Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:14:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yanlış anlaşılmaları düzeltmek  (Read 31 times)
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
November 24, 2022, 04:40:36 PM

bazı arkadaşlar "ben seni böyle bilmiyordum, hard core'un çok sert biraz geri çek" falan diyerek zırvaladığı için ve kafalarındaki pembe halüsinatif çarpıklığı benim üzerime giydirmeye çalışarak bir çeşit kavram kargaşası oluşturmaya çalıştığı için sıkıldım. bu yüzden kendimi markalıyorum. düşmanlık beslemek isteyen buna göre beslesin; onların seküler mezhepçi tavırlarını da saygıyla karşılayabilirim. iki çift kelam edecek olan da buna binaen kelam etsin; benim kapım herkese açık...

kültürel sünniyim.
sokak ortasında öpüşenlerle işim olmaz (daha önce bir taraftarı ile diyaloğa girmiştim) ama ramazanda yemek yiyen adama saldırmam çünkü orta yolcuyum. ayrıca, isteyen kudurabilir; ama tıpta göğüs, üreme sisteminin bir parçası olduğu için cinsel organdır.

klasik liberalim.
devlet zorunlu bir iyiliktir; kötünün iyisi değildir (bu yüzden milletimiz farkında olmadan baba der). ayrıca, otorite ve özgürlük arasında zor ve hassas bir dengenin olması gerektiğini düşünüyorum. söylemeye gerek yok ama muhtarlara yardımcı verelim diyenlere ancak acırım. yine, söylemeye gerek yok ama dümdüz bir demokratım.

cemaatlerle işim olmaz.
hiçbir cemaatin mensubu değilim ama cemaatlere karşı da değilim, cemaatlere karşı olanların da bir tür farklı kategoride bulunan bir cemaat olduğunu düşünüyorum.

cumhur ittifakı.
bu konuda çok netim. pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünen yapılara ve bu yapılarla işbirliği yapanlara karşı tedavisi mümkün olmayan bir alerjim var; dermansız dert, bana boşuna dua etmeyin.

faşist ya da ırkçı değilim.
bir ırk adını kullanarak kötü bir yorum yaptıysam muhtemelen devlet politikasını kastetmişimdir.

modernistim ama batıcı değilim.
aşağılık kompleksine kapılmış bir batı özentisi taklitçi değilim ama modernleşme taraftarıyım. bu iki kavramı ayırt edemeyenlerle işim olmaz.

zekiyim. :)
bunu benim söylemem aslında doğru değil ama dostum da düşmanım da bunu söyler (yerin altındakiler hariç, buraya hemen birden fazla örnek koyabilirim) ama işlerine geldiklerinde kabul ederler işlerine gelmediklerinde üzülürler (üüğüüüğüğ).

lider kültü etkisi altında değilim.
ben inandığım peygamberi bile tarihin içinde yaşamış bir karakter olarak değerlendiriyorum. bazılarının beyni küçük yaşlarda mozaiklendiği için kuzey kore müzik gruplarının fanboyu olamam.

artık, daha da bana "eskiden cart curt" muhabbeti yapan olursa esefle kınayacağımı bildiririm. bu internete para verirken böyle boktan postları okumak zorunda kalan arkadaşlardan ise özür dilerim. allah herkesin çarşısına göre pazar versin.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: