Bitcoin Forum
May 09, 2024, 10:21:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bayan şoförler  (Read 230 times)
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 05, 2023, 10:44:44 PM

Kadın ve erkek insan olmak bakımından eşit tabii. Fakat erkekler bazı işlerde daha başarılı olurken kadınlar da başka işlerde daha başarılı olabiliyor pek tabii. Fizyonomi ile ilgili evrimsel bir farklılıktan bahsediyoruz bence farkında olmadan.

Mesela yüksek gerilim hatlarındaki yüksek direklerde hep erkekler çalışır. Mesela yerin altındaki kanalizasyon çukurlarına erkekler girer. Savaşlarda ön cephede hep erkekler savaşır ve arka cephelerde de. Kadınlar da bazı işleri iyi yapar tabii. Mesela AVM'lerde çok iyi gezerler. Tanınmış markaların yeni kreasyonlarını çok iyi takip ederler.  Ayrıca magazin gündemini en iyi onlar takip eder.

İroni yaptım tabii. Fakat Tanrı varsa ve bize ikinci bir şans verirse bunu kadın olarak deneyimlemek istiyorum.😅

Anlatmak istediğin şey başka biliyorum ama haydi bu yazdığından bambaşka bir yere kaydırayım konuyu:

Bu reankarnasyon olayının mantığı nedir? Şunu özellikle belirteyim, vardır, yoktur, inanan, inanmayan kısmına hiç girmiyorum, konum o değil.
Diyelim ki reankarnasyon var, ve insanlar defalarca başka kişiler olarak geri geliyorlar, iyi de ben önceki hallerimi bilmiyorsam ne önemi, veya bana ne faydası var ki?
Ha Leonardo Da Vinci olmuşum, ha pezevengin teki...Bilmedikten sonra ne farkeder?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1715293279
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715293279
Reply with quote  #2

1715293279
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715293279
Hero Member
*

Ignore
1715293279
Reply with quote  #2

1715293279
Report to moderator
1715293279
Hero Member
*

Ignore
1715293279
Reply with quote  #2

1715293279
Report to moderator
1715293279
Hero Member
*

Ignore
1715293279
Reply with quote  #2

1715293279
Report to moderator
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 07, 2023, 12:18:03 AM

Acemi sürücü, arabasının arka camına, "Bayanım acemiyim. Kornaya basmayınız. Heyecanlanıyorum. Öğrenene kadar lütfen idare ediniz" yazarak trafiğe çıktı.
https://www.malatyatekhaber.com/malatyada-kadin-surucu-aracinin-camina-oyle-bir-yazi-asti-ki-33512-haberi

ablacım üzgünüm ama acemiliğini ömrün boyunca atlatamayacaksın, senin yanından geçerken hep uzaklaşmak isteyeceğim ve seninle seyir halinde yan yana ilerlemek istemeyeceğim. ancak, dürüst olduğun için seni tebrik etmek istiyorum. bu konuda çoğumuza okkalı bir fark atarsın.

ayrıca, o kıyyyat arabanın arkasında asılıyken arkanı kontrol etmen çok mümkün olmayacak, umarım o kıyyatı en kısa sürede kaldırırsın, hürmetler. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
totti67
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 299

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
December 07, 2023, 06:47:39 AM

Ataerkil bir yapısı var ülkenin, o yüzden büyük ölçüde erkek çocukların 10 lu yaşların başından itibaren araba kullanmaya yönlendirilip, kız çocuklarının ise daha ötelendiği süreçler hepimizin malumu, ki bu sürecin sonunda trafikte psikolojik olarak kendini kadın sürücülerden üstün gören bir sürü denyo da ortaya çıkıyor maalesef. Ara sıra kadın sürücüler le ilgili olumsuz durumlara bizzat veya haberlerde rastlıyoruz ki, kötüsü zaten fena oluyor ama genele vurursak erkeklerin fiziksel ve zihinsel olarak özellikler trafikte daha çok hata yaptığını rahatlıkla söyleyebilirim.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"

▬▬▬▬▬

Hero -
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
December 07, 2023, 08:08:33 AM

Ataerkil bir yapısı var ülkenin, o yüzden büyük ölçüde erkek çocukların 10 lu yaşların başından itibaren araba kullanmaya yönlendirilip, kız çocuklarının ise daha ötelendiği süreçler hepimizin malumu, ki bu sürecin sonunda trafikte psikolojik olarak kendini kadın sürücülerden üstün gören bir sürü denyo da ortaya çıkıyor maalesef. Ara sıra kadın sürücüler le ilgili olumsuz durumlara bizzat veya haberlerde rastlıyoruz ki, kötüsü zaten fena oluyor ama genele vurursak erkeklerin fiziksel ve zihinsel olarak özellikler trafikte daha çok hata yaptığını rahatlıkla söyleyebilirim.

@totti67 hocam akşamları servise binmek için beklediğimiz yol kenarında sen de olsan da seninle birlikte "şimdi de geçti güzellerden bir sürü" adlı türküyü içindeki güzellere bakıp aklımızdaki soruyu dillendirmeden lan bunlar bu parayı nerden bulmuşlar diyip sonrada serviste kendimiz için iyi olan koltuğu kapmak için boynu bükük olarak servise binmek. Hani boynu bükük dediğim eğer boynunu bükmez isen kafan tavana çarpıyo ondan yani. Diğer güzellerde altlarındaki güzeller ile göçmen kuşlar gibi sabah dönmek için yuvalarına gidiyorlar tabi ki.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ajanwalker (OP)
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 459

View Profile
December 07, 2023, 08:15:58 AM

@totti67 hocam akşamları servise binmek için beklediğimiz yol kenarında sen de olsan da seninle birlikte "şimdi de geçti güzellerden bir sürü" adlı türküyü içindeki güzellere bakıp aklımızdaki soruyu dillendirmeden lan bunlar bu parayı nerden bulmuşlar diyip sonrada serviste kendimiz için iyi olan koltuğu kapmak için boynu bükük olarak servise binmek. Hani boynu bükük dediğim eğer boynunu bükmez isen kafan tavana çarpıyo ondan yani. Diğer güzellerde altlarındaki güzeller ile göçmen kuşlar gibi sabah dönmek için yuvalarına gidiyorlar tabi ki.

Hocam ben senin dediğini zamanında düşündüm ve olayı çözdüm.
O kişiler zengin koca buluyor. Genç ise zengin babası oluyor. Zaten zengin oldukları için kendilerine bakıyor araç lüks kadın güzel dikkat çekiyor.
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
December 07, 2023, 08:21:29 AM

Hocam ben senin dediğini zamanında düşündüm ve olayı çözdüm.
O kişiler zengin koca buluyor. Genç ise zengin babası oluyor. Zaten zengin oldukları için kendilerine bakıyor araç lüks kadın güzel dikkat çekiyor.

@ajanwalker hocam sen resmin büyügünü görmüş ve tavuk ve yumurta işine de vakıf olmuşsun. (Aslında epey yüce mertebelere doğru hafif havalanmışsın.Smiley ) Ancak burada konusu kıt geçen sayın horoz beyden dem vurullmamış. Bu horoz bu yumurtaya ve tavuğa bu rahatlığı sağlarken acaba hangi kümesleri darma duman etti. Bu kümesleri koruyan çiftlik bank pardon çiftlik sahibi nerdeydi. Bak ben bunları da geçtim. Sanırım yerden 2 metre havadayım artık. Yerçekimi de nedirki. Bu gün beni çeker yarın diğerlerini. Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
totti67
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 299

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
December 07, 2023, 08:54:18 AM

Abi ben Gebze' de yaşadığım yıllarda işe servisle gidip gelirken yıllarca o duyguları zirvede yaşadım yahu, yabancı değilim yani işin o kısmına Grin Aileden zengin, kocadan zengin, dosttan zengin ve küçük bir ihtimal de olsa alın teriyle zengin olmuş kesim, ve tüm yönleriyle orta direk ve civarında oyalanan bizim kesim, o kadar da fark olsun ama değil mi Grin

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"

▬▬▬▬▬

Hero -
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 14, 2023, 10:50:10 PM

Wesley Sneijder, kitabın ortasından konuşarak topa girdi, kadın dernekleri ayaklandı.

* Bir kadın, bir erkeğe göre daha az güvenilirdir.
https://www.fotospor.com/futbol/fenerbahce-ve-galatasarayin-iki-eski-yildizi-kadin-dusmani-ilan-edildi-626711/

her iki cinsin de daha yetenekli olduğu konular ve araba sürmek veya futbol oynamak kadınların genel olarak -istisnalar hariç- çok başarılı olduğu bir alan değil. wesley de harbiden kitabın ortasından konuşmuş ve başta kadın dernekleri olmak üzere herkesi ayağa kaldırabilecek bazı açıklamalar yapmış... aslında gereksiz polemikler ama biraz eğlenceli olduğu için ben goygoyunu seviyorum. ancak, şunu da söylemek gerekir ki hayat futbol oynamak ve araba sürmekten ibaret değil ve bunlardan çok daha önemli bazı şeyler söz konusu olduğu zaman kadınlar erkeklerden birkaç gömlek üstün olabiliyor.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
gospodin
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1461

Cashback 15%

View Profile WWW
December 15, 2023, 08:40:29 AM

Wesley Sneijder, kitabın ortasından konuşarak topa girdi, kadın dernekleri ayaklandı.

* Bir kadın, bir erkeğe göre daha az güvenilirdir.
https://www.fotospor.com/futbol/fenerbahce-ve-galatasarayin-iki-eski-yildizi-kadin-dusmani-ilan-edildi-626711/

her iki cinsin de daha yetenekli olduğu konular ve araba sürmek veya futbol oynamak kadınların genel olarak -istisnalar hariç- çok başarılı olduğu bir alan değil. wesley de harbiden kitabın ortasından konuşmuş ve başta kadın dernekleri olmak üzere herkesi ayağa kaldırabilecek bazı açıklamalar yapmış... aslında gereksiz polemikler ama biraz eğlenceli olduğu için ben goygoyunu seviyorum. ancak, şunu da söylemek gerekir ki hayat futbol oynamak ve araba sürmekten ibaret değil ve bunlardan çok daha önemli bazı şeyler söz konusu olduğu zaman kadınlar erkeklerden birkaç gömlek üstün olabiliyor.
konu hayat üzerine değil ama.

* Erkek futbolu horozların dünyasıdır. Sarina Wiegman'ın (milli takım teknik direktörü) Rafael Van der Vaart gibi oyuncularla takım soyunma odasına gireceğini hayal edemiyorum.
* Toplumdaki birçok pozisyonda kadın ve erkek arasındaki farkın önemli olmadığını düşünüyorum, ancak bir Eredivisie takımının baş antrenörü olmak?
aynı tartışmada ilk olarak bizim hooijdonk bunu demiş. ben kadın-erkek ayrımı/eşitliği ile ilgili bugüne kadar üzerinde durmadığım konu ve umursamam da ama bu gibi durumlarda saçmalanmaması lazım. dünya toplumunun sonunu bunlar götürecek yoksa. mk kadın yarışmalarında trans bireylerin yer alması kadar saçma bir olay.

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: