Bitcoin Forum
June 15, 2024, 09:41:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Otobanda hız sınırı arttı  (Read 173 times)
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1050
Merit: 629

View Profile
July 04, 2022, 05:49:34 PM

Ülkemizde araçların yaş ortalaması büyüdü her ne kadar yollarda sıfır araçlar görsekde işin rengi farklı allah göstermesin 160 la bir araç size çarpsa canı geçtim malın karşılığını alamazsınız.

Doğru diyorsunuz aslında. 160 ile giden iki aracın çarpışmasını hayal etsenize bir de yollarda ani yol daralmaları oluyor, o mesafeden fren sisteminde sorun olmadan çok kısa sürede hızını düşürmesi gerekecek. Bir çok etmen bir araya gelince mutlaka bir hesabı yapılmıştır bunun. Hesap yapılmadan rastgele yükseltme olmamıştır herhalde. Karayollarının bununla ilgilenen mühendis takımı vardır.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
July 22, 2022, 11:17:59 PM

Araca göre değişmeli, tofaşla 150 basan adam anasının namını görür.
Dikkat ettim kuş serisi ve eski model honda marka araç kullananların abartısız %90'ı beyinsel engelli.
Egzoz sesi, yüksek müzik, alengirli aksesuarlar, trafikte saçma sapan hareketler vs
Araçlarıyla birlikte çöpe atıcan hepsini aq o derece ayar oluyorum. 
Gerceklerisoyleyen
Jr. Member
*

Activity: 149
Merit: 6

AMERİKA

View Profile
July 23, 2022, 01:45:21 PM

Araca göre değişmeli, tofaşla 150 basan adam anasının namını görür.
Dikkat ettim kuş serisi ve eski model honda marka araç kullananların abartısız %90'ı beyinsel engelli.
Egzoz sesi, yüksek müzik, alengirli aksesuarlar, trafikte saçma sapan hareketler vs
Araçlarıyla birlikte çöpe atıcan hepsini aq o derece ayar oluyorum. 

Torosu unuttun sanırım bugun sultanahmete gidiyorum arkama yapıştı beyaz toros lan sürekli ani fren yapıyoruz adam bana arkadan koymasın diye fren mesafesini ayarlamakdan önüme yola bakamadım. 25-30 yaş arası bir tip koyboy şapkası takmıs kendine bir hava vermiş sorsan orangutanlarla akrabalıgı cıkar. Uygun bir yerde yol verdimde arkama başka araç aldım. Ben arabayı eleştirmiyorum bütçen yoktur almıssındır efendi gibi kullanırsın. Ama kullanmazsanda arkadandan lafı yersin.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: