Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:24:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: DEX burze i leverage trading  (Read 388 times)
JooBra
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 1204
Merit: 162


View Profile
January 12, 2023, 10:56:30 PM
 #21

Meni je to isto, trade je trade i daily ima isti max loss i max risk kao i višemjesečni trade.

Jedina razlika je što daytradingom ako ti ne ide gubiš puno brže - jer otvaraš puno više tradeova.

Ako misliš na daily 30x leverage trade bullshit - kloni se toga. To je siguran put u besparicu.
Ma kakvi max leverage koji koristim je 5x i to je nekad mnogo. Mada zadnje vrijeme binary option day trejdam ali to oni bas trejdaju u male time frejmove.
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714670687
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714670687

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714670687
Reply with quote  #2

1714670687
Report to moderator
slackovic (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
May 31, 2023, 08:00:32 AM
Merited by Daniel91 (2), Pmalek (2), Grim_Fandango (2), Trofo (1), DdmrDdmr (1), cryptofrka (1), FatFork (1)
 #22

Evo da malo dignem ovu temu iz mrtvih... Ne znam ima li koga ovdje tko koristi ZkSync Era mainnet u nadi za nekim dobrim airdropom. Ja u zadnjih par mjeseci (zapravo otkako sam dobio ARB airdrop) koristim ZkSync Era i stalno tražim neke nove projekte kojima bi mogao "farmati" airdrop, a ujedno da ih ima smisla koristiti.

Jedan od takvih projekata je Onchain Trade (https://onchain.trade/) koji je leverage DEX. Nisam siguran ali mislim da se do nedavno Onchain Trade mogao koristiti samo kao testnet. Danas sam provjerio i vidim da se može koristiti za leverage trading na mainnetu. Trenutno su podržani samo BTC/USD i ETH/USD parovi, a leverage ide do x60. Samo pazite malo s leverage-om koji koristite. Ja sam npr. jutros otvorio x20 leverage trade s 200 dolara uloga i trading fee mi je bio 20 dolara! To možda ne izgleda puno ali ipak je kad je ulog 200 dolara. Tako mi i treba kad ne pazim.
Što je manji leverage koji se koristi, osjetno je manji i trading fee. Tako je na primjer za 200 dolara uloga uz leverage x10 trading fee puno manji (0,0005 dolara). Ovaj iznos piše kad se otvara trade pa pripazite. Ovih 0,0005 dolara mi izgleda jako malo, a nisam otvarao novi trejd da probam pa ne mogu garantirati.
Naravno, uz trading fee tu je i funding fee ali sve je to poznato ekipi koja koristi leverage. Barem bi trebalo biti poznato Grin

Inače vidim da imaju opciju stop loss i take profit ali za sad još nije aktivna. Vjerojatno će u budućnosti to uključiti.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!