Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:23:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CryptoWideShut ile Airdrop #5 NFPrompT  (Read 39 times)
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 20

View Profile
May 11, 2024, 08:39:08 PM

Gelelim ardı ardına attığım AI airdroplarından birine, bir süre boyunca da başka dallarda airdropları paylaşacağım ki sizler içinde sepetlere dağıtılmış bir airdrop olsun Smiley

1.Sezonunda sadece daily check yapanlara bile 500 dolar vermiş olmasından dolayı radarıam giren bir proje oldu ve basitliği ile kolayda günde kendi coinlerinden birer tane almaya devam ediyorum ve bana kalırsa airdrop vakti yaklaşıyor çünkü bazı görevleri azalttılar ve birazdan değineceğim kumar ile de bazılarının elindeki coinleri eritmeye çalışıyorlar.

Şimdi nasıl kazanabileceğimize geçelim, ne dersiniz?

Öncelikle Earn kısmına girin ve ardından;

1) Günlük Check yani daily dose of $cNFP kısmı var, orada opBNB veya BNB ile günlük 1 tane ve ara ara 2 veya 3 coin elde edebilirsiniz ve hemen alt tarafta görevler ile kazanma şansınız var ama size dürüst olursam eğer ben oraları beceremedim veya sistem iyi işlemediği için ben oradan coin alamadım, siz de bir deneyin isterseniz istediği şeyler genelde kendi yapak zeka nftlerini mintletmek oluyor.

2)Kazan ya da kaybet yani $cNFP Raffle kısmı var, orada 20 coin riske ederek değişen miktarlarda coin kazanabilirsiniz. Ben açıkçası ilk çıktığında yanlışıkla tüm parama yakın kısmını kaybettim ve bir gün bastığımda güzel bir miktar kazandım, ardından defalarca kaybederek sıfıra yine çok yaklaştım. Raffle'da olan miktar yenilediği bir gün dedim ki ya kazanırım ya her şeyimi kaybederim. O gün coinlerimi 5'e katladım ve o günden beri de girişmiyorum bu kısma çünkü 100 coin harcamak gibi bir hata yaptım en son yani 5 raffle girdim ve bir kere bile kazanamadım, potansiyel olarak kazançtan zarar yaşadım ilerideki airdrop için o yüzden riske girdim kazandım ve kasa bir daha kazanmadan çıkıyorum, tercih sizin dostlar.

Sırada ise sitemizin linki var;

https://nfprompt.io/

Bol airdroplar dilerim...

KHaqan007
Jr. Member
*

Activity: 38
Merit: 1

View Profile
May 11, 2024, 09:00:59 PM

Sağol ama claim etmeye çalışırken error veriyor site.
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 20

View Profile
May 12, 2024, 12:11:19 AM

Öyle olduğunda ağ değiştirmeni öneririm mesela opBNB diyelim, BNB chain yap ve eğer ikisi de bir kaç denemeden sonra olmaz ise bir sonra sonra mutlaka tekrar dene. Bana da oluyor zaman zaman ama çok nadir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: