Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:25:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Boğaya doğru durumlar nasıl?  (Read 668 times)
tetaeridanus
Member
**

Activity: 168
Merit: 33

Peace without Borders

View Profile
September 16, 2023, 12:18:56 PM

Selamlar şahsi görüşüm,

Boğa öncesi büyük bir ayı dalgası olması. Dip hala kesinleşmiş vaziyette değil, alt coin toplanmaya o seviyede başlanmasının sağlıklı olucağını düşünüyorum. Tabii ki de bu benim görüşüm.

Saygılar

Teta

Haram'da huzur arayana, Huzur haram olur.
1714739141
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714739141
Reply with quote  #2

1714739141
Report to moderator
1714739141
Hero Member
*

Ignore
1714739141
Reply with quote  #2

1714739141
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714739141
Hero Member
*

Ignore
1714739141
Reply with quote  #2

1714739141
Report to moderator
1714739141
Hero Member
*

Ignore
1714739141
Reply with quote  #2

1714739141
Report to moderator
1714739141
Hero Member
*

Ignore
1714739141
Reply with quote  #2

1714739141
Report to moderator
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
October 04, 2023, 06:56:07 AM

Bitcoin daha önce pek fazla rastlamadığımız bir senaryo ile bize 48 saatlik bir gösteri gerçekleştirdi. İlk önce, beklentilerin üzerinde bir yükseliş ile tüm piyasalara bir yeşillik gelmesi fakat bu yeşillenmenin eskisi gibi birkaç gün devam etmeden dün akşama doğru başlayan düşüş trendi ile bugün devam etmesi birçok trader'ı zor durumda bırakmış durumda. Her ne kadar son birkaç aylık süreç içerisinde sadece düşüş odaklı hareketler görüyor olsak da bu şekilde bir fiyat artışı olduğu zaman birkaç gün boyunca artışın devam ettiğini veya ilk sıçramanın yaşandığı seviyelerde hareket ettiğini görmekteydik. Bu sefer ise birçok trader'ı bu konuda yanıltacak bir hareket gerçekleşti ve fiyat sıçramasının hemen ardından düşüş süreci yeniden başladı.

Böyle bir süreç içerisinde olmamız sebebi ile henüz boğaya giriş sürecinin başlamamış olduğunu ve halving döneminin yaklaşacağı güne kadar sahte boğa hareketleri haricinde bir fiyat değişimi olmayacağını düşünüyorum. Bir sonraki boğa dönemi ise çok yüksek ihtimalle halving döneminin tam öncesinde veya çok kısa bir süre sonrasında yaşanacaktır. Tam halving dönemi içerisinde ciddi bir boğa trendinin başlayacağını düşünmemekte olmam sebebi ile halving döneminin tam öncesinde veya çok kısa bir süre sonrasında bir boğa dönemi beklentim bulunuyor.
tetaeridanus
Member
**

Peace without Borders

View Profile
October 05, 2023, 03:28:09 PM

Bitcoin daha önce pek fazla rastlamadığımız bir senaryo ile bize 48 saatlik bir gösteri gerçekleştirdi. İlk önce, beklentilerin üzerinde bir yükseliş ile tüm piyasalara bir yeşillik gelmesi fakat bu yeşillenmenin eskisi gibi birkaç gün devam etmeden dün akşama doğru başlayan düşüş trendi ile bugün devam etmesi birçok trader'ı zor durumda bırakmış durumda. Her ne kadar son birkaç aylık süreç içerisinde sadece düşüş odaklı hareketler görüyor olsak da bu şekilde bir fiyat artışı olduğu zaman birkaç gün boyunca artışın devam ettiğini veya ilk sıçramanın yaşandığı seviyelerde hareket ettiğini görmekteydik. Bu sefer ise birçok trader'ı bu konuda yanıltacak bir hareket gerçekleşti ve fiyat sıçramasının hemen ardından düşüş süreci yeniden başladı.

Böyle bir süreç içerisinde olmamız sebebi ile henüz boğaya giriş sürecinin başlamamış olduğunu ve halving döneminin yaklaşacağı güne kadar sahte boğa hareketleri haricinde bir fiyat değişimi olmayacağını düşünüyorum. Bir sonraki boğa dönemi ise çok yüksek ihtimalle halving döneminin tam öncesinde veya çok kısa bir süre sonrasında yaşanacaktır. Tam halving dönemi içerisinde ciddi bir boğa trendinin başlayacağını düşünmemekte olmam sebebi ile halving döneminin tam öncesinde veya çok kısa bir süre sonrasında bir boğa dönemi beklentim bulunuyor.

Hocam aslında güzel bir bulltrap geldi diyemezmiyiz? Hala dibin kabullenilmediği gözüküyor.

BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
October 07, 2023, 07:33:23 AM

Hocam aslında güzel bir bulltrap geldi diyemezmiyiz? Hala dibin kabullenilmediği gözüküyor.

Son birkaç günlük grafiği incelediğimiz zaman kesinlikle bulltrap geldiğini fakat bu sürecin biraz da boğaya girişi ifade ettiğini görebiliriz. Özellikle son iki gün içerisinde Bitcoin tarafında yaşanan hareketliliği incelemek gerekirse çok kısa zaman dilimleri arasında %1-2 arasında bir düşüş ve yükseliş hareketlerinin gerçekleşiyor olması kesinlikle kaldıraçlı işlem yapan birçok kişinin pozisyonlarının stop olmasına veya kapanmasına sebep oluyor. Her ne kadar bu durum bulltrap hareketleri olarak gözlemlense de grafiğe biraz daha geniş zaman aralığında baktığımız zaman fiyatın yavaş yavaş da olsa yükseliş trendine geçtiğini ve oldukça önemli olan 28.000 direncini kırmayı denediğini görüyoruz. Piyasanın yönünde uzun zaman dilimi ile bakıldığı zaman bir yükseliş trendinin hakim olduğunu ve kısa vadeli zaman dilimi ile bakıldığı zaman ise birçok bulltrap hareketinin gerçekleştiğini yorumlamak oldukça mümkün.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 881

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
October 07, 2023, 02:12:26 PM

Bir miktar yatırım yaptım birazda ETH almayı planlıyorum. İlerleyen süreçte ise bütçe doğrultusunda ufak miktarlarda @ Lachrymose’un önerdiklerinden almayı planlıyorum yani yok sayabileceğim bir miktar ile düşünüyorum bir tanesi bile iş yapsa ana parayı kurtarır. Risk almadan bir şey olmuyor bu sebeple boğa öncesi bir şeyler yapmak lazım yoksa bir sonrakine böyle fırsatımız olmayabilir.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
October 07, 2023, 06:30:29 PM

Son 1 senedir aslında hodl modunda olarak boğaya hazırlanıyorum. Son 1 senede kısa süreli al satlarla ilgilenemeyecek derecede yoğunluğumdan %80 civarında güvenli limanlarda hodl modunda % 15'te sükse yapabilecek noktalarda yatırımdayım ve %5 ile de sürpriz yapabileceğini düşündüğüm yerlerde bekliyorum. Ama bundan sonraki süreçte biraz daha riskler alarak daha fazla vakit harcayarak durumumu arttırmayı düşünüyorum. Artık nakit para taşımıyor olabildiğince varlıklarımı yatırımda tutuyorum. TL olarak tuttuğum az bir miktarı bile Enpara'da günlük birikimde tutuyor günlük 3-5 lira artıp duruyor. Bu nokta da yatırıma ayrılan 1 lira bile çok etkili.
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 270

View Profile
October 08, 2023, 09:41:07 PM

Bir miktar yatırım yaptım birazda ETH almayı planlıyorum. İlerleyen süreçte ise bütçe doğrultusunda ufak miktarlarda @ Lachrymose’un önerdiklerinden almayı planlıyorum yani yok sayabileceğim bir miktar ile düşünüyorum bir tanesi bile iş yapsa ana parayı kurtarır. Risk almadan bir şey olmuyor bu sebeple boğa öncesi bir şeyler yapmak lazım yoksa bir sonrakine böyle fırsatımız olmayabilir.
Yatırım yaparken kullandığınız strateji gerçekten harika dostum, kullanmadığınız bir miktar parayı yatırıma çevirerek kâr elde edinceye kadar elinizde tutabilirsiniz. Başarıya ulaşmak için elbette mevcut çeşitli süreçlerden geçmemiz ve yatırımda başarıya ulaşabilmemiz için üstesinden gelmemiz gereken çeşitli risklerden geçmemiz gerekiyor, haklısınız, var olan her fırsatı değerlendirebilmeliyiz çünkü Şimdi kaçırırsak bu fırsatı geri alamayabiliriz.

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
October 12, 2023, 11:11:15 AM

Ethereum hiç kuşkusuz bir sonraki boğa döneminde yatırımcılarını memnun edecek bir seçenek olacaktır çünkü son dönemlerde sık sık alım fırsatları veriyor ve piyasanın boğa sürecine girmesi sonrasında gelecek haberler ile de kafayı yukarıya doğru muhakkak çevirecektir. Bir diğer yandan bu süreç içerisinde birkaç başarılı projenin kripto para birimleri de muhakkak bu sezon içerisinde değer kazanacağı için belirttiğiniz şekilde birkaç tane kripto para tercih ederek yatırım sepetinizi çeşitlendirmek de potansiyel kazanç ihtimallerini maksimum düzeye ulaştıracaktır. Henüz boğa döneminin başlamamış olması sebebi ile potansiyel alım fırsatlarını ihtiyaç fazlası sermayemiz ile değerlendirmek muhakkak olası bir boğa sezonunun başlaması sonrasında iyi bir geri dönüş almamıza yardımcı olacaktır.
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
October 24, 2023, 05:16:24 AM

Başlık zamanlaması da güzel oldu.  Smiley

mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
October 24, 2023, 11:00:00 AM

Uzun zamandır beklemedeydim dün gece altlara daldım muhteşem bir hareket yakaladım btc birkaç gün buralarda kalırsa altlar bir miktar toparlayıp birkaç ay önceki fiyatlarına geri gelebilir. Alt coin alarak kendimce futures'de 50x longlamış gibi hissediyorum. Uzun zamandır bu şekilde hissetmemiştim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Rap111
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
October 24, 2023, 11:51:26 AM

Evet Şuanda Bitcoin Sahnesi Olucak Onay Gelirse ETF Dahada Yükselicek Bu Yıl Bizim Yılımız
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
October 24, 2023, 06:23:02 PM

Evet Şuanda Bitcoin Sahnesi Olucak Onay Gelirse ETF Dahada Yükselicek Bu Yıl Bizim Yılımız

Yarında onay gelebilir ama bu kadar milletin gözüne soka soka getireceklerini sanmıyorum yada bir bakıma bunu getirip insanları btc'nin yükselişine inandırıp içeriye para sokturmaya çalışacaklardır. BTC yükselsinmi? tabiki be yükselsin.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
tetaeridanus
Member
**

Peace without Borders

View Profile
October 24, 2023, 08:59:02 PM

Ben açıkçası önceki yorumlarımds dediğim gibi 32-33 binden sert kırılma ve shortları likleme düşünüyordum; o da oldu. Boğanın geldiğini düşünmüyorum. Dikkatli olmakta yarar var, özellikle aylık mum maribozu olarak kapanmadığı sürece temkinli yaklaşmaya devam edeceğim. Önemli gördüğüm seviyeler 42.000 ve 28.000. Bu iki taraf için de yön belirleyici olacaktır tahminimce.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 24, 2023, 09:46:26 PM

Ben ulusal basın haberlerini dört gözle bekliyorum, her ayıya dönüşte "bitcoin çöktü", "kripto paralar ocak söndürdü", her boğada da "bitcoin durdurulamıyor", "gelecek kriptoda" türkülerini dinliyoruz, yine aynı şeyler olacak, orası kesin ama repertuara yeni türküler ekleyecekler mi yoksa eski türkülerden, manşetlerden mi devam edeceğiz, onu merak ediyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2069

Crypto Swap Exchange

View Profile
October 24, 2023, 10:37:06 PM

Yavaştan bir hareketlenme başladı ama ben yine temkinli olmakta fayda görüyorum. Halihazırda düzenli alım yapanların panik alım yapmasına gerek yok. Uzun vadeli planlarına bağlı kalarak düzenli alımlara devam etsinler. Bitcoin bundan sonra 30 bin doların altına inerse sürpriz olur ama hiçbir şeye kesin olmaz diyemiyoruz. Bu haftaki yükseliş heyecan yarattı. Bitcoin istediğinde ne kadar hızlı bir şekilde yeniden yükselebildiğini göstermiş oldu.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pierre 2 (OP)
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
October 25, 2023, 01:06:28 PM

Yavaştan bir hareketlenme başladı ama ben yine temkinli olmakta fayda görüyorum. Halihazırda düzenli alım yapanların panik alım yapmasına gerek yok. Uzun vadeli planlarına bağlı kalarak düzenli alımlara devam etsinler. Bitcoin bundan sonra 30 bin doların altına inerse sürpriz olur ama hiçbir şeye kesin olmaz diyemiyoruz. Bu haftaki yükseliş heyecan yarattı. Bitcoin istediğinde ne kadar hızlı bir şekilde yeniden yükselebildiğini göstermiş oldu.
Bitcoin'in bu denli hızlı yükseliş yapması kesinlikle çok özlediğimiz bir şeydi. Zaten insanları borsalardab kriptopara piyasalarına çeken de bu patlayıcı yükselişler olmuştu. Ben de kesin boğaya dönüş oldu diyemiyorum açıkçası. Hatta 30 bin dolar altına düşmeyiz bile diyemiyorum. Hiç bilemiyorum ne olur. Ama etf onayı gelirse ki geleceği kesin gibi, hakiki boğa başlıyor diyebiliriz. Ben ilk boğa hareketinin daha kısa vadeli olabileceğini düşünüyorum.
bobita
Legendary
*

View Profile
October 25, 2023, 08:59:02 PM

Bitcoin'in bu denli hızlı yükseliş yapması kesinlikle çok özlediğimiz bir şeydi. Zaten insanları borsalardab kriptopara piyasalarına çeken de bu patlayıcı yükselişler olmuştu. Ben de kesin boğaya dönüş oldu diyemiyorum açıkçası. Hatta 30 bin dolar altına düşmeyiz bile diyemiyorum. Hiç bilemiyorum ne olur. Ama etf onayı gelirse ki geleceği kesin gibi, hakiki boğa başlıyor diyebiliriz. Ben ilk boğa hareketinin daha kısa vadeli olabileceğini düşünüyorum.

Mesela biz forumun müdavimleri gibi "gazeteden görüp piyasaya dalanlardan" olmayan kripto yatırımcılarının işleyişin siyah-beyaz şeklinde olmadığını gayet iyi bildiğini göz önünde bulundurursak, 30K altına düşmenin veya düzeltmeler gelmesinin moralimizi bozmayacağı kesin.
Kaldı ki, benim gözlemlerim ara sıra gelen düzeltmelerle ilerleyen yükselişlerin daha uzun soluklu olduğu yönünde.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Dzigie
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 367

Life is so short but wonderful.

View Profile
October 26, 2023, 04:15:07 PM

Selamlar şahsi görüşüm,

Boğa öncesi büyük bir ayı dalgası olması. Dip hala kesinleşmiş vaziyette değil, alt coin toplanmaya o seviyede başlanmasının sağlıklı olucağını düşünüyorum. Tabii ki de bu benim görüşüm.

Saygılar

Teta

Bu forumda ve çevremde gördüğüm insanların birçoğu Bitcoin'de bir dip daha bekleme eğilimindeydi. Fakat Bitcoin yeterince dip yapmış olacak ki bir dip hareketi daha yapmadan 35 bin dolara ulaştı. Dibe çok yaklaşmış olduğumuzu düşünürken en dibi yakalama isteği nedeniyle Bitcoin alamayan çok insanın olduğunu düşünüyorum. Bitcoin şimdi doğal bir hareket ile 35 bin dolara ulaştı. Dip beklediği için Bitcoin almayanlar da Bitcoin almaya başlarsa Bitcoin ikinci bir hareket ile daha yüksek bir seviyeye ulaşabilir. Yorumumun yatırım tavsiyesi olarak anlaşılmasını istemem çünkü bu konularda tavsiye verebilecek derinliğe sahip değilim. Fakat dip beklediği için alım yapmayanlar da alım pozisyonuna geçerse Bitcoin 40 bin dolar veya 45 bin dolar seviyelerine ulaşırsa ana akım medyada daha fazla Bitcoin haberleri görebiliriz. Gelişmeler çığdan yuvarlanan bir kar topu etkisi yaratmaya çok uygun.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBITCRYPTO
FUTURES
[
1,000x
LEVERAGE
][
.
COMPETITIVE
FEES
][
INSTANT
EXECUTION
]██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████████████████████████████████████████████████
.
TRADE NOW
.
████████████████████████████████████████████████████████
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
bobita
Legendary
*

View Profile
October 26, 2023, 10:19:36 PM

Şu an en kaşarlı ayı fetişistleri bile bazıları (mesela Capo) ağız değiştirmeye, yanlamaya başladı, kurulmuş oyuncak gibi 12-13K söylemlerini tekrarlayıp duranlar ya sessizliğe büründü, ya da mertçe yanılıyor olabileceklerini kabul etmeye başladılar.
Ben teknikten analiz yapabilecek kadar anlamam, ama okuduğum analistler en azından gidişatın boğaya doğru olduğu konusunda hemfikirler. Elbette bitcoinin şu an 33-34K civarında olmasına dayanarak boğa başladı diyemeyiz, ama görünüm iyimser olmak için yeterli bence.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
October 27, 2023, 11:01:55 PM

boğa mı yoksa ayı mı demek benim için şu anda kolay değil. belki bu ikisi de olmayabilir; uzun vadeli bir yükseliş trendini destekleyebilecek tek argüman halving, ayı diyebilmek için ise elindeki tüm parayı kaybetmek isteyen birisi olmak gerekiyor... ben uzun soluklu düşüş periyodunun bir düzeltmesinin içinde olduğumuzu düşünüyorum. hem altcoin hem de bitcoin açısından önümüz bahar ama ne kadar uzun soluklu olur kesin bir fikrim yok...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: