Bitcoin Forum
May 21, 2024, 06:57:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CryptoWideShut ile Airdrop #6 RedStone  (Read 28 times)
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 20

View Profile
May 11, 2024, 09:03:24 PM

Bir süre sizlere airdrop rehberi atmayı bıraktığım dönemde bu projeyi paylaşmadığım için sizlerle pişmanlık içindeyim çünkü çok kolay ve bol puan kazanabildiğimiz bir puan kazanma şekli olan mesaj ile kazanma kısmı şu an için aktif değil ve geç olsun, güç olmasın diyerek gün içinde ikinci kez airdrop tanıtarak bunun daha geçe kalmamasını istedim açıkçası, daha sezon 1 devam ediyor ve pek çok sezon devam edeceği söylendi.

Projemizin adı RedStone, https://redstone.finance/ buraya girip sağ üstten discord kısmından girebilirsiniz sunucuya, ardından ise aşağıdaki şekillerde puan kazanabilirsiniz.

Öncelikle size RSG nedir onu anlatayım kısaca ki yazımda bolca kullandığımdan anlaşılır olsun. Çok kısa şekilde söylemek gerekirse rsg sizin bu projedekia kazandığınız puan ve bu puanlarına size ileride güzel karşılıkları olabileceğine inanıyorum.

Şimdi sizlerle rsg kazanma yollarına geçelim;

-Sunucuda tepki vererek yani genel chatte yazılanlara emoji ekleyerek ve bunun bir limiti vardı ama bulamadım.

-Galxe etkinliklere katılmak, şu an hali hazırda devam eden yok ama planları arasında devam etmek var. Görevler çok basit görevler oluyor ama içerik üretmek gibi haftalık değişen yüksek puan veren görevler de oluyor, bellia puanı geçtiğinizde özel dicord rolü alabiliyor ve daha yüksek rsgler alabiliyordunuz. Ayrıca size burada kazandığınız badge karşılığında da rsg alabiliyorsunuz.

-Aylık olarak hall-of-fame kısmına girmek, burada aürettiğiniz içerikler beğenilirse sizi hall-of-fame kanalında yayınlıyorlar ve karşılığında bir miktar rsg kazanıyorsunuz.

-Haftalık wbc kısmına girmek ve yine hall-of-fame ile aynı mantık.

Tabi ki sadece bunlar değil bir çok kazanma yolu daha var ama açıklaması karışık olacağı için  discordu incelemenizi öneririm, bunun dışında da hem özel günlerde hem de etkinlikleri zamanında başka şekillerde kazanmak hala mümkün. Daha erken aşamasında olduğumuz için projenin sizler ile paylaşmak istedim, umarım güzel bir proje olur.

Bol airdoplar dilerim...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: