Bitcoin Forum
May 20, 2024, 10:36:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: El Salvador vatandaşı olmak ister misiniz?  (Read 165 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
December 28, 2023, 11:07:58 PM

param olsa gelişmiş bir ülkede yaşamak isterdim, dünyanın neresine giderseniz gidin haksızlık olur ancak görece daha iyi ülkeler olduğu da kesin yoksa bütün dünya kavimler göçü gibi ordan oraya savrulmazdı
soru ne kadar btc ya da paraya sahip olduğun? çok param olursa avrupa ya da kuzey amerika'yı tercih ederim ne işim var el salvador'da Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 29, 2023, 07:30:13 AM

"ülkemiz çok kötü, adalet yok, batılı efendilerimiz bize vali atasın" diyen kesim el salvador ve bukele güzellemesi yapar, bukele de rte ve türkiye güzeller; yine çelişkiler batağındasınız...

"El Salvador'da Türk kültürünü herkes tanıyor"
Bukele, Türk sinema ve televizyonunun eserlerini ve Türk kültürünü ülkelerinde gördüklerini aktararak, "El Salvador'da herkes Türk kültürünü, Türk tarihini, Osmanlı İmparatorluğu'nu tanıyor. Bunun sebebi de Türkiye’nin çok hızlı büyümesi. Türkiye'nin büyük bir sistem olması. Bu da Sayın Erdoğan sayesinde gerçekleşti. Sizin güçlü ruhlu insanlarınız var ama bir lidere de ihtiyacınız var. Bu lideriniz de var. İyi bir lideriniz var. Bu yüzden de burada olmaktan çok mutluyuz, çok onurluyuz. Bu şekilde ağırlandığımız için de çok memnunuz." şeklinde konuştu.
https://www.aa.com.tr/tr/gundem/el-salvador-devlet-baskani-bukele-turkiye-cok-buyuyor-biz-de-bu-buyumenin-bir-parcasi-olmak-istiyoruz/2480911

bukele solcu gibi solcu; pkk'nın siyasi uzantısı ile ittifak yapmayı ya da ezanı türkçe okutmayı solculuk zannedecek türdeki solculardan değil... yani, bu adamlar kendi elektrikli otomobillerini yapmak için bizim gibi 100 sene beklemek zorunda değiller.

bence el salvador güzel bir ülke ve iyi bir başkanları var ama "bitcoin aldım-sattım" muhabbetleri bana çok hoş gelmiyor, belki yapılan şeyi inovatif açıdan başarılı bir reklam çalışması olarak değerlendirebilirim ama bu muhabbetler bence çok doğru değil.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: