Bitcoin Forum
August 31, 2024, 07:10:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33]
  Print  
Author Topic: Futbol Transfer Haberleri ve Söylentileri 2023-2024 (Avrupa&Dünya, Tüm Ligler)  (Read 5442 times)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 1125

View Profile
Today at 05:35:24 AM

Yine Chelsea en pahalı transferleri yaptı sonuç ne olacak merakla bekliyoruz her sene transfer rekorları kırıyorlar ama ilk üçe bile giremiyorlar.
Joao Felix yeniden Chelsea forması giyecek. Daha önce de kiralık olarak oynamıştı. Bu transfer için Chelsea Atletico Madrid'e 52 milyon Euro ödeyecek. Atletico'nun onu zamanında 127 milyona aldığını düşünürsek bu transferden hayli zarar ettiler.

Joao Felix onlar için indirime girmiş bi ürün gibi bişi. Atletico Madrid 120 milyon Euro ödedi onun bonservisi için. Ama Atletico Madrid'de bişi yapamadı. Bana göre Diego Simeone'nin oyun taktiği futbolcular için pek hoş diil. Felix'i suçlayamadım ben Atletico Madrid'de. Aşırı savunma öncelikli bi taktik hücumcular için uygun diiil. Ama Chelsea, Barcelona döneminde bulduğu şansları kullanamadı. Bana kalırsa hatalı bi transfer. Ama genç nasıl olsa. Gelişir diyerek yapılmış bi transfer sanki. Bi maç iyi oynayıp. Bi kaç maç ortadan kaybolan bi futbol tarzı var. Bu şekil futbolcular başarılı olamıyor çoğu zaman.

Futbol tarihindeki en balon transferlerden biri bence. Atletico Madrid onu ilk aldığında ödediği bonservis bedelini duyduğumda bu çocuk neymiş dedim. Tabii o zamanlar Portekizlilere çok daha fazla ilgi vardı. 18 yaşında 120  milyon Euro para ödenerek Atletico Madrid’e gelmişti. Ondan beklentiler çok fazlaydı ancak hala beklentilerin altında. Bence Atletico Madrid’in yedığı en büyük kazık olabilir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33]
  Print  

Jump to: