat beklediğimi ve uğraştığımı hatırlıyorum. Sizi her yere şikayet edicem, sosyal medyada hesap açıcam vs diye çok sert çıkınca vazgeçmişlerdi ücreti yansıtmaktan ve bu kabus bitmişti.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 19, 2022, 06:57:45 AM

Gerçekten bu abonelik iptalleri bazen muazzam işkence oluyordu. 3-4 sene önce yanlış hatırlamıyorsam Turknet internet bağlantısı iptali için inanılmaz uğraşmıştık. Ultra salak prosedürler ve ikna için aranmalar gerçekten bizi canımızdan bezdirmişti. Modemi vs her şeyi geldiği gibi yollamıştım, kablo bozuk diye onun parasını çekmeye çalışmışlardı. Telefonda tam 2 saat beklediğimi ve uğraştığımı hatırlıyorum. Sizi her yere şikayet edicem, sosyal medyada hesap açıcam vs diye çok sert çıkınca vazgeçmişlerdi ücreti yansıtmaktan ve bu kabus bitmişti.

Turknet için hep olumlu yorumlar görürdük herkes çok memnundu ama sanırım artık onların devri bitiyor başka bir forumda Turknetten kaçanlar için yeni abonelikler gibi bir konu açmışlar (: yüzde 40 civarı zam yapmış onlar sanırım aslında herkeste böyle zam oranları var artık ama insanlar bu sağlayıcıyı sadece ucuz diye kullanıyordu bu haliyle çok fazla bir artısı kalmamış olmalı diğer kullanıcılar için Smiley

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: