Bitcoin Forum
May 05, 2024, 11:43:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Kako besplatno dobiti (ili zaraditi) Bitcoin ?  (Read 782 times)
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
February 09, 2023, 07:57:09 AM
 #41

/snip

Koliko vidim ti se dosta držiš lokalnog boarda tako da ti to dosta otežava ulazak u sig kampanju. Aktiviraj se malo u engleskom dijelu a pogotovo u gamblingu (pošto se ionako kladiš) te ćeš bez puno problema upasti u neku od kampanja, pogotovo ako dođeš do barem Sr Member ranga što ne bi trebao biti neki problem.

/snip

Ovo je jako dobar savjet za uključiti se u kampanju. Ja sam dugo vremena čekao i tražio kampanje koje ne traže pisanje u engleskom dijelu foruma jer većinom pišem ovdje. Tu i tamo je uletila neka nova kampanja ali niti jedna nije prošla probni period koji obično bude nekoliko tjedana. U kampanje koje dugo traju sam se znao prijaviti ali gotovo nikad nisam upao jer se uvijek prijavi netko tko piše i u Gambling sekciji pa bounty manager izabere tog korisnika iako Gambling nije postavljen kao uvjet. Na kraju mi se poklopilo da je krenulo Svjetsko nogometno prvenstvo i natjecanje koje su pokrenuli Trofo i cryptofrka gdje sam se uključio i počeo pisati po Gamblingu. Zapravo nije tako teško kako na prvu možda izgleda Smiley
1714952580
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714952580

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714952580
Reply with quote  #2

1714952580
Report to moderator
1714952580
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714952580

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714952580
Reply with quote  #2

1714952580
Report to moderator
1714952580
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714952580

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714952580
Reply with quote  #2

1714952580
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714952580
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714952580

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714952580
Reply with quote  #2

1714952580
Report to moderator
1714952580
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714952580

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714952580
Reply with quote  #2

1714952580
Report to moderator
1714952580
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714952580

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714952580
Reply with quote  #2

1714952580
Report to moderator
JooBra
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 1204
Merit: 162


View Profile
February 09, 2023, 08:01:39 PM
 #42

Vidim signature kampanje su postale mnogo ozbiljnije i placene bolje vremenom, ali ih bas dosta manje ima.

Ne znam kakva je situacija bila 2017/2018 po pitanju signature kampanja koje plaćaju u bitcoinu, ali od kada sam se ja počeo prijavljivati (kraj 2019) situacija po nikada nije bila bolja nego što je danas. Zahvaljujući povećanom broju kampanja te smanjenom broju aktivnih članova foruma došlo se do situacije da ima više mjesta u signature kampanjama nego što ima solidnih članova tako da i shitposteri redovno upadaju u kampanje koje plaćaju $100 tjedno što nije zanemariva lova.

Koliko vidim ti se dosta držiš lokalnog boarda tako da ti to dosta otežava ulazak u sig kampanju. Aktiviraj se malo u engleskom dijelu a pogotovo u gamblingu (pošto se ionako kladiš) te ćeš bez puno problema upasti u neku od kampanja, pogotovo ako dođeš do barem Sr Member ranga što ne bi trebao biti neki problem.



 Sad ostale stvari koje su, na koje se najbolje fokusirati za neki side hustle?
Od ostalih opcija zarade na forumu, sve ovisi o tome šta znaš raditi, znači tipa prevođenje, dizajn, nekakav development etc.
90% postova su mi na engleskom dijelu ovo zadnjih mjesec dva je ovdje, jer prije i kvalitetniju informaciju dobijam od nasih a lakse pitati realno nego na engleski dio dje 80% slucajeva dobijem genericki odgovor na vecinu pitanja. Poslusacu savjet bicu aktivniji u gambling posebno jer pratim te neke stvari dugo godina. Hvala uglavnom Smiley
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
February 11, 2023, 01:38:41 PM
 #43

/snip

Koliko vidim ti se dosta držiš lokalnog boarda tako da ti to dosta otežava ulazak u sig kampanju. Aktiviraj se malo u engleskom dijelu a pogotovo u gamblingu (pošto se ionako kladiš) te ćeš bez puno problema upasti u neku od kampanja, pogotovo ako dođeš do barem Sr Member ranga što ne bi trebao biti neki problem.

/snip

Ovo je jako dobar savjet za uključiti se u kampanju. Ja sam dugo vremena čekao i tražio kampanje koje ne traže pisanje u engleskom dijelu foruma jer većinom pišem ovdje. Tu i tamo je uletila neka nova kampanja ali niti jedna nije prošla probni period koji obično bude nekoliko tjedana. U kampanje koje dugo traju sam se znao prijaviti ali gotovo nikad nisam upao jer se uvijek prijavi netko tko piše i u Gambling sekciji pa bounty manager izabere tog korisnika iako Gambling nije postavljen kao uvjet. Na kraju mi se poklopilo da je krenulo Svjetsko nogometno prvenstvo i natjecanje koje su pokrenuli Trofo i cryptofrka gdje sam se uključio i počeo pisati po Gamblingu. Zapravo nije tako teško kako na prvu možda izgleda Smiley

Zapravo se ni meni u početku nije baš dalo pisati u gambling sekciji, slično kao i tebi, pa mi je i broj dostupnih signature kampanja bio dosta ograničen i to obično one slabije plaćene.
Onda sam ipak odlučio pogledati malo tu sekciju i vidjeti ima li nekih tema koje me zanimaju i u koje bih se mogao uključiti i zapravo skužio sam da mi uopće nije problem pisati tamo.
Nogomet aktivno pratim, kao i još nekoliko sportova poput tenisa, a koliko vidim iz postova drugih, veliki dio ekipe tamo piše samo radi pisanja a mislim da uopće ne kuže o čemu pišu niti prate bilo kakvi sport, pa zapravo nije ni pretjerano teško u takvoj konkurenciji pisati neke smislenije i konkurentnije postove.
Sad mi je žao što nisam bio i prije aktivniji tamo  Grin

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!