Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:38:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Şampiyon kim olur?
ABD - 3 (42.9%)
Sırbistan - 2 (28.6%)
Kanada - 0 (0%)
Slovenya - 0 (0%)
Almanya - 2 (28.6%)
Letonya - 0 (0%)
Total Voters: 7

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 2023 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası  (Read 184 times)
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 456

View Profile
September 10, 2023, 06:25:28 PM

Sırbistan'dan galibiyet bekliyordum ama malesef son toplardaki performansları vasattı. Guduric'in de bunda büyük payı vardı tabi ki. Bu tarz kritik anlarda Sırbistan'ın daha iyi iş çıkarmasını beklerdim. Biraz amatörce hatalar yaparak resmen şampiyonluğu Almanya'ya hediye ettiler. Bu maç normalde en kötü ihtimalle uzayabilirdi.

Almanya'ya tabi ki hak etmedi diyemem çünkü gerçekten çok sağlam karakter ortaya koydular. Özellikle Wagner ve Schroder'in performansını çok beğendim. Almanya, ABD gibi bir rakibi turnuva dışına ittikten sonra arkasına aldığı rüzgari çok iyi kullandı.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
September 10, 2023, 07:05:22 PM

Guduric takımı yedi bitirdi, finalde yapılacak hatalar değildi asla. Almanya bu turnuvayı çok istedi ve kazandı, daha iyi bir mücadele çıkartılabilirdi. Schröder sonunda bir şampiyonluk aldı ve kalitesini ortaya koydu.
Keşke bu turnuvada biz de olsaydık da keyifle maçları izleseydik. Böyle tadı olmuyor pek Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
püsür
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 679

View Profile
September 10, 2023, 07:49:03 PM

Guduric takımı yedi bitirdi, finalde yapılacak hatalar değildi asla. Almanya bu turnuvayı çok istedi ve kazandı, daha iyi bir mücadele çıkartılabilirdi. Schröder sonunda bir şampiyonluk aldı ve kalitesini ortaya koydu.
Keşke bu turnuvada biz de olsaydık da keyifle maçları izleseydik. Böyle tadı olmuyor pek Smiley
Schröder bir şampiyonluk aldı ama karşı tarafta da Bogdan Bogdanovic tam yıldızlaşıp kupayı kazandırabilecek fırsatı yakalamışken ikinci yarı eline neredeyse top değmeyince Sırbistan da yenilmiş oldu. Almanya mı çok iyi savundu, ona çok dikkat edemedim, analizleri izlemek lazım ama Bogdan oynayamadı.

Final maçı genel olarak bence biraz sönüktü. Böyle turnuvalarda final maçları bazen böyle oluyor. 3. çeyrek özellikle felaketti, final maçı olmasa muhtemelen izlemeyi bırakırdım. Hakemlerin pozisyonları tekrar izleyip karar verdiği durumlar mı çok yavaşlattı bilmiyorum ama zaten ilk yarı 47-47 bitmişti, ikinci yarı çok daha az sayı oldu. Son çeyrekte de Sırbistan'ın toparlanma çabaları yetmeyince Almanya için açıkçası biraz kolay bir galibiyet oldu.
Silence Scream
Hero Member

Activity: 910
Merit: 896

View Profile
September 11, 2023, 04:02:44 AM

Schröder bir şampiyonluk aldı ama karşı tarafta da Bogdan Bogdanovic tam yıldızlaşıp kupayı kazandırabilecek fırsatı yakalamışken ikinci yarı eline neredeyse top değmeyince Sırbistan da yenilmiş oldu. Almanya mı çok iyi savundu, ona çok dikkat edemedim, analizleri izlemek lazım ama Bogdan oynayamadı.

Final maçı genel olarak bence biraz sönüktü. Böyle turnuvalarda final maçları bazen böyle oluyor. 3. çeyrek özellikle felaketti, final maçı olmasa muhtemelen izlemeyi bırakırdım. Hakemlerin pozisyonları tekrar izleyip karar verdiği durumlar mı çok yavaşlattı bilmiyorum ama zaten ilk yarı 47-47 bitmişti, ikinci yarı çok daha az sayı oldu. Son çeyrekte de Sırbistan'ın toparlanma çabaları yetmeyince Almanya için açıkçası biraz kolay bir galibiyet oldu.

Kadın Voleybol finalinden sonra erkek basketbol finalinde de kaybettiler. Türkiye maçında da voleybolda önde götürüyorlardı ve yenildiler. Almanya karşısında da iyi başladılar ve yenildiler yani bu sene finaller Sırbistan’ı yordu. Bogdan hepimizin iyi bildiği iyi bir oyuncu. Türkiye böyle maçlarda final olmasa da yarı finallere gelsin isterdim hep. Türkiye futbol ve basketbolda ilgili ancak başarı ikisinde de gelmiyor ne yazık ki.

Kupayı kazanan Almanya’yı tebrik ediyorum artık dünyanın en büyüğü onlar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x