Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:52:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Eth'nin pos'a geçisinde ortaya çıkabilecek forklar ve ihtimaller  (Read 218 times)
50promil
Member
**

Activity: 789
Merit: 44

View Profile
August 03, 2022, 09:15:33 AM

Bu durum 2017 yılında BTc de yaşanan çatallanma sonrası altcoinlerde ralli yaşattı.
Aynı durumu yaşayabilir miyiz diye aklıma bir soru geldi.
Olabilir mi? sonuçta eth altcoinlerin lideri olan bir coin.

ben madenci olarak takip ediyorum biraz. sadece eth olan büyük havuzlar yanına etc eklemeye başladı. rvn ,ergo, firo falan eklemiyorlar mesela etc ekliyor sadece . sonra etc için bayağı bir asic piyasa düşmeye başladı . bence ilk başta etc ye kayılacak. sonrasında  artık gelişmeler gösterir.

ETC ye kayılacak da ETC ne işe yarıyor onu tam bilen var mı? Açıkcası ben sadece forktan ibaret olduğunu biliyorum ve üzerinde bir tane bile uygulamanın olduğunu ne duydum ne de gördüm, sadece madencilere hitap edecek sanırım.

o gözle bakarsanız madencilik ekosisteminin %99 u çöp . zaten fiyatlar da bunu destekliyor. madencilerin karlılık oranına göre geçeceğini düşünüyorum . şuan eth birinci etc ikinci .  millet ilk çıktığında chia ya saldırmıştı. yeni btc çok az elektirik yakıyor falan diye . şimdi sonlarını gördük hepsinin . bazen yenilikler tutmuyor.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1291
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
August 03, 2022, 10:31:01 AM
Merited by mhanbostanci (1)

Benim bir sorum olacak,
Eğer eth larınızı ethereum ağında tutmuyorsanız durum nasıl olacak?
Misal 10 eth ı alıp poligon, waves, binance chain gibi ağa aktarmışsanız ve orada tutuyorsanız.
Fork durumunda ne olur?

O Ether'leri tutan köprüler airdrop yaparsa forkları alırsınız, yoksa soğuk su içmek için sebebiniz olur.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
August 03, 2022, 07:03:57 PM

Benim bir sorum olacak,
Misal 10 eth ı alıp poligon, waves, binance chain gibi ağa aktarmışsanız ve orada tutuyorsanız.
Fork durumunda ne olur?

O Ether'leri tutan köprüler airdrop yaparsa forkları alırsınız, yoksa soğuk su içmek için sebebiniz olur.

Bu durumda yavaş yavaş eth cüzdanına geri dönmekte fayda var anlaşılan. Teşekkürler bilgilendirme için.
demir77
Member
**

Activity: 708
Merit: 53

View Profile
August 04, 2022, 07:22:06 AM

Benim bir sorum olacak,
Fork durumunda ne olur?

Bu durumda yavaş yavaş eth cüzdanına geri dönmekte fayda var anlaşılan. Teşekkürler bilgilendirme için.

Köprülerde çok fazla hack olayı da oluyor. Zaten coini kendi ekosisteminde tutmak en güvenlisi.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: