Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:36:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Seçim öncesi vaatlerin son durumu hk.  (Read 217 times)
emre06060 (OP)
Member
**

Activity: 144
Merit: 35

View Profile
November 07, 2023, 07:40:32 AM

...
Hıyarto ben yazdıkların yanlış vs. demedim, Sen Tayyibi putlaştırmayı bırak. Yanlışa yanlış doğruya doğru de sen. Konu başkasının ne yaptığı değil, PKK, FETÖ metö değil. Sen o konuları başka başlıklarda tartış.  Konu vaatler. Sen onları yaz. Boşver elin CHP'sini Kılıçdaroğlu'nu. Hemen AK Trollük yapma. Bir de yazdıklarını Türkçe yaz. Konu dışına çıkma.

67, ben konu açmıyorum, sizin açtığınız ve trol amacı güden konuları kanırtıyorum, dolayısıyla sizi kanırtıyorum, dolayısıyla kudurup bana saldırıyorsun.

konu dışına da çıkmıyorum, diyorum ki halkımız bu vaatleri ciddiye bile almadı çünkü seçime iki kutuplu bir ortamda girdik ve biri pkk'nın siyasi uzantısı olmakla övünenlerle ittifak yaparken aynı zamanda khk ile şutlanan fetöcülerin ağzının suyunu akıttı. diğeri ise bunların anasını üzmüştü zaten.

yani, böyle bir ortamda dolar 30 lira mı olmuş yoksa üniversitelilere bedava internet vermişler mi vermemişler mi kimse bakmaz. yani, diyorum ki siz mevzuyu çok yanlış yerlerde arıyorsunuz...

bu arada, ben forumda sizin gibi konu açamıyorum, sizin gibi konu açsam, yani en basitinden sözde atatürkçü chp'nin apokürtçü hdp ile teskereye nasıl hayır dediğini konu olarak foruma taşısam daha önce aldığım gibi ölüm tehditleri alırım çünkü sizin özgürlük anlayışınız bu, ben de mecburen sizin trol konularınızı patlatıyorum, cexap buraya daha çok trol gönderse de patlatacağım, ben ortamın en kızışık olduğu dönemde bunu yaptım, ölüm tehditleri ve küfürler yediğim dönemde yaptım, sizin gibi ucuz trolleri kanırta kanırta patlatacağım.

Bu vaatleri ciddiye almamak da ne demek. ETY'yi ciddiye alamadı mı millet! Mülakatı ciddiye almadı mı! Bu söz verilen kesim cahil kesim değil. Eğer bu sözler gerçekleşmezse sözleri verenler söz verilenleri ahmak yerine koymuş olmuyor mu? Ölüm tehtidi almış mış 😀 lan ben hdp PKK'ya konu açtığın için ölüm tehditi alıyorsam açık adresimi veririm gelsin piç. 😀 Korkak tosun. Konu açmaya korkuyomuş. Sen aç tehdit alırsan bana yolla.
1715254590
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715254590
Reply with quote  #2

1715254590
Report to moderator
1715254590
Hero Member
*

Ignore
1715254590
Reply with quote  #2

1715254590
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715254590
Hero Member
*

Ignore
1715254590
Reply with quote  #2

1715254590
Report to moderator
1715254590
Hero Member
*

Ignore
1715254590
Reply with quote  #2

1715254590
Report to moderator
1715254590
Hero Member
*

Ignore
1715254590
Reply with quote  #2

1715254590
Report to moderator
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
November 07, 2023, 07:52:38 AM

...
lan ben hdp PKK'ya konu açtığın için ölüm tehditi alıyorsam açık adresimi veririm gelsin piç. 😀 Korkak tosun. Konu açmaya korkuyomuş. Sen aç tehdit alırsan bana yolla.

yo, tek parti faşistleri tarafından ölüm tehdidi aldım ama hdp'liler ile işbirliği içinde oldukları için konuya hemen hemen aynı düzlemden bakıyorum.

halkımız pkk'nın siyasi uzantısı ile işbirliği yapan sahte atatürkçüler yerine başkalarına güvendiği için oy tercihini şekillendiriyor. dolayısıyla siz buraya 67 hesap ile gelip "nerede benim beleş internetim, bana beleş internet vermezsen almanya'ya irtica ederim" dediğinizde bir şey değişmiyor diyorum.

yani, siz buzağıyı yanlış yerde arıyorsunuz sevgili çalışan maaşlı kardeşim, dam üstünde saksağan olur da mevsimi değil.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
emre06060 (OP)
Member
**

Activity: 144
Merit: 35

View Profile
November 07, 2023, 08:14:28 AM

...
lan ben hdp PKK'ya konu açtığın için ölüm tehditi alıyorsam açık adresimi veririm gelsin piç. 😀 Korkak tosun. Konu açmaya korkuyomuş. Sen aç tehdit alırsan bana yolla.

yo, tek parti faşistleri tarafından ölüm tehdidi aldım ama hdp'liler ile işbirliği içinde oldukları için konuya hemen hemen aynı düzlemden bakıyorum.

halkımız pkk'nın siyasi uzantısı ile işbirliği yapan sahte atatürkçüler yerine başkalarına güvendiği için oy tercihini şekillendiriyor. dolayısıyla siz buraya 67 hesap ile gelip "nerede benim beleş internetim, bana beleş internet vermezsen almanya'ya irtica ederim" dediğinizde bir şey değişmiyor diyorum.

yani, siz buzağıyı yanlış yerde arıyorsunuz sevgili çalışan maaşlı kardeşim, dam üstünde saksağan olur da mevsimi değil.

Eğer benim bu hesaptan başka kullandığım hesap varsa senin dediğin gibi trollük yapıyorsam ben şerefsizim, eğer yoksa sen şerefsizsin. Eğer ben bu konuyu açarken vaatlerin yerine getirilmediği amacının dışında bir amacım varsa ben şerefsizim, yoksa sen şerefsizsin. Eğer yönetime kızdığım için Almanyaya vs. İltica edecem veya onun gibi bir düşüncem varsa ben şerefsizim, eğer aklımdan dahi geçmemişse sen şerefsizsin. Eğer çalışan maaşlı biri isem ben şerefsiz oğlu şerefsizim, çalışan maaşlı biri değilsem ve bunu bana itham ediyorsan sen şerefsiz oğlu şerefsizsin. Konu kapanmıştır. Yerine getirilmeyen vaatlere geri dönelim lütfen arkadaşlar.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
November 07, 2023, 08:20:10 AM

halkımız trollerin forumlarda yaptıkları çalışmaları ciddiye almıyor, halkımız türkiye'yi tehdit edenlerin kim olduğunu ve onların yerli işbirlikçilerinin kim olduğunu iyi biliyor... geçmiş konuları trollükle dolu olan insanlar sabahtan akşama kadar çalışsa da bir şeyi değiştiremeyecek çünkü ana mevzu ıskalanıyor...

tüm khk'lıların görevine iade edilmesi ihtimali veya osman kavala'nın veya selahattin demirtaş'ın içeriden çıkartılması gibi konular ile bir karşılaştırma yaptığımda yerine getirilemeyen vaatlerin hiçbir öneminin olmadığını görüyorum.

bu vaatler yerine getirilmedi diye selahattin demirtaş'ın veya osman kavala'nın eteğini öpmem. khk ile şutlananlardan af dilenmem. hadi yallah başka kapıya!

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: