Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:40:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: 14 Mayıs 2023 TBMM ve Cumhurbaşkanı seçimleri  (Read 2673 times)
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
April 23, 2023, 01:40:53 PM

Yine ne dağıtacaklarsa dağıtsınlar halka yazar ben her türlü kabul ediyorum ama bakıyoruz gemide seçime denk geliyor, doğalgazda seçime denk geliyor, 20-30 tane arabada seçime denk geliyor, sonra birisi laf edince "HALKA FAYDA SAĞLAYANLARA KARŞI ÇIKMAYIN BARİ KARDEŞ!!!11!!!1!!" diye facebook dayıları türüyor. İyi güzel halka faydası olan işler yapılsında, neden seçime denk geliyor acaba bunlar hep, seçim kazanılırsa 4.5 sene bir tane bile güzel şey olmayacaksa ne anlamı var 2 ay güzel şey olmasının? Kaldı ki halkın alabileceği bir araba yok ortada, ne sayı olarak var ne fiyat olarak, millet soğan alamayacak duruma gelmiş, ARABAMIZ VAR, millet kıyma alamayacak kıvama gelmiş GEMİMİZ VAR, millete röntgen randevusunu 2.5 ay sonraya veriyorlar ama İHAMIZ SİHAMIZ VAR. Yahu onlarda olsun olmasın demiyoruz, onlarda olsun, 10 bin tane ihamız, 1 milyon tane toggumuz, sınırsız doğalgazımız olsun, kim karşı çıkar seve seve başımın üzerinde yerleri var, ama soğanı kıymayı falan alabilmek gerçekten daha büyük bir öncelik değil mi? Ben mi delirdim? Ülkenin ekonomik olarak batmış olması iktidarın hiç mi gözüne batmıyor? İktidara oy vermek isteyenleri hiç mi rahatsız etmiyor? Sokak röportajı izliyorum, adam ekmeğe soğana ülkemi satmam diyor, ülkeni sat diyen kim kardeş? İktidarın karşısında ki aday Trump mı? Benim mi haberim yok? Nasıl bir beyin yıkanmasıdır bu? İktidarın karşısında ki adayda soğanı ekmeği ucuzlatıp kanunları daha iyi uygulayacağım diyen bir Türk, bunu nasıl oluyorda ÜLKEMİ SATMAMA SOĞANA falan diye görebiliyorlar, burada CHP nasıl bir hata yapmışta durum böyle olmuş, çok garip, vallahi çok garip. Evine ekmek götüremeyen adam, bu adamların düzinelerce uçağı, on milyonlarca liralık arabaları, sarayları yatları katları tatil sarayları yadaşının yandaşının yandaşının mercedesleri falan var ama ben soğan yiyemiyorum neden demiyor, bunada şükür diyor, muhalefete oy verirse bundan bile kötü olur sanıyor, burada kesinlikle muhalefetin bir hatası var ama kim bilir ne. HDP ile resmi ortaklığı olmayan CHP'ye bırak hdp, pkk ile ortakmış gibi kandille beraber seçim kampanyası yürütüyormuş gibi bakanlar, hizbullah ile resmi ortaklık yapıp hiç domuz bağını beton çivileri falan görmüyor bile, umrunda değil. Kesinlikle bi yerlerde bir sorun var, ve sadece 20 gün kaldı, değişecek bir zeitgeistta değil bu. Aklım almıyor, cidden almıyor, birinin beni karşısına alıp adam akıllı bu durumun nedenini tane tane anlatması lazım anlamam için, kafam basmıyor benim çok net bir şekilde.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
1715553621
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715553621
Reply with quote  #2

1715553621
Report to moderator
1715553621
Hero Member
*

Ignore
1715553621
Reply with quote  #2

1715553621
Report to moderator
1715553621
Hero Member
*

Ignore
1715553621
Reply with quote  #2

1715553621
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715553621
Hero Member
*

Ignore
1715553621
Reply with quote  #2

1715553621
Report to moderator
1715553621
Hero Member
*

Ignore
1715553621
Reply with quote  #2

1715553621
Report to moderator
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
April 23, 2023, 02:40:32 PM
Merited by Vispilio (1)

Devletin bakanına bakın hele. Liyakat olmayınca böyle sokakta görsen muhatap alıp konuşmaya değer görmeyeceğin cahil tipleri bakan bile yapabiliyorlar. Devlet adabı falan anlamaz bu kara cahiller. Ülkeyi düşürdükleri rezil duruma bak ya. Ekonomiyi batırdığı yetmiyormuş gibi utancından insan içine bile çıkmaması gereken tipler utanmazca konuşuyor.

https://twitter.com/srkntnyldz/status/1650029229122174978

https://www.diken.com.tr/nebatiden-sogan-fiyatina-tepki-gosteren-yurttaslara-cucuguyle-oyna-biraz/

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 622

View Profile
April 24, 2023, 07:29:11 AM

Devletin bakanına bakın hele. Liyakat olmayınca böyle sokakta görsen muhatap alıp konuşmaya değer görmeyeceğin cahil tipleri bakan bile yapabiliyorlar. Devlet adabı falan anlamaz bu kara cahiller. Ülkeyi düşürdükleri rezil duruma bak ya. Ekonomiyi batırdığı yetmiyormuş gibi utancından insan içine bile çıkmaması gereken tipler utanmazca konuşuyor.

https://www.diken.com.tr/nebatiden-sogan-fiyatina-tepki-gosteren-yurttaslara-cucuguyle-oyna-biraz/

Zaten Türkiye ekonomisine kukla olmaktan başka bir işe yaramadı. KKM çıktığı zamanki toplantının ardından verdiği röportajı izleyin ekonomi ile ne kadar yakından ilişkisi olduğunu anlarsınız. Böyle bir karar alınacak, toplantılar yapılmış, danışmanlardan fikirler alınmış, ekonomi bakanı bunu televizyonda cumhurbaşkanının açıklamasıyla öğreniyor. Bundan kötü bir şey olabilir mi? Aslında baştakiler de ekonomide sana güvenmiyor. Böyle saçma açıklamalar yapılması için koltuklarda oturtulan kişilerden birisi. Cenazede bile yer kapma derdinde olan birisinden ne bekliyorsunuz ki?
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 25, 2023, 08:52:49 AM

https://www.ysk.gov.tr/doc/karar/dosya/1542793/2023-643.pdf

Pdf dosya paylaşmak sorun olur mu bilmiyorum ama YSK, kesin milletvekili listesini yayınlamış. Göz atmak isteyen arkadaşlar için linkini bıraktım. Bir çok isim var. Buradan artık yarın yeni tartışmalar çıkabilir çünkü kesin liste ile birlikte sen bunu nasıl listeye alırsın gibi garip hesap sormalar karşıt sıralardan yükseliyor. Halbuki seçim bu isteyen istediğini aday gösterebilir ve kimse buna karışamaz.

elbette isteyen istediğini vekil listesine ekleyebilir. hatta, chp'li atatürkçüler ve hdp'li apokürtçüler bir araya gelip ortaklaşa çalışmalar ve kampanyalar da yürütebilir. bunu kimse engelleyemez çünkü biz demokratik bir ülkeyiz. bence isteyen istediğini listelesin ve istediğiyle işbirliği yapsın ki kimin nemenem bir şey olduğunu hepimiz daha iyi idrak edelim. yoksa, chp ve hdp'nin ne alakası var diye yırtınıp etrafa mikrop saçarak insanları kandırabileceğini zanneden düşük seviyeli insanlar türüyor.

Sırrı Süreyya Önder: Bütün tutsak arkadaşlarımızı özgürlüğüne kavuşturacağımız bir seçim. Önce bu.
https://twitter.com/trhaber_com/status/1649843008882212865

%0.00...001'lik oya sahip demokrat parti cb yardımcılığı ve vekillik alırken %7 oyu olan pkk'nın siyasi uzantısı hdp acaba ne vaadi almış olabilir? sırrı süreyya önder bu konuşmayı neye dayanarak yapmış olabilir?

pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünenlerle işbirliği yapanlar togg'dan, sihalardan, tcg anadolu'dan, karadeniz'deki doğalgazdan ve mavi vatan politikasından rahatsız olur ve saçma sapan şeyler söyler elbette. twitter'da böyle maaşlı trollere denk geldiğimde hiç şaşırmıyorum ve durumu olağan karşılıyorum.

bu işleri 50 yıl önce, 80 yıl önce yapmamız gerekirken neden şimdi yapıyoruz diyemeyecek kadar kafası basmayan sığ tiplerle de hiç uğraşmıyorum çünkü doğru yerde olduğumu bildiğim için dewamke diyorum! bunlara kalsaydık bugün karşıdan karşıya yalnızca yüzme bilenler geçerdi.

bakın bu bir sığır. kaliteli döl veren bir sığır (https://d2941uvtj8higz.cloudfront.net/uploads/2022/11/epyHgcdRBwWXUXhiJEQTm2V54OORim10MdQ5iXJ4.jpg). ülkeye çok büyük faydası olan bir sığır. bu hayvanın boku bile toprak için altın değerinde olan gübre anlamına geliyor.

ancak, siz ne yaparsanız yapın bir sığıra ülkenin güvenliğini sağlamadan ticaret hacmini büyütemeyeceğinizi anlatamazsınız. ülkenin güvenliğini sağlamak için milli savunma sanayiindeki yerlilik oranının %20'lerden %70'lere çıkarmanız gerektiğini anlatamazsınız.

kafasının içinde samandan başka bir şey olmayan ve saman bile üretemiyoruz diyen bir sığıra hiçbir şey anlatamazsınız.

hatta, pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünenlerle işbirliği yapan bir sığıra güvenlik nedir onu bile anlatamazsın.

kısacası sığır zihniyetine sahip olanlara hiçbir şey anlatamazsınız.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
April 25, 2023, 10:34:18 AM

Seçimlere çok az süre kaldı, yurtdışında oy kullanma tarihleri de belli olmuştu, 2 gün sonra perşembe günü yurtdışı temsilciliklerde oy kullanılmaya başlanacak, en son seçimde yurtdışından HDP’ye özellikle Fransa, Belçika gibi ülkelerden çok yüksek oylar çıkmıştı, tabi genel oylara çok az etki ediyor çünkü oy sayısı önemli olan, yüzdelik dilim değil, Ali Babacan yurtdışı milletvekilliği diye bir şey getireceklerinden bahsetmişti buna göre hdp’den milletvekili seçilmesine kesin bakabiliriz gelirse o sistem,
Phoenix Anka
Hero Member

View Profile
April 26, 2023, 04:49:34 PM

18 gün kaldı ve e devlet üzerinden sevgili arkadaşlar oy vereceğiniz okullara bakabilirsiniz. Bu sene özel okullarda da oy verebilmesi mümkün. Bir akrabam özel bir üniversite kampüsünde kurulacak sandıkta oyunu kullanacak mesela.

Türkiye’nin en kritik seçimleri, cumhuriyet tarihinin en ilginç seçimlerine çok çok az süre kaldı ve bazı seçmenler hala kararsız. Keşke A takımı gibi bir programda canlı yayında Cumhurbaşkanı adayları tartışıp seçmeni kendine çekebilse.
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 675

View Profile
April 30, 2023, 06:53:58 PM

Daha önce internette gördüğüm bir lafı çok doğru buluyorum, köyünden araba geçtiğinde arkasından koşacak adamlar bakanlık yapıyor şu ülkede gerçekten üzülüyorum bazen şu duruma. Nasıl bu kadar rezalet bir duruma geldik ve hala nasıl seçim kazanabilecek düzeyde destek alabiliyorlar cidden üzülüyorum. Ülkenin İçişleri bakanı da çıktı 14 Mayıs'ta darbe yapılarak gönderilmek isteniyoruz gibi saçma sapan ötesi açıklamalar yaptı. Bu adam hala görevinin başında. Seçim güvenliğinden sorumlu olacak. Akıl alır gibi değil.

Şaka maka seçime iki hafta kaldı. Ben muhalefetin böyle kritik zamanlarda güle oynaya kampanya yapmasını doğru bulmuyorum. En kritik seçim öncesi daha ciddiyetle kampanya yapılmalı. Seçim güvenliği için ise içim hiç ama hiç rahat değil. 2019 belediye seçimlerinde İstanbul'da binlerce kişi oyların üstünde uyudu da hile yapamadılar ama tüm Türkiye'de bunun yapılabileceğini hiç düşünmüyorum. Kesin gene büyük hile hurda olacak. Bir kişi de çıkıp bunlar dindar adamlar hile yapmaz diyemiyor, herkes biliyor ki gene milyonlarca oy çalınacak hile yapılacak. Çalıyor ama çalışıyor, alnı secdeye değiyor mentalitesinin olduğu ülkeden bir b.k olmaz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
April 30, 2023, 09:31:41 PM

Ülke yönetmek için yola çıkıyorsun ağzında küfür, uyuşturucu, cinsellik ve din'den başka birşey yok. Bir kesimde buna hala oy vermeye devam edecek kadar kafası tuaf. 21 yıllık bir partisin hala vaad verecek kadarda cesursun lan vaad veriyorsunda neden yapmadın demezler mi adama. Birde son ayda maşallah bir topraktan petrol fıştırmadı. Onun haricinde yakında ülkemizde uzaylı bulduklarını bile açıklayabilirler. Açılışların sonu yok.

Aynı şekilde yıllardır ilk defa kazanma şansı olan parti içindeki pislikleri temizlemiş değil adam ülkeyi yönetmeye razı millet vekili deniz baykal Cheesy adam öldümü öldü ama millete faydası olmayacak bir şekilde hala millet vekili olması tam komediydi. Hele bazı vaadleri ise ayrı komedi neymiş her fakire altın vereceklermiş. Lan iş ver iş milletin işe ihtiyacı var.

Şöyle bakıyorum kötünün iyisine oy vermek zorundayız. Şu ülkede cidden aklı başında bir tane siyasetçi ekip yok sinan oğanı sevmeye başladım ama adaylıktan geldiği partinin tek niyeti suriyelileri göndermek lan ülkede o kadar çok sorun varki suriyeli göndermekten başkasını konuşmuyor.

İktidar adayı parti ysk'ya evrak vermeyi bile geciktiriyor lan o işinden başka ne işin var senin.
Bu seçimde milletin seçme hakkını bir darbe gibi görenlerden tutunda birçok garip tuaf normalde bu açıklamalarla anında istifa ettirilmesi gerken kişiler koltuğunda oturmaya devam ediyor.

Hele diğer taraf iktidara bakıyorsun tam ayrı komedi. Ne yol haritası kalmış durumda nebaşka birşey. Sen bakanları millet vekili yapmak için alakasız bölgelere alakasız kişileri aday gösteriyorsun konu ile alakası olmayan bir bakan gelip alakasız bir konudan ... yı yapacağız diyor. Koca illerde ilçelerde kendi evlatlarından 1. sırada aday gösterecek kimse sanki yok.

Bu seçim bana göre tarih boyunca yapılmış en önemli seçimlerden biri ancak burada sorun ülkeyi yönetende değil vatandaşta. Arkadaş maaşını iktidarın ödediğini sanan bir kesim olabilir mi? Yada cumhurbaşkanı müslüman diye oy veren bir kesim. Bana bunlar o kadar komik geliyorki anlatamam. Arkadaş adamın dini kendine.

Bir ülke düşünün cumhurbaşkanı kendi torunlarının eğitimini yurt dışında verdiriyor Cheesy Bir oğlu ise maşallah ülkede hiç yok. Adam babasının cumhurbaşkanı olarak  yaşadığı ülkede yaşamıyor.

Diğer bir konu ise deprem ne hızlı unuttuk değilmi.

6'lı masa ise tam bana göre komedi. Arkadaşa ülkeyi bu hale getirenler de oturuyor o masada. iğreniyorum yav.
Bana göre son 20 yılda ne varsa bakılıp yargılanabilmeli ve millet vekilinin genel dokunulmazlığı olmamamalı. Bune lan adam hertürlü suçu rahatlıkla işleyebiliyor.

Millet vekili olmuş adam afrikada madenleri çıkıyor aldığın para belli bu değirmenin su nereden akıyor diyen yok.

Mevcut durumda mecliste imar barışına hayır diyecek çoğunluğu bile bırak azınlık yokmuş. Bu nasıl iş anlamıyorum. Zamanında bu ülkede devamsızlıktan millet vekilliği düşürülen adam var.  Oturumların çoğunluğu boş. Bu ne iş anlamıyorum. cidden anlamıyorum. Senin işin o gidip oyunu bile kullanmayacaksan neden vekil oldun demezlermi adama.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
LGD2Business
Legendary
*

View Profile
May 01, 2023, 05:20:54 PM

Milletvekili adayı olan bakanların istifa etmemesi skandalı ancak muz cumhuriyetlerinde görülebilir. Devlet kaynaklarıyla seçim propagandası yapmaya devam ediyorlar. Deprem yardımları seçim malzemesi haline getiriliyor. Vergilerimizle fonlanan devletin televizyonu iktidarın propaganda aracı olarak kullanılıyor. Demokratik seçimleri darbe olarak gören içişleri bakanı aynı zamanda seçimin güvenliğini sağlamakla görevli. Şimdi bu kişilerin işini düzgün yapabileceğini hangi aklı başında insan bekler?
Bu ülkede her gün iktidar düşürecek büyüklükte başka bir skandal ortaya çıkıyor ve halkın bir bölümü hiçbir tepki göstermiyor. Böyle bir ortamda kimse gelişmekten kalkınmaktan bahsetmesin boşuna.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
kriminall
Sr. Member

View Profile
May 01, 2023, 09:24:21 PM

Milletvekili adayı olan bakanların istifa etmemesi skandalı ancak muz cumhuriyetlerinde görülebilir. Devlet kaynaklarıyla seçim propagandası yapmaya devam ediyorlar. Deprem yardımları seçim malzemesi haline getiriliyor. Vergilerimizle fonlanan devletin televizyonu iktidarın propaganda aracı olarak kullanılıyor. Demokratik seçimleri darbe olarak gören içişleri bakanı aynı zamanda seçimin güvenliğini sağlamakla görevli. Şimdi bu kişilerin işini düzgün yapabileceğini hangi aklı başında insan bekler?
Bu ülkede her gün iktidar düşürecek büyüklükte başka bir skandal ortaya çıkıyor ve halkın bir bölümü hiçbir tepki göstermiyor. Böyle bir ortamda kimse gelişmekten kalkınmaktan bahsetmesin boşuna.

İşin acısı da buna alıştırılmış bir topluma sahibiz, ne olursa olsun ses etmeyen, onlar yapıyorsa doğrudur diyen bir kesimleri var, inanılmaz bir bağlılıkla yaptıklarını savunacak kadar da gözleri dönmüş durumda, milletvekili olmak isteyen bakanların yaptıkları inanılmaz, şu anda her yerde gövde gösterisi yapıyorlar,
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
May 01, 2023, 09:52:56 PM

Ülkemizde bir Fransa gibi emeklilik 63ten 65e çıkınca isyan tarzı bir gelişme beklemiyorum, oralara gelmemiz mümkün değil, ki zaten çoğu ülkede öyle değil. Fakat hakkını arayan herkese terorist, siyaset yapan herkese fetöcü, ağzını açana darbeci denildiği sürece iki seçenek kalıyor, ya bütün bu laflara rağmen bildiğin doğrudan şaşmamak, ya da aman bana fetöcü der kesin bunlar korkusuyla hep birisinin canı ne istiyosa onun dediği gibi yaşamak.

Bu seçimde zaten biraz onun seçimi, sürekli bir şekilde "bana karşı çıkan gerçekten doğruları söylüyor olabilir" veya "muhalefet, muhalefet ediyor" demek yerine, "o"na itiraz eden, sevmeyen, istemeyen HERKES ama HERKES terorist, darbeci, fetöcü, pkk'lı, pyd'li, jpg'li, png'li falan. Bunun artık son bulması gerektiğini savunarak bir seçime giriyoruz. Ben ahmet davutoğlunuda, ali babacanıda, temel karamollaoğlunuda günahım kadar bile sevmem, ama biliyorum ki 6lı masa başa geçerse, sabaaaaha kadar istediğimi yazarım hiçbir sorun olmaz, kimsede bana hayırdır birader demez, şafakta almazlar, halkı kin ve düşmanlığa demezler, işte bu seçim bunun seçimi, bu seçim özgürlüğün seçimi, bu seçim yeni gelecek iktidarı sabaha kadar özgürce eleştirebilme hakkını elde etme seçimi, korku duymadan, silivrinin derecesini bilmeden, işkenceler görmeden, dayaklar yemeden, ve hatta öldürülmeden rahatlıkla iktidarı özgürce savunabileceğimiz günlerin seçimi.

Yoksa bakmayın onlar yine illa terorist diyecekler, desinler, sırf onlar dedi diye olmuyor kimse, önemsiz ne dedikleri, önemli olan bizim ne hissettiğimiz, 20-30 milyon oy vereni olan bir gruba, sabaha kadar terorist desinler, ülke nüfüsu zaten 80-90 milyon, bunun totalde 25-30 milyonu terorist zannediyolarsa kendileri bilir, biz biliyoruz ki 14 mayıstan sonra sesi çok daha gür çıkacak çoğunluğuz, 20 yıldır ezdikleri, dövdükleri, öldürdükleri, yeni çoğunluğuz. İktidara geçer geçmez onlar gibi onlara saldırıp etkisiz hale getirip hapse atmıcaz, onların ilk işi kim var kim yok toplatmak, bizim ilk işimiz ise yine yeni gelen iktidarın bütün yanlışları yüzüne vurmak olacak, hiç kimse iktidar diye eleştirilemez olmayacak bundan sonra, oy verdiğinide eleştirebildiğin gün siyaset yapabiliyorsun demektir, oy verdiğini eleştiremiyorsan sen siyaset yapmıyor, tapıyorsundur.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 02, 2023, 04:58:49 AM

sonra 23 nisan'da atatürk'ü anmamızı unutturuyorlar diyorlar...

aga, sen etrafından bütün atatürkçüleri uzaklaştırmışsın, bu toplum tarafından atatürkçü olarak bilinen değerli bütün insanlar senden uzaklaşmış, senin toplum nezdinde atatürk ile bir alakan kalmamış, tam aksine hdp gibi ne idüğü belli olan oluşumlarla o kadar çok iç içe geçmişsin ki artık seni onlardan ayırabilen neredeyse kalmamış, şimdi seni stadın içine soksak ve 7/24 bağırtsak da düzelme şansın var mı inan bilmiyorum.

sen yine düzelmek istiyorsan 23 nisanlarda herhangi bir yerde avazın çıktığı kadar bağırabilirsin, düzelme ihtimaliniz olsa -yalnızca 23 nisanlarda değil- her gün bağırmanıza bile razı olur bu millet...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
LGD2Business
Legendary
*

View Profile
May 06, 2023, 12:08:46 AM

Bugün redditte gezerken bu çakalların çevirdiği başka bir katakulliye denk geldim yurtdışı oyları konusunda. Kendilerine oy çıkan yerlerde her türlü kolaylığı yapmışlar hem daha çok sandık hem daha fazla yer var oy vermek için ama kendilerine oy çıkmayan yerlerde işi iyice zorlaştırmışlar.
Almanya'da 22 oy verme alanı var koskoca ABD'de sadece 8. Almanya'da 2018'de rteye çıkan oy oranı %64, ABD'de sadece %17. Millet oy kullanmak için araba kiralayıp 8-10 saat yol gidiyor. Batı yakasında doğru düzgün oy verilecek yer yok. Bir de bu işin 2. tura kalma ihtimalini düşünün aynısını yapamayacaklar oy veremeyeceği için rte ciddi bir avantaj elde edecek. Yine Hollanda gibi bunlara çok oy çıkan yerlerde 10 sandık koyuyorlar ama benim de hi-tech sektörlerde çalışan arkadaşlarımın olduğu Dublin'de sadece büyükelçilikte oy verilebiliyor.
İşin özü yurtdışı oyları zaten yeterince tartışmalıydı bunun üzerine bir de adaletsiz sandık durumu eklenince durum iyice trajikomik hale geldi.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2086
Merit: 451

View Profile
May 06, 2023, 09:14:47 AM

Yurtdışında gerçekten sağlam hırsızlıklar dönmeye başladı. Önce Avustralya'da şimdi de Hollanda'da işaretlenmiş oy pusulaları saptandı. Bu hırsızlıklara karşı güvenlik sağlandığı sürece ciddi bir problem oluşmayacaktır tabi ki. Ancak bu şunun göstergesi ki aynı şekilde Türkiye'nin her bölgesinde sandıklara çok iyi sahip çıkılması gerekiyor. Yüzüp yüzüp kuyruğuna gelip işini düzgün yapmamaktan seçimin kaybedilmesini hiçbirimiz istemeyiz.

Ayrıca son zamanlarda bakanların ve cumhurbaşkanının açıklamaları korkunç bir seviyeye ulaştı. Yine darbeci, terörist ilan ettiler kendileri gibi düşünmeyenleri sağolsunlar. Kılıçdaroğlu'nun seçim kazanılması durumunda sokaklara çıkılmaması yönünde çağrı yapmasını da doğru buluyorum. Gözünü karartmış bazı şerefsizler her şeyi yapar öyle bir durumda.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Phoenix Anka
Hero Member

View Profile
May 06, 2023, 11:30:56 AM

Yurtdışında gerçekten sağlam hırsızlıklar dönmeye başladı. Önce Avustralya'da şimdi de Hollanda'da işaretlenmiş oy pusulaları saptandı. Bu hırsızlıklara karşı güvenlik sağlandığı sürece ciddi bir problem oluşmayacaktır tabi ki. Ancak bu şunun göstergesi ki aynı şekilde Türkiye'nin her bölgesinde sandıklara çok iyi sahip çıkılması gerekiyor. Yüzüp yüzüp kuyruğuna gelip işini düzgün yapmamaktan seçimin kaybedilmesini hiçbirimiz istemeyiz.

Ayrıca son zamanlarda bakanların ve cumhurbaşkanının açıklamaları korkunç bir seviyeye ulaştı. Yine darbeci, terörist ilan ettiler kendileri gibi düşünmeyenleri sağolsunlar. Kılıçdaroğlu'nun seçim kazanılması durumunda sokaklara çıkılmaması yönünde çağrı yapmasını da doğru buluyorum. Gözünü karartmış bazı şerefsizler her şeyi yapar öyle bir durumda.
Ak partiye vurulmuş işaretli oy pusulalarını gördünüz mü bilmiyorum da internette böyle bir şey dönmeye başladı. Doğruluğunu kesin olarak bilmediğim için hiç bir şekilde suçlayamam. Böyle bir şey varsa sorumlular bulunmalı ve oy pusulasını kim getirdiyse hesabı ve altındaki kişiler açığa çıkarılmalı. Bir dönem güneydoğu ve doğu bölgesinde şimdiki ismi HDP olan siyasi terörist partinin bu yola çokça başvurduğunu biliyorduk. Şimdi aynı olayları 2023 Türkiye’sinde yaşamamak lazım.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1258

View Profile
May 07, 2023, 07:05:11 PM

Ben bugüne kadar siyaset pek konuşmadım ve tartışmalara girmek istemedim ama görüyorum ki artık neredeyse iç savaş çıkartacaklar.
Bir oy bir oydur diyerek artık bu işi ilk turda bitirmemiz gerektiğinin kanıtını gördük erzurum'da.İnsanları birbirine kışkırtıp savaş çıkartmak mı istiyorsunuz anlamış değilim?
Bunu yaparak elinize ne geçiyor aksine ülkede insanlar bir bütün haline gelmiş oluyor.İkinci tura kalmaması gereken bir seçimi atlatmamız gerekiyor.İlk turda umarım biter ve bu siyasetin kapkara gününde bir daha böyle şeyler görmeyiz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
kriminall
Sr. Member

View Profile
May 07, 2023, 07:32:08 PM

Ben bugüne kadar siyaset pek konuşmadım ve tartışmalara girmek istemedim ama görüyorum ki artık neredeyse iç savaş çıkartacaklar.
Bir oy bir oydur diyerek artık bu işi ilk turda bitirmemiz gerektiğinin kanıtını gördük erzurum'da.İnsanları birbirine kışkırtıp savaş çıkartmak mı istiyorsunuz anlamış değilim?
Bunu yaparak elinize ne geçiyor aksine ülkede insanlar bir bütün haline gelmiş oluyor.İkinci tura kalmaması gereken bir seçimi atlatmamız gerekiyor.İlk turda umarım biter ve bu siyasetin kapkara gününde bir daha böyle şeyler görmeyiz.
Bende ilk turda bitmesini umuyorum ama eğri oturup doğru konuşmak lazım, görünen köydeki sonuçlara göre yüzde 51 ihtimalle cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kalacak, bu ikinci turdan sonra her iki sonuçta da fanatik taraftarlar akın akın sokaklara inerken, karşıt gruplar ile çatışma halinde olabilirler, ülkeye yarardan çok zararın olacağı bir tur sayılabilir,
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 675

View Profile
May 07, 2023, 07:41:38 PM

Maalesef işte kavga dövüşe kadar işi düşürdüler. Gerçekten rezalet. Şu anda herhangi bir yere gidip 10 kişi hükümet aleyhine azıcık sesli konuşsak polis en kısa sürede damlar ve önce sert müdahale eder sonra ters kelepçeyle falan gözaltına alır. Ama orada seçim mitingi için toplanmış halka ve siyasetçiye taşlar atıldı ve emniyeti valisi oturdu izledi. Yazık gerçekten yazık. Seviye gittikçe düşüyor. İğrenç bir mentaliteleri var, zaten biliyorduk ama iyice midemiz kaldırmıyor artık. Kaybedeceklerini anladıkları için daha da pisleşeceklerini bekliyorduk ve öyle de oldu. Yazık gerçekten, bu ülke bu iğrenç seviyeyi hak etmiyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
kriminall
Sr. Member

View Profile
May 07, 2023, 07:58:23 PM

Maalesef işte kavga dövüşe kadar işi düşürdüler. Gerçekten rezalet. Şu anda herhangi bir yere gidip 10 kişi hükümet aleyhine azıcık sesli konuşsak polis en kısa sürede damlar ve önce sert müdahale eder sonra ters kelepçeyle falan gözaltına alır. Ama orada seçim mitingi için toplanmış halka ve siyasetçiye taşlar atıldı ve emniyeti valisi oturdu izledi. Yazık gerçekten yazık. Seviye gittikçe düşüyor. İğrenç bir mentaliteleri var, zaten biliyorduk ama iyice midemiz kaldırmıyor artık. Kaybedeceklerini anladıkları için daha da pisleşeceklerini bekliyorduk ve öyle de oldu. Yazık gerçekten, bu ülke bu iğrenç seviyeyi hak etmiyor.

Orada sorumlu kimse bulunsun, polis müdürü veya vali yada kaymakam, bunların hepsi tek tek hesap vermeli, burası muz cumhuriyeti değil, saldırdıkları kişi belki de seçimden sonra cumhurbaşkanı yardımcısı olacak, diyelim ki öyle olacak o zaman da bize yardım edin diye bas bas bağıracaklar, dövüldüğün, sövüldüğün yere hizmet götürünce acaba seni dövenler veya sövenler bunda utanırlar mı sanmıyorum,
LGD2Business
Legendary
*

View Profile
May 07, 2023, 08:18:27 PM

Orada sorumlu kimse bulunsun, polis müdürü veya vali yada kaymakam, bunların hepsi tek tek hesap vermeli, burası muz cumhuriyeti değil, saldırdıkları kişi belki de seçimden sonra cumhurbaşkanı yardımcısı olacak, diyelim ki öyle olacak o zaman da bize yardım edin diye bas bas bağıracaklar, dövüldüğün, sövüldüğün yere hizmet götürünce acaba seni dövenler veya sövenler bunda utanırlar mı sanmıyorum,

Ya Kılıçdaroğlu'na saldırı yapıldı sonucunda ne oldu kim ceza aldı, ne kolluk kuvveti görevini yapıyor ne hukuk düzeninde insanlar hakkını arayabiliyor, bu ülkede asayişi sağlaması gereken bir numaralı kişi içişleri bakanı ama icraatlerine baksan normal şartlar altında en az 100 kere istifa etmesi lazımdı. Bu ülkede istifa mekanizması akp ile bitirildiği için işini düzgün yapmayan hiç kimse bunun hesabını vermiyor, utancından insan içine çıkmaması gereken tipler görevine aynen devam ediyor. Seçimden sonra ülke normalleşirse sorumlular yargılanır ama iş işten çoktan geçmiş olacak. Geç gelen adalet adalet değildir.
Her seferinde nefret söylemleri ile halkı kutuplaştıran şeytanlar yıllarca bundan nemalandı demek ki milletin bir bölümü hala buna prim veriyor bunun sonucundan da bir şey çıkmaz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄