Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:39:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özgür Özel' e Kapımız Açık Mesajı.  (Read 207 times)
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1290

View Profile
April 18, 2024, 08:16:49 PM

T.C. bildiğin savaşta gibi ekonomik burhan yaşıyor bildiğin kriz yaşıyoruz hele gıdada olan enflasyon hiçbirşeyde yok millet fiyat algısını kaybetmiş 22 yıldır ülkeyi tekel gibi yönetmişssin muhalefetin başına yeni geçmiş biri ile konuşşan ne konuşmasan ne o köprü çoktan geçildi.

Lafa geldimi o köprü biz yaptık yok tog yaptık yok bilmem ne yaptık ama başarısızlığı kabul eden yok.

Toprak kaybetmişssin
Merkez bankası öyle bir zarar etmiş durumdaki ortalama yıllık karı 50 milyar lirayken bir yılda 800 milyardan resmi olarak zararı var
gıda enflasyonuu konuşmaya gerek bile yok kıçı kırık çayın bardağı 10 liradan başlıyor oda kenar köşedeki kahvehanede.
Okullara ödenek yok
nerede tarikat var destek veriliyor.

Kardeşim bunların hesabını kim verecek?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1714696760
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714696760
Reply with quote  #2

1714696760
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714696760
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714696760
Reply with quote  #2

1714696760
Report to moderator
totti67 (OP)
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 298

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
April 18, 2024, 08:26:16 PM

T.C. bildiğin savaşta gibi ekonomik burhan yaşıyor bildiğin kriz yaşıyoruz hele gıdada olan enflasyon hiçbirşeyde yok millet fiyat algısını kaybetmiş 22 yıldır ülkeyi tekel gibi yönetmişssin muhalefetin başına yeni geçmiş biri ile konuşşan ne konuşmasan ne o köprü çoktan geçildi.

Lafa geldimi o köprü biz yaptık yok tog yaptık yok bilmem ne yaptık ama başarısızlığı kabul eden yok.

Toprak kaybetmişssin
Merkez bankası öyle bir zarar etmiş durumdaki ortalama yıllık karı 50 milyar lirayken bir yılda 800 milyardan resmi olarak zararı var
gıda enflasyonuu konuşmaya gerek bile yok kıçı kırık çayın bardağı 10 liradan başlıyor oda kenar köşedeki kahvehanede.
Okullara ödenek yok
nerede tarikat var destek veriliyor.

Kardeşim bunların hesabını kim verecek?

Bu soruların gerçek muhatabı olanlar ve onların yancilari ile trolleri ne zaman bu sorularla yüzyüze gelseler vatan bölünmez bayrak inmez ezanlar susmaz argümanı ile karşımıza çıkıyor ki bir tanesi buralardadir fazla sürmez damlar bir ara. Şu anki tablonun bir sonrası zaten onların dedikleri, eeee mantıken problem karşı tarafta mi oluyor bu durumda yoksa bizzat sistemin başındakilerde mi?  Hesap vermeye gelince gerçekten bağımsız yargı tekrar göreve gelince belki ...

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"

▬▬▬▬▬

Hero -
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1290

View Profile
April 18, 2024, 08:35:28 PM

Hocam salla onu forumda ben dahil birkaç üyeye iftira attığını kanıtladığımız halde utanma arlanma yüzü olmayınca konuşmaya devam ediyor. Zaten ignore'ladım bu saatten sonra açıp okumam bile benim için o arkadaşın bir önemi artık yok. forumda bana iftira attığını kanıtladım orada duruyor mesajlar.

Kendi paranın değerini bbile elin amerikalısının parasına göre belirleyecek hale gelmişssin kur korumalıdan millet mal mı çıksın akıyor vatandaşın parasıs bu kadar muhalefetle meraklılarsa açıklasınlar bakalım kur korumalıda kimlerin milyarları var. Bu konu bile öyle kapanıp gidecek o 800 milyarlıralık zarar ne hikmetse kur korumalı hesapardan sonra ortaya çıkıyor hani kkm nin bir zararı olmayacaktı?

Ben iyice mevcut süreçten iğrenmeye başladım hala birileri sıfır araç istiyor millete gelince sabır milyarliralık belediye borçları var adamlar saraylar yapıyor rezillik.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
totti67 (OP)
Sr. Member

View Profile
April 19, 2024, 09:15:36 AM

Hocam salla onu forumda ben dahil birkaç üyeye iftira attığını kanıtladığımız halde utanma arlanma yüzü olmayınca konuşmaya devam ediyor. Zaten ignore'ladım bu saatten sonra açıp okumam bile benim için o arkadaşın bir önemi artık yok. forumda bana iftira attığını kanıtladım orada duruyor mesajlar.

Kendi paranın değerini bbile elin amerikalısının parasına göre belirleyecek hale gelmişssin kur korumalıdan millet mal mı çıksın akıyor vatandaşın parasıs bu kadar muhalefetle meraklılarsa açıklasınlar bakalım kur korumalıda kimlerin milyarları var. Bu konu bile öyle kapanıp gidecek o 800 milyarlıralık zarar ne hikmetse kur korumalı hesapardan sonra ortaya çıkıyor hani kkm nin bir zararı olmayacaktı?

Ben iyice mevcut süreçten iğrenmeye başladım hala birileri sıfır araç istiyor millete gelince sabır milyarliralık belediye borçları var adamlar saraylar yapıyor rezillik.

Kişisel ihtiraslarını devletin itibardan tasarruf etmemesi gibi saçma sapan bir temele dayandırıp her yere senede üç gün beş gün kalınacak saraylar köşkler dikenler, memleketin çalışıp prim ödeyip emeklilik haketmiş kesimine zam verirsek şöyle duruma düşeriz dedikleri gün benim için birçok konu kapandı ülkeyle ilgili. Et ve süt kurumu yüzde 25 zam yaptı bugün ürünlere mesela, garibanı bırakın orta direğin bile hamle sahası gittikçe azalıyor, bin tane sıkıntısı varken vatandaşın Numan bey dün Cumhurbaşkanlığının uçağıyla Mardine gitmiş, en az 40 bin usd yazıyordu sadece uçak masrafı, bizim bu kafadan acilen kurtulmamız lazım.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
April 19, 2024, 07:44:34 PM

Kişisel ihtiraslarını devletin itibardan tasarruf etmemesi gibi saçma sapan bir temele dayandırıp her yere senede üç gün beş gün kalınacak saraylar köşkler dikenler, memleketin çalışıp prim ödeyip emeklilik haketmiş kesimine zam verirsek şöyle duruma düşeriz dedikleri gün benim için birçok konu kapandı ülkeyle ilgili. Et ve süt kurumu yüzde 25 zam yaptı bugün ürünlere mesela, garibanı bırakın orta direğin bile hamle sahası gittikçe azalıyor, bin tane sıkıntısı varken vatandaşın Numan bey dün Cumhurbaşkanlığının uçağıyla Mardine gitmiş, en az 40 bin usd yazıyordu sadece uçak masrafı, bizim bu kafadan acilen kurtulmamız lazım.
Ya arkadaş sizde bu itibar konusunda çok acımasızsınız. Adamlar bir daha nasıl binecekler bedava uçağa. Bak dibine kadar kullanmak istiyorlar. Allah muhafaza yönetim bir değişir ve gelen derse itibarı sikerim kimse cebinden çıkmayan para ile birşey yapmayacak diye. Bak oldumu o zaman adamlar o günlerin geleceğini gördükleri için şimdi ellerindeki fırsatı dibine kadar kullanacaktır. Nedirki 40bin usd. Çerez falan parasımıydı. 90 milyonluk devlet yönetiyorlar. bu 90 milyon 90 tane dallamaya bakamıyormu yani.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
totti67 (OP)
Sr. Member

View Profile
April 20, 2024, 07:34:52 AM

Ya arkadaş sizde bu itibar konusunda çok acımasızsınız. Adamlar bir daha nasıl binecekler bedava uçağa. Bak dibine kadar kullanmak istiyorlar. Allah muhafaza yönetim bir değişir ve gelen derse itibarı sikerim kimse cebinden çıkmayan para ile birşey yapmayacak diye. Bak oldumu o zaman adamlar o günlerin geleceğini gördükleri için şimdi ellerindeki fırsatı dibine kadar kullanacaktır. Nedirki 40bin usd. Çerez falan parasımıydı. 90 milyonluk devlet yönetiyorlar. bu 90 milyon 90 tane dallamaya bakamıyormu yani.
Emin olun yedikleri herzenin hiç farkında değiller abi, yani ben ailece devlet imkanı ile Mardin'e gidiyorum ve bu benim en doğal hakkım da diyordur hatta bu beyefendi. Yahu beyaz saraydaki dünyanın en güçlü siyasetçisi oluyor doğal olarak, adamlar belirli şeyler dışında herşeyi cebinden ödemek zorunda, bizimkilere yazlık ayrı kışlık ayrı saray veriyorsun herşeyi içinde, hala milletin sirtindalar.

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
verbakalim
Hero Member

View Profile
April 20, 2024, 02:57:30 PM

Emin olun yedikleri herzenin hiç farkında değiller abi, yani ben ailece devlet imkanı ile Mardin'e gidiyorum ve bu benim en doğal hakkım da diyordur hatta bu beyefendi. Yahu beyaz saraydaki dünyanın en güçlü siyasetçisi oluyor doğal olarak, adamlar belirli şeyler dışında herşeyi cebinden ödemek zorunda, bizimkilere yazlık ayrı kışlık ayrı saray veriyorsun herşeyi içinde, hala milletin sirtindalar.

Helal diye diye yedikleri haramlar boylarını aştı. ani geçen bir başlık altında kene konusunu hicvetmiştim. Gerçekten bunlar kene durumuna geldiler. Nedir bu böyle.
Bende devletin memuruyum. Şimdi bana olmayan bana yasak olan bu adamlara neden serbest.
Bunlar bizim maaşlarımızı özlük haklarımızı belirliyorlar. Bir de yetmemiş gibi kendi kendilerini değerlendirip aldıkları az geliyor gözlerine biraz daha verip bir de bu tür şeylere tenezzül ediyorlar. Bunların alacaklarını da kesinlikle halk belirlemeli. Halk ne istiyorsa hani o oluyor ya yersen.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
totti67 (OP)
Sr. Member

View Profile
April 22, 2024, 06:25:14 AM

Helal diye diye yedikleri haramlar boylarını aştı. ani geçen bir başlık altında kene konusunu hicvetmiştim. Gerçekten bunlar kene durumuna geldiler. Nedir bu böyle.
Bende devletin memuruyum. Şimdi bana olmayan bana yasak olan bu adamlara neden serbest.
Bunlar bizim maaşlarımızı özlük haklarımızı belirliyorlar. Bir de yetmemiş gibi kendi kendilerini değerlendirip aldıkları az geliyor gözlerine biraz daha verip bir de bu tür şeylere tenezzül ediyorlar. Bunların alacaklarını da kesinlikle halk belirlemeli. Halk ne istiyorsa hani o oluyor ya yersen.

Hocam mesela memur emekli oldu yeniden memur olsa bile -yakın zamanda pek rastlamadım ama yaklaşık 20 yıl önce 40 lı yaşlarda meb de öğretmenken emekli olup bir iki sene sonra göreve dönenleri hatırlıyorum - emekli maaşları donduruluyordu, ikinci kez emekli olunca tekrar emekli maaşı ile devam ediyordu, yani hem aktif hem emekli öğretmen maaşı alamıyorlardı. Onun dışında 65 yaşından sonra sen görev yapamazsın diyor kanun vatandaşa ama 80 yaşında adamlar gayet de milletvekili olabiliyor. Böyle bin tane tezat var abi hangi birini yazalım, yahu verginin bile halka yaymaya doyamayan insanlardan halk için de, Hak için de büyük beklentiler içine girmemek lazım .

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
Mars,           
here we come!
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
ElonCoin.org.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it

▬▬▬▬▬

Hero -
verbakalim
Hero Member

View Profile
April 22, 2024, 07:01:50 AM

Hocam mesela memur emekli oldu yeniden memur olsa bile -yakın zamanda pek rastlamadım ama yaklaşık 20 yıl önce 40 lı yaşlarda meb de öğretmenken emekli olup bir iki sene sonra göreve dönenleri hatırlıyorum - emekli maaşları donduruluyordu, ikinci kez emekli olunca tekrar emekli maaşı ile devam ediyordu, yani hem aktif hem emekli öğretmen maaşı alamıyorlardı. Onun dışında 65 yaşından sonra sen görev yapamazsın diyor kanun vatandaşa ama 80 yaşında adamlar gayet de milletvekili olabiliyor. Böyle bin tane tezat var abi hangi birini yazalım, yahu verginin bile halka yaymaya doyamayan insanlardan halk için de, Hak için de büyük beklentiler içine girmemek lazım .

Bu da geçer yahu diye bir laf var.
Bunlarda gelip geçecektir.
Bozulan bu dengelerin bozulma şekli yine bu bozulmayı düzeltmek için ehil ellere geçince yeniden ihya edilen bir halk ortaya çıkacaktır. Ama şimdilik Hz Ömer adaletini dağıtanlar bu duruma gelmesini bile isteye yaptılar yaratılar bu durumu. Zengini bir gün incitecekler sonunda halkı her gün incitikleri yetmedi onlara bir gün yetecektir. Gelecek olan liyakatli bir yönetim milletin sırıtında kambur olan ta özal döneminde başlamış ve devam eden millet vekilliği emeklilik sistemini aynı memurların emekli sitemine geri çevirip öyle iki yılda değilde hakkı olan ne ise o duruma getirmesi gerekiyor. Ayrıca her yıl yayınlanan hediye alabilecek memur diye bir yazı var. Makama göre şu kadara kadar hediye alabilir diye. O yazıya şunu eklemek lazım bunu alan memurun eli kesile diye.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████